3:1
- : -
FbC Písek B

FbC Písek B - TJ Šumavan Vimperk 7:6pn
10. Lukáš Cendelín, 15. Jan Koutník, 30. Lukáš Teska, 35. Lukáš Teska, 42. Lukáš Cendelín, 42. Adam Petroušek, N Lukáš Teska - 1. Vladimír Pešl, 5. Vladimír Pešl, 6. Jakub Kováč, 19. Michal Gabauer, 28. Vladimír Pešl, 44. Václav Havelka; rozhodčí: Petr Holeček - Václav Paletář; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Kořínek ? - Ladislav Sippl ?; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Šumavan Vimperk hráč Václav Havelka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Šumavan Vimperk hráč Michal Gabauer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Šumavan Vimperk hráč Vladimír Pešl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek B hráč Lukáš Teska a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek B hráč Lukáš Cendelín , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:05
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Václav Havelka, asistoval Zdeněk Chval (6:6).
42:35
Trestné střílení družstva FbC Písek B neproměnil Daniel Kučera.
41:31
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Adam Petroušek, asistoval Vít Jaroušek (6:5).
41:12
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Lukáš Cendelín, asistoval Lukáš Teska (5:5).
35:27
Trestné střílení družstva TJ Šumavan Vimperk neproměnil Václav Havelka.
34:19
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Lukáš Teska, asistoval Daniel Kučera (4:5).
30:00
30:00
29:20
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Lukáš Teska, asistoval Lukáš Cendelín (3:5).
27:42
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Vladimír Pešl, asistoval Štěpán Hrdlička (2:5).
18:31
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Michal Gabauer, asistoval Štěpán Hrdlička (2:4).
15:00
15:00
14:31
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Jan Koutník bez asistence (2:3).
09:11
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Lukáš Cendelín, asistoval Jan Koutník (1:3).
06:07
Vyloučen hráč Zdeněk Chval družstva TJ Šumavan Vimperk na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:53
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Jakub Kováč bez asistence (0:3).
04:21
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Vladimír Pešl, asistoval Michal Gabauer (0:2).