2:1
4:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK - FBC Vipers Most 7:5
8. Lukáš Dittrich, 22. Jan Kluna, 27. Matěj Hruštinec, 33. David Císařovský, 35. Matěj Hruštinec, 36. Matěj Hruštinec, 36. Tomáš Lukáš - 5. Matěj Zoubek, 7. Vojtěch Vorlíček, 8. David Volf, 19. David Volf, 43. Matěj Zoubek; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Martin Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Fenin ? - Jakub Alfery ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 4:1;
45:00
42:26
Timeout FBC Vipers Most
42:26
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zoubek, asistoval Jan Braniš (7:5).
35:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Tomáš Lukáš, asistoval Matěj Hruštinec (7:4).
35:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Matěj Hruštinec, asistoval Jáchym Chalupný (6:4).
34:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Matěj Hruštinec bez asistence (5:4).
32:07
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil David Císařovský bez asistence (4:4).
30:00
30:00
26:28
21:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Jan Kluna, asistoval Jiří Baxa (2:4).
18:22
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil David Volf z trestného střílení (1:4).
17:05
Vyloučen hráč Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:28
Vyloučen hráč Matěj Zoubek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:58
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil David Volf, asistoval Matěj Zoubek (1:3).
07:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Lukáš Dittrich, asistoval Jáchym Chalupný (1:2).
06:18
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Vorlíček, asistoval Jiří Horák (0:2).
04:36
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zoubek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Martin Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: Jiří Horák, Filip Jirásek, Jan Červenka, Jan Braniš, Karel Bednář