0:3
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:7
8. David Vodica, 12. Jan Pavelec, 22. Jakub Vít, 28. Jan Pavelec, 40. Adam Jiříček - 4. Jan Nevěděl, 18. Martin Umlášek, 20. Šimon Hronek, 37. Martin Lank, 44. Šimon Hronek, 55. Šimon Hronek, 60. Šimon Hronek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Pechura 21, Radek Vičánek 1 - Radek Korba 17; po třetinách: 2:3, 3:1, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Niznera: Velmi těžký zápas, poctivě vybojované body. Měli jsme tentokrát lepší vstup do utkání, už jsme konečně museli.. Potom ale soupeř využil nějaké šance, skoroval a naše hra se na delší úsek zápasu výrazně zhoršila. V poslední části jsme se ale vrátili...
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Strnada: Utkání rozdílných třetin. V té třetí byl soupeř aktivnější na míčku a před brankou. Děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek bez asistence (5:7).
57:40
Zlín se snaží srovnat, ale Brno dobře brání.
54:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Matěj Bednář (5:6).
43:44
40:00
40:00
39:47
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adam Jiříček, asistoval Jan Pavelec (5:4).
36:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Lank, asistoval Šimon Hronek (4:4).
36:10
Rozehrávka hostů končí za mantinelem.
34:16
Hra probíhá nahoru a dolu, golmani obou týmů se rouhodně nenudí.
27:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Pavelec, asistoval Jakub Pechura (4:3).
26:27
Vyloučen hráč Ondřej Žůrek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
23:30
Vyloučen hráč Jan Veselý družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
21:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vít, asistoval Vojtěch Blažek (3:3).
21:32
Krásná individuální akce Jakuba Víta.
20:00
20:00
19:03
17:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek, asistoval David Tretina (2:2).
11:33
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Pavelec, asistoval David Vodica (2:1).
07:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica, asistoval Martin Strouhal (1:1).
04:22
Rozehra domácích končí za mantinelem.
03:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Nevěděl, asistoval Nikolas Zouhar (0:1).
02:14
Dobrý zákrok domácího golmana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Jiří Hájek, Lukáš Suk, Jan Nevěděl, Nikolas Zouhar, Marek Zapletal
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Václav Bajko, Vojtěch Valůšek, Jan Pavelec, David Vodica, Adam Jiříček