3:3
3:6
- : -

FBC Intevo Třinec - FBC ORCA KRNOV 8:13
5. Tomáš Polak, 12. Matěj Kováč, 18. Jakub Szkandera, 21. Jakub Szkandera, 24. Jakub Szkandera, 27. Tomáš Polak, 28. Jakub Szkandera, 29. Vojtěch Slušný - 3. Lukáš Mohyla, 6. Adam Hlušíček, 7. Adam Hlušíček, 8. Tomáš Fridel, 16. František Šuly, 19. František Šuly, 23. Tomáš Fridel, 30. Viktor Zatloukal, 31. Tomáš Fridel, 34. František Šuly, 35. Adam Hlušíček, 35. Marek Novák, 35. František Šuly; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - Kristián Rzyman; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Capko ? - Amelie Kotásková ?; po třetinách: 2:4, 3:3, 3:6;
36:00
35:57
Vyloučen hráč Jakub Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
34:40
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil František Šuly, asistoval Tomáš Fridel (8:13).
34:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Marek Novák, asistoval Martin Juroška (8:12).
34:03
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Hlušíček, asistoval Viktor Zatloukal (8:11).
33:41
30:01
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel bez asistence (8:9).
29:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Viktor Zatloukal bez asistence (8:8).
28:49
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Vojtěch Slušný, asistoval Šimon Klimek (8:7).
27:19
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jakub Szkandera, asistoval Šimon Klimek (7:7).
26:05
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Tomáš Polak bez asistence (6:7).
24:00
24:00
23:55
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jakub Szkandera z trestného střílení (5:7).
23:05
Vyloučen hráč Rudolf Kneifel družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
22:35
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval Adam Hlušíček (4:7).
20:12
19:36
Vyloučen hráč Sebastian Tököli družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání.
18:52
17:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jakub Szkandera, asistoval Štěpán Laštůvka (3:5).
15:22
12:00
12:00
11:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Matěj Kováč, asistoval Viktor Sliž (2:4).
07:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval František Šuly (1:4).
06:13
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Hlušíček, asistoval Tomáš Fridel (1:3).
05:42
04:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Tomáš Polak, asistoval Jakub Szkandera (1:1).
04:36
Trestné střílení družstva FBC ORCA KRNOV neproměnil Tomáš Fridel.
02:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Lukáš Mohyla, asistoval Adam Hlušíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Bartoš a Kristián Rzyman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV:
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Václav Capko; hráči v poli: Šimon Klimek, Tomáš Polok, Tomáš Polak, Daniel Tonowski, Jakub Szkandera