3:1
- : -
TROOPERS

TROOPERS - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 9:2
4. Vojtěch Potáček, 6. Šimon Koutný, 17. Marek Jedlička, 21. Tadeáš Jelínek, 22. Šimon Koutný, 26. Ondřej Trávníček, 31. Vojtěch Potáček, 38. Ondřej Trávníček, 44. Tadeáš Tihelka - 7. Adam Drga, 31. Adam Drga; rozhodčí: Jana Kubalíková - Bruno Weber; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Václav Kraus ? - Radim Tomšík ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 3:1;
45:00
43:08
Branku družstva TROOPERS vstřelil Tadeáš Tihelka bez asistence (9:2).
41:55
Vyloučen hráč Lukáš Zicha družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:51
Branku družstva TROOPERS vstřelil Ondřej Trávníček, asistoval Marek Jedlička (8:2).
35:57
Vyloučen hráč Michal Matal družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hra bez hokejky.
30:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Adam Drga, asistoval Marek Mitáš (7:2).
30:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil Vojtěch Potáček, asistoval David Kubečka (7:1).
30:00
30:00
25:44
Branku družstva TROOPERS vstřelil Ondřej Trávníček, asistoval Marek Paulík (6:1).
21:33
Branku družstva TROOPERS vstřelil Šimon Koutný, asistoval Vojtěch Potáček (5:1).
20:14
Branku družstva TROOPERS vstřelil Tadeáš Jelínek, asistoval Lukáš Kott (4:1).
16:50
Branku družstva TROOPERS vstřelil Marek Jedlička, asistoval Ondřej Trávníček (3:1).
15:00
15:00
07:51
Vyloučen hráč Adam Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Adam Drga, asistoval Mikuláš Weinstein (2:1).
05:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil Šimon Koutný, asistoval Jan Jirásek (2:0).
03:54
Branku družstva TROOPERS vstřelil Vojtěch Potáček, asistoval Jan Jirásek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Kubalíková a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Václav Kraus; hráči v poli: Marek Jedlička, Filip Ráček, Marek Paulík, Ondřej Trávníček, Tadeáš Tihelka