3:3
1:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř 9:7
5. Ondřej Hurt, 8. Daniel Kalaš, 8. Jan Lang, 14. Daniel Nicklas, 15. Ondřej Hurt, 27. Daniel Nicklas, 29. Michal Klápa, 38. Daniel Nicklas, 52. Tomáš Nushart - 13. Petr Hašek, 16. Matyáš Velc, 19. Petr Hašek, 25. Michal Nožička, 28. Milan Sucharda, 38. Matyáš Velc, 45. Daniel Kroupa; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Václav Zavadil 22 - Jiří Veinfurter 3, Šimon Špaček 20; po třetinách: 5:3, 3:3, 1:1;
53:09
Vyloučen hráč Daniel Kalaš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
52:10
Další vynikající zákrok Zavadila
51:08
Špaček teď pravděpodobně nebude mít úplně čisté svědomí poté, co proupustil za záda nahození Nusharta
51:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Běloch (9:7).
44:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Matyáš Velc (8:7).
37:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (8:6).
37:52
Krásné branky na obou stranách, Velc nejprve nechytatelnou bombou využil přesilovou hru, o pouhých devět vteřin později však domácí opět odskakují, Zavadil milimetrově přesně našel Nicklase a ten bez problémů kompletuje hattrick
37:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matyáš Velc, asistoval Jan Hrobský (7:6).
36:17
Vary si komplikují zápas, v rychlém sledu je čeká již druhá oslabení
36:16
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:44
Janeček netrefil odkrytou karlovarskou branku
33:15
Vyloučen hráč Daniel Kalaš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
28:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (7:5).
27:14
Dvoubrankové vedení si domácí neužili ani minutu, další nedůraz v karlovarské obraně trestá Sucharda
27:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Milan Sucharda, asistoval Matyáš Velc (6:5).
26:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Lang (6:4).
24:35
Domácí se ženou do útoku a zapomínají bránit, teď nechali úplně volného Nožičku před Zavadilem, který snižuje na rozdíl jediného gólu
24:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Matyáš Velc (5:4).
22:09
Dvě minuty zatím bez střely na branku
20:01
První třetina byla hodně ofenzivní, tak uvidíme jestli budou gólové hody pokračovat i v té druhé
18:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Michal Janeček (5:3).
16:47
Tyč teď zachránila Špačka po ráně Nicklase
16:00
Nenapadná střela končí až za překvapeným Zavadilem
15:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matyáš Velc bez asistence (5:2).
14:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Hurt bez asistence (5:1).
14:42
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
13:06
Nicklas si vybojoval ztracený míček a trefuje nechytatelně pod břevno. To už lépe trefit ani nemohl
13:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas bez asistence (4:1).
12:19
Domácí nechali otevřenou obranu a jsou za to potrestáni, dlouhý pas Janečka na Haška končí prvním gólem Jaroměře
12:18
11:34
Hurt jen těsně minul branku
07:54
Další premiérová trefa v domácím týmu, Nicklas s Langem vyřešili skvěle přečíslení 2 na 1 a druhý jmenovaný zvyšuje na 3:0
07:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Lang, asistoval Daniel Nicklas (3:0).
07:07
Domácí odskakují, bomba Kalaše se otřela o levou tyč a skončila v hostující kleci
07:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Kalaš, asistoval Miloš Tyl (2:0).
06:40
Dva dobré zákroky teď musel předvést Zavadil
05:33
Hejzlar vysoko nad
04:19
Signál domácích končí prvním gólem, Hurt si našel míček za brankou a po rychlé otočce otevírá skóre
04:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Jiří Šťovíček (1:0).
03:12
Z ničeho nic se dostal k nebezpečnému zakončení Janeček a jeho šanci musel likvidovat až Zavadil
02:14
Dobře sehraná kombinace domácích, Veinfurter se však dokázal přemístit a ránu Ježka vyrazit
00:43
První pokus Tyla zablokovala hostující obrana
00:05
Domácí vyhrávají buly a zakládají první útok
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Vojtěch Výborný, Daniel Škeřík, Michal Janeček, Petr Hašek, Tomáš Hejzlar
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Daniel Kalaš, Vojtěch Ježek, Michal Strachota, Michal Klápa, Miloš Tyl