- : -
Česko
Norsko

Česko - Norsko 7:3
9. Marek Beneš, 11. Jakub Gruber, 24. David Šimek, 25. Tom Ondrušek, 29. Adam Delong, 39. Filip Langer, 59. Jakub Gruber - 31. Dan Patrick Bråthen Hjemgård, 57. Ole Martin Skau Jansson, 59. Ole Mossin Mohn Olesen; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 216; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 12 - Markus Jelsnes 19; po třetinách: 2:0, 4:1, 1:2;
60:00
Střely ve 3. části: 8:9
60:00
59:59
Češi zvládli duel s Norskem a postupují ze druhého místa ve skupině přímo do čtvrfinále. To odehrají ve středu s Lotyšskem, nebo Kanadou. Norové musí o účast v elitní osmičce ještě zabojovat, jejich soupeřem v předkole budou zítra Poláci.
58:39
Branku družstva Česko vstřelil #15 Jakub Gruber bez asistence (7:3).
58:39
Jakub Gruber prošel kolem Nora u mantinelu a přesnou střelou do prázdné zvyšuje na 7:3.
58:25
Branku družstva Norsko vstřelil #10 Ole Mossin Mohn Olesen, asistoval #3 Daniel Gidske (6:3).
58:25
Norové snižují na rozdíl tří branek. Střelou od mantinelu se prosadil Olesen.
57:56
Norové kombinují v šesti, do zakončení se ale nedostávají. Po přerušení byl v dobré šanci Hemerka, neproměnil.
56:45
Kvůli poruše signálu skončil přesos Čt Sport, zápas můžete sledovat například na YouTube kanále IFF.
56:30
Norové hrají v šesti.
56:13
Branku družstva Norsko vstřelil #8 Ole Martin Skau Jansson, asistoval #10 Ole Mossin Mohn Olesen (6:2).
56:13
Ole Martin Jansson snižuje střelou ze středu na 2:6.
54:43
Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva Česko na 2 minuty za bránění ve hře.
54:43
Češi hrají první oslabení na turnaji.
53:00
Problémy se signálem z Finska, diváci u televizních obrazovek sylší jen zvuk komentátorů.
52:44
Šindler proběhl celou stranu u střídaček podél mantinelu a přihrával Delongovi, norská obrana však dalšímu inkasovému gólu zabránila.
51:15
Bauer předvedl výborn zákrok, při dorážce obržel florbalkou přes prsty. Rozhodčí pískají faul.
50:21
Hjemgard ze středu hřiště minul a chytá se za hlavu.
50:05
Zápas se výrazně přiostřuje, zejména Norové oplácejí každý tvrdší souboj, Češi se budou muset se stylem soupeře vyrovnat, jelikož singapurští sudí hru spíše pouští.
49:22
Langer v dobré šanci minul levou tyč norské svatyně.
48:40
Punčochář trefil jen Jelsnesovu masku.
48:12
Langer poté, co nezakončil z Havlasovy přihrávky, fauluje norského protihráče.
46:56
Velká chyba Filipa Langera mohla znamenat inkasovaný gól. Lingjerdet ale odkrytou branku minul.
46:03
V šanci byl Olesen, jeho sklepnutí ze vzduchu skončilo v rohu.
45:10
Češi drží balonek, Norové ale dobře brání a když mohou, zkouší vysoko napadat.
43:58
Češi nevyužili první přesilovou hru na tomto šampionátu.
43:25
Na hřiště se dostává druhá přesilovková formace, ve velké šanci byl Delong.
41:56
Vyloučen hráč #12 Marius Pedersen družstva Norsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:56
I když Josef Rýpar a Marek Beneš už do třetí třetiny původně nenastoupili, v přesilovkové formaci nechybějí.
41:43
Češi zatím vývoj závěrečné kontrolují.
40:01
Do akce se dostávají Matěj Havlas a Adam Hemerka. Nastupují na křídlech první formace s centrem Filipem Langerem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:2
40:00
39:59
Češi vedou po druhé třeti 6:1 a míří za přímým postupem do čtvrfinále. Kaňkou na poslední dvacetiminutovce je snad jen zranění Dominika Beneše.
38:56
Branku družstva Česko vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #31 Josef Rýpar (6:1).
38:56
Také třetí přesilovku na turnaji Češi využívají. Ondrušek našel krosovou přihávkou Langera, který se střelou z první nemýlil.
37:24
Vyloučen hráč #24 Dan Patrick Bråthen Hjemgård družstva Norsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:24
Na hřišti je druhá přesilovková formace s Formanem, Gruberem nebo Bestou.
36:42
Češi mají výhodu a hrají v šesti bez Bauera.
36:03
Zraněného Dominika Beneše nahrazuje ve druhé formaci Lukáš Punčochář.
35:11
Pokus Filipa Langera z poloviny hřiště končí vedle.
34:35
Divokou pasáž ukončuje Filip Forman střelou do tyče.
33:58
Matýáš Šindler v šanci selhal, Dominik Beneš zůstal ležet v rohu a ze hřiště mu museli pomoci spoluhráči a realizační tým.
