3:0
1:6
- : -

KM automatik FBK Jičín - TJ Sokol Koberovy 6:8
4. Jan Štál, 11. Jan Štál, 23. Marcel Jeřábek, 25. Marek Hubaček, 27. Marek Hubaček, 42. Bohumil Plíšek - 10. Michal Slavík, 13. Jan Novotný, 48. Jan Novotný, 48. Michal Slavík, 50. Dominik Reczai, 50. Dominik Reczai, 53. Tadeáš Hradil, 57. Petr Frkala; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 4 + Marek Hubaček 5:2; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Kraus 22 - Vojtěch Kurfiřt 21; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:6;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Kováře: ,,V prvních dvou třetinách jsme si zápas komplikovali vlastními chybami, které soupeř trestal a zaslouženě vedl. Následně jsme svoji hru zjednodušili a zápas se nám díky velkému nazasení a vůlí podařilo otočit. Děkujeme soupeři za utkání Martině za fandění."
60:00
56:47
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #83 Lukáš Hlava (6:8).
55:21
Jičín se snaží dát vyrovnávací gol, ale bohužel má zatím smůlu.
54:59
Jičín: 7, Koberovy:14 střely
54:58
Vyloučen hráč #35 Ondřej Kabelka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
52:53
Timeout KM automatik FBK Jičín
52:53
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #66 Tadeáš Hradil, asistoval #88 Martin Vetro (6:7).
49:43
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai z trestného střílení (6:6).
49:21
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (6:5).
49:21
Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
47:22
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #21 Adam Kuršel (6:4).
47:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #26 Leoš Kopáček (6:3).
41:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #13 Adam Pazderník (6:2).
40:00
40:00
34:59
Jičín: 10, Koberovy: 5 střely
31:45
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za hrubost.
31:05
Jičín zatím více aktivnější a neuvěřitelné zákroky domácího golmana.
26:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #42 Marek Hubaček, asistoval #33 Michal Schreier (5:2).
25:00
Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
24:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #42 Marek Hubaček, asistoval #37 Daniel Taneček (4:2).
22:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #3 Marcel Jeřábek, asistoval #16 Jan Štál (3:2).
20:00
20:00
17:43
Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:59
Jičín: 10, Koberovy: 11 střely
13:36
Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
12:03
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (2:2).
11:12
Vyloučen hráč #37 Daniel Taneček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál bez asistence (2:1).
09:22
03:59
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #35 Ondřej Kabelka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Vojtěch Kurfiřt; hráči v poli: Michal Slavík, Michal Ditz, Dominik Reczai, Jan Novotný, Leoš Kopáček
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Jan Kraus; hráči v poli: Michal Schreier, Ondřej Kabelka, Bohumil Plíšek, Marcel Jeřábek, Jan Štál