2:1
2:0
- : -

FBC ROKYCANY - FBC Spartak Kaplice 11:1
1. Martin Štván, 3. Jakub Král, 7. David Kozelka, 8. Denis Vitouš, 9. Jakub Nový, 18. Martin Fiala, 18. Lukáš Bendek, 23. Jakub Král, 32. David Kozelka, 51. Martin Fiala, 52. David Kozelka - 22. František Dvořák; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Martin Štochl 36 - Dominik Štěpánek 15; po třetinách: 7:0, 2:1, 2:0;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 8, hosté - 12
60:00
Komentář trenéra FBC Spartak Kaplice (Václav Čáslava): Soupeř byl výrazně lepší. Děkujeme za lekci.
60:00
Komentář trenéra FBC ROKYCANY (Václav Michálek): V dnešním zápase jsme byli florbalovějším týmem a to je projevilo i na výsledném skóre. Děkuji mému týmu za odvedený výkon a soupeři přeji příjemnou cestu domů.
60:00
54:42
Vyloučen hráč Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
54:42
Vyloučen hráč Petr Dreiling družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost.
51:38
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Lukáš Mašek (11:1).
50:29
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval David Kozelka (10:1).
43:39
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
43:39
Máme tady první oslabení domácích, kde si jde sednout na trestnou Svejkovský "prý za kecy", ale dle vlastních očí byl podražen v golové situaci, což rozhodčí vůbec nepískli. Není div naštvání Svejkovského.
31:00
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Martin Štván (9:1).
26:03
Štochl teď předvedl nádherný zákrok, který si určitě zapíše do své sbírky. Na poslední chvíli, před brankovou čárou zabránil Kaplicím vstřelit druhý gol.
22:53
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Král z trestného střílení (8:1).
21:39
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil František Dvořák, asistoval Petr Dreiling (7:1).
17:49
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Boháč (7:0).
17:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala bez asistence (6:0).
13:49
Kaplice předvádí velice ostrou hru a hlavně tvrdě do těla.
10:52
Kaplice vstoupily po timeoutu do hry agresivněji.
08:51
Timeout FBC Spartak Kaplice
08:51
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Nový, asistoval Jakub Boháč (5:0).
08:51
Kaplice si vyžádaly timeout po pěti rychlých golech.
07:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Denis Vitouš, asistoval Jakub Svejkovský (4:0).
06:15
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Martin Fiala (3:0).
02:51
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Král, asistoval David Kozelka (2:0).
02:00
Rokycany od začátku zápasu mají kontrolovaně míček na hokejkách a drží Kaplice na útočné polovině.
00:34
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Kaplice:
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Jakub Nový, Denis Vitouš
00:00
Krásný dobrý den a ahoj u online zápisu 3. kola divize, kde se nám na domácí palubovce představí FBC ROKYCANY proti FBC Spartak Kaplice. DRŽTE PALCE!!