2:1
0:2
- : -

Shooters Beta - K1 Florbal Židenice 3:5
7. Jan Lehký, 19. Ondřej David, 26. Ondřej Spáčil - 2. Ondřej Sukup, 8. Tomasz Sikora, 23. Petr Bednář, 35. David Brouček, 44. Ondřej Sukup; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Germ ? - Filip Gotschim ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:2;
45:00
43:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Ondřej Sukup, asistoval Petr Bednář (3:5).
34:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil David Brouček, asistoval Jaromír Seidl (3:4).
32:30
Oba týmy se snaží urvat výhru pro sebe, na hřišti pro to ,předvádí maximalní výkony.
30:00
30:00
25:36
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Ondřej Spáčil bez asistence (3:3).
25:36
Domací využili break po ukončení oslabení,které přineslo nečekané ovoce v podbě golu.
23:29
Vyloučen hráč Ondřej Spáčil družstva Shooters Beta na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:29
Hosté se snaží využít přesilovky na pojištění 2/3 zápasu.
22:09
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář, asistoval Ondřej Sukup (2:3).
19:57
Vyloučen hráč Tomasz Sikora družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:57
Domací se snaží využít přesilovky,zasypavají bránu střely ale bez uspěchu.
19:00
Domací tým tlačí na bránu soupeře však bez golu.
18:27
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Ondřej David, asistoval Matěj Pittermann (2:2).
15:00
15:00
12:38
hra se posouvá svižným tempem k bráně hostů.
07:14
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomasz Sikora, asistoval Ondřej Sukup (1:2).
06:47
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Jan Lehký, asistoval Pavel Hloušek (1:1).