1:2
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FbK TJ Svitavy 10:4
5. René Mikel, 9. Marek Hloch, 14. Jan Kolajta, 14. Tomáš Václavík, 17. Štěpán Potsch, 21. Marek Hloch, 23. Jan Kolajta, 39. Štěpán Potsch, 40. Matěj Rada, 57. Lubomír Kratochvíl - 27. David Říha, 28. Ondřej Pakosta, 51. Vojtěch Kužela, 58. Ondřej Mach; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Kosar 26 - Filip Lamař 29; po třetinách: 5:0, 4:2, 1:2;
60:00
Komentář vedoucího hostí Jakuba Motla: Dneska se opakoval zápas, který jsme hráli před třemi lety s TROOPERS v Tuřanech. První dvě třetiny byly tragický, polovinu gólů dal soupeř z brejkových situací, druhou polovinu pomocí pár krosových přihrávek do prázdné. Až poslední třetina byla od nás mírným zlepšením. Je to sport, jedeme dál.
60:00
Komentář trenéra domácíhc Marka Hlocha: Dneska super výkon, zasloužené vítězství. Soupeři přeji šťastnou cestu domů. Děkuji divákům a rozhodčím.
60:00
59:02
Vyloučen hráč Jaromír Šenkeřík družstva FBC Hranice na 2 minuty za opakované přestupky.
57:34
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Mach, asistoval Vít Sauer (10:4).
56:45
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Lubomír Kratochvíl, asistoval Matěj Rada (10:3).
50:38
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Ondřej Pakosta (9:3).
50:17
Vyloučen hráč Marek Hloch družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
41:40
Vyloučen hráč Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:19
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Matěj Rada, asistoval Jaroslav Orel (9:2).
38:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Štěpán Potsch, asistoval Tomáš Václavík (8:2).
27:16
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Josef Prudil (7:2).
26:05
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha z trestného střílení (7:1).
22:36
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Marek Hloch (7:0).
20:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (6:0).
20:00
20:00
16:21
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Štěpán Potsch, asistoval René Mikel (5:0).
13:41
Timeout FbK TJ Svitavy
13:41
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík, asistoval René Mikel (4:0).
13:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Jan Grygar (3:0).
08:58
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (2:0).
04:45
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Tomáš Václavík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: David Říha, Lukáš Brýdl, Josef Prudil, Ondřej Pakosta, Tomáš Hynek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Marek Hloch, Jan Grygar, Jaroslav Král, Jaromír Šenkeřík, Jan Kolajta