33:10
Olesen zkusil ze standardní situace freestylem přehodit Bauera, český brankář ale bez problému sbíra balonek.
32:18
Máme tu reklamí přestávku. Norové zamíchali sestavou a rozhodně se nevzdávají. Poražený bude totiž hrát o čtvrtfinále hned zítra.
30:11
Branku družstva Norsko vstřelil #24 Dan Patrick Bråthen Hjemgård, asistoval #5 Ketil Kronberg (5:1).
30:11
Kronberg výborně našel Hjemgarda a ten pohodlně snižuje na 1:5
29:52
Norové přitvrzují.
28:17
Branku družstva Česko vstřelil #7 Adam Delong, asistoval #22 Dominik Beneš (5:0).
28:17
Delong běžel sám z úhlu na Jensnese, rozhodl se vystřelil a zvýšil na 5:0. Asistenci si připsal Dominik Beneš.
27:40
Langer proběhl přes polovinu hřiště, při střele pak trefil obránce soupeře.
26:09
Na Filipa Formana si u mantinelu posvítili hned dva Norové. Český centr nakonec skončil za mantinelem a vybojoval faul.
24:32
Branku družstva Česko vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #27 Ondřej Vítovec (4:0).
24:32
A další branka. Po nahrávce Vítovce se prosazuje Tom Ondrušek.
23:09
Branku družstva Česko vstřelil #23 David Šimek, asistoval #5 Martin Kisugite (3:0).
23:09
David Šimek zvyšuje na 3:0! Po pasu od Kisugiteho byl sám před norskou brankou a několika rychlými kličkami si vychutnal Jelsnese.
21:54
Obrovskou příležitost měl Dominik Beneš, sám na malém brankovišti však Jelsnese nepřekonal.
20:55
Po náznacích šancí na obou stranách se ke střele dostal Filip Langer, Jelsnes pozorný.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:4
20:00
19:59
První třetina je u konce. Češi vedou 2:0 a zejména v první polovině úvodní části byli lepším týmem. Norové se osmělili hlavně v posledních pěti minutách, Bauera ale zatím nepřekonali.
19:57
Benešův pokus ze vzduchu končí vysoko nad brankou.
19:02
Druhý gól mohl přidat Jakub Gruber, přihrávku Davida Šimka ale nedokázal správně usměrnit. Šimek pak trefil tyč.
18:10
Dvě dobré příležitosti Norů. Nejdříve Lindgjerdet netrefil branku, následně Olesen napálil břevno.
17:10
Češi drží balonek a Norové vyčkávají na chybu, přílěžisotně se sanží napadat až za českou brankou.
15:41
Šimek to zkoušel, branku však netrefil a Jelsnes pohodlně sbírá balonek.
14:55
Ondrušek hledal křižnou přihávkou Šindlera, norská obrana byla pozorná.
14:05
Olesen stál sám před Bauerem, český brankář spelečně s Bestou situaci vyřešili.
13:02
Už to vypadalo, že Norové půjdou do šance, singapurští sudí jim ale odpísakli faul. Následuje komerční přestávka.
12:01
Druhá formace teď točila Nory na jejich polovině, Adam Delong ale v nějvětší střelecké příležitosti nezpracoval.
10:27
Branku družstva Česko vstřelil #15 Jakub Gruber, asistoval #6 Mikuláš Krbec (2:0).
10:27
Výborná kombinace české třetí formace. Mikuláš Krbec našel nabíhajícího Jakuba Gruber a ten zvyšuje na 2:0.
10:00
Češi jsou po vstřelené brankce aktivnější.
08:58
Branku družstva Česko vstřelil #11 Marek Beneš, asistoval #27 Ondřej Vítovec (1:0).
08:58
Česko se dostává do vedení. Marek Beneš se prosadil přesnou střelou do šibenice.
07:30
Lindgjerdet pálil od mantinelu, ale branku netrefil. Střeli Giskeho pak zblokovala česká obrana.
05:06
Teď výborný zákrok Lukáše Bauera proti střele Pedersena, který byl po chybě české obrany sám na středu hřiště.
04:20
Do šance se řítili také Norové, Besta ale výborně zasáhl.
02:00
Na hřišti je třetí formace. Od začátku hraje Jakub Gruber, naopak na lavičce zůstali Hemerka, Havlas a Punčochář.
01:12
Sám před Jelsnesem byl Delong, vysoký pas od Ondruška ale umístil nad branku soupeře.
00:01
Utkání o přímý postup do čtvrtfinále začalo a první střelu si hned připsal Marek Beneš.
00:00
00:00
Line-up hostů Norsko: brankář: Markus Jelsnes; hráči v poli: Ketil Kronberg, Thobias Hjorth, Marcus Hamrin, Dan Patrick Bråthen Hjemgård, Andreas Grønli
00:00
Line-up domácích Česko: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Ondřej Němeček, Ondřej Vítovec, Josef Rýpar, Filip Langer, Marek Beneš