2:1
1:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:3
4. Michal Strachota, 22. Daniel Nicklas, 28. Michal Strachota, 44. Tomáš Nushart - 24. Petr Mašek, 53. Petr Mašek, 54. Petr Číhal; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Daniel Váradi 28 - Lukáš Bauer 26; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2;
60:00
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Kratochvíl) a nejlepšího hráče domácích (Daniel Váradi): https://youtu.be/IAOikJqIPNY
60:00
59:59
V poslední vteřině vytáhl Váradi další famózní zákrok a zachránil tak domácím tři body
59:53
Vyloučen hráč Miloš Tyl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Číhal, asistoval Martin Pretl (4:3).
52:45
Bauer se rychl přemístil v brankovišti a pokryl Tyla, který to zkoušel zpoza branky
52:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Vojtěch Panuška (4:2).
49:48
Gerža byl úplně volný před brankou, na poslední chvíli situaci pro domácí zachránil Vašíček
48:30
Strachota a Kalaš teď protáhli hostujícího gólmana, ten však tlaku odolal
46:45
Strachota nabídku Tyla promáchl
43:45
Vašíček pálil pouze do bloku, odražený míček si našel Nushart a milimetrově přesně uklízí pod břevno
43:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Ondřej Vašíček (4:1).
37:58
Klápa opouští halu na nosítkách a za bouřlivého potlesku celé haly. My mu držíme palce, ať je co nejdříve v pořádku a opět ho brzy vidíme na hřišti
37:57
Klápa se z ničeho nic zkácel k zemi a nevypadá to s ním dobře, stále zůstává ležet na hrací ploše. Zápas je přerušen a po příjezdu záchranné služby a desetiminutové přestávce se bude pokračovat v zápasu
37:40
Strachotovo zakončení backhendem Bauer přečetl
35:14
S koncem přesilovky mohl zvýšit domácí vedení Klápa, opět však netrefil branku
32:42
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
31:40
Fantastický zákrok Váradiho
30:00
Pěkná akce třetí domácí formace, Bauer byl však tentokrát připraven
28:00
Střelu Klápy ještě Bauer pokryl, na dorážku Strachoty už byl krátký a domácí se tak ujímají vedení 3:1
27:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (3:1).
26:00
Zavadil trefil boční síť
24:00
Klasické nedáš - dostaneš, Lang trefil ve stoprocentní šanci jen břevno a z následujího protiútoku a poprvé prosazují hosté
23:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Jiří Šrámek (2:1).
21:43
Nicklas se konečně prosadil, ze svého oblíbeného místa uklízí přesně k léve tyči a zvyšuje na 2:0
21:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (2:0).
20:26
Klápa mohl blekově zvýšit domácí veden, míček však trefil špatně a ten tak skončil mimo
16:52
Vyloučen hráč Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.