0:1
1:2
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:5
45. Tomáš Jančařík - 3. David Přibil, 14. Milan Palášek, 23. Martin Vavřina, 41. Václav Bajko, 42. Martin Vavřina; rozhodčí: Tomáš Otruba - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 2 + Vojtěch Novák OS:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kölbl ? - Vojtěch Dvořák ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:2;
45:00
44:57
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tomáš Jančařík, asistoval Matěj Novotný (1:5).
41:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Vavřina, asistoval Daniel Málek (0:5).
40:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Václav Bajko, asistoval Milan Palášek (0:4).
40:38
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
35:06
Vyloučen hráč Tomáš Jančařík družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hrubost.
35:06
Vyloučen hráč Václav Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
34:52
Vyloučen hráč Daniel Málek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
22:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Vavřina, asistoval Vilém Bednařík (0:3).
15:00
15:00
13:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval David Přibil (0:2).
11:03
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za nesportovní chování.
11:03
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FBŠ Hattrick Brno B - osobní trest.
02:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Přibil, asistoval Lukáš Černý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Otruba a Veronika Vajsáblová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: Václav Bajko, David Přibil, Vilém Bednařík, Milan Palášek, Daniel Málek
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Jan Kölbl; hráči v poli: Jan Nevěděl, Matěj Němec, Adam Roznos, Antonín Valíček, Michal Malec