1:1
2:3
- : -

Florbal TJ Kobylisy C - FBC VŠTJ Ekonom Praha 3:6
14. Jakub Zíka, 29. Tomáš Procházka, 36. Ctirad Malina - 6. Jan Daněček, 12. Kamil Jiránek, 13. Jan Daněček, 28. Matyáš Troup, 31. Jan Daněček, 36. Jan Daněček; rozhodčí: Tomáš Tóth - David Hertz; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Musil ? - Martin Ziba ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:3;
36:00
35:59
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Jan Daněček, asistoval Matyáš Troup (3:6).
35:59
11:59 Ekonom gól do prázdné brány 17g 71a.
35:59
Konečný stav 3:6
35:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval Lukáš Kobliha (3:5).
33:00
Vyloučen hráč Jan Daněček družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za hra na zemi.
31:14
Vyloučen hráč Marek Halas družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
30:15
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Jan Daněček, asistoval Martin Brodík (2:5).
30:15
Vyloučen hráč David Ledvinka družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za vražení zády.
28:30
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Lukáš Kobliha (2:4).
27:36
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Matyáš Troup, asistoval Kamil Jiránek (1:4).
24:00
24:00
20:05
Vyloučen hráč Marek Halas družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:38
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jakub Zíka, asistoval Lukáš Kobliha (1:3).
13:35
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání.
12:32
12:00
12:00
11:59
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Kamil Jiránek, asistoval Marek Halas (0:2).
11:00
Vyloučen hráč Lukáš Kobliha družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání.
05:40
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC VŠTJ Ekonom Praha: brankář: Martin Ziba; hráči v poli: Roman Tůma, Jan Daněček, Marek Halas, Kamil Jiránek, Martin Brodík