1:1
- : -
Zlín Lions

Shooters Beta - Zlín Lions 1:4
31. Radka Fritzová - 8. Adéla Šebestová, 15. Adéla Šebestová, 24. Michaela Valášková, 32. Natálie Pavlicová; rozhodčí: Robin Hromeček - David Lovas; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petra Kaiserová ? - Vendula Skřivánková ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:1;
39:00
31:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Natálie Pavlicová, asistoval Lucie Ponížilová (1:4).
30:39
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Radka Fritzová, asistoval Karolína Černovská (1:3).
26:00
26:00
23:20
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michaela Valášková, asistoval Klára Machů (0:3).
21:47
Vyloučen hráč Lucie Ponížilová družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
14:47
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adéla Šebestová, asistoval Klára Machů (0:2).
13:00
13:00
07:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adéla Šebestová z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robin Hromeček a David Lovas.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Vendula Skřivánková; hráči v poli: Michaela Valášková, Aneta Krajčová, Adéla Šebestová, Emma Sýkorová, Klára Machů
00:00
Line-up domácích Shooters Beta: brankář: Petra Kaiserová; hráči v poli: Karolína Černovská, Martina Resová, Karolína Krčmová, Kateřina Kalivodová, Eliška Židlická