3:2
4:0
- : -

Panthers Praha - FBC DOŠWICH MILEVSKO 10:3
7. Jan Waldhauser, 9. Matěj Vavroušek, 19. Jaroslav Petrák, 32. Michael Kočandrle, 35. Vojtěch Wojnar, 36. Michael Kočandrle, 45. Jaroslav Petrák, 49. Matěj Vavroušek, 51. Jaroslav Petrák, 55. Michael Kočandrle - 4. Petr Dolejš, 31. Jakub Trojáček, 40. Jakub Štván; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Julius Šabler 11 - Petr Šimák 11; po třetinách: 3:1, 3:2, 4:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: domaci od zacatku diktovali tempo hry a sli za svym cilem postoupit do boju v dalsi casti kvalifikace. Zaslouzene vitezstvi, dekujeme za zapas.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: "Kluci dnes zvládli více psychicky než fyzicky náročný zápas a tím si vysloužili právo bojovat v dodačné kvalifikaci, kde nás čeká tým z Brna. Přejeme klukům z Milevska šťastnou cestu domů a hodně štěstí v následujících bojích. Děkujeme i divákům, kteří přisli kluky podpořit."
60:00
54:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Jaroslav Petrák (10:3).
50:12
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
50:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Michael Kočandrle (9:3).
48:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Vavroušek, asistoval Jan Waldhauser (8:3).
44:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Michael Petráň (7:3).
43:30
Vyloučen hráč Štěpán Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jakub Štván, asistoval Petr Dolejš (6:3).
39:06
Vyloučen hráč Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
39:06
Vyloučen hráč Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
39:06
Vyloučen hráč Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
35:53
34:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Matěj Vavroušek (5:2).
31:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Michael Petráň (4:2).
30:54
Vyloučen hráč Štěpán Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování hokejky.
30:08
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jakub Trojáček bez asistence (3:2).
20:00
20:00
18:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Jan Waldhauser (3:1).
16:44
Vyloučen hráč Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra na zemi.
15:11
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil Daniel Dolejš.
08:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Vavroušek, asistoval Josef Nový (2:1).
06:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser bez asistence (1:1).
03:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: Michael Šťovíček, Matěj Kolín, Jakub Štván, Petr Dvořák, Petr Dolejš
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Michael Petráň, Jaroslav Petrák, Kryštof Novotný, Antonín Ježek, Michael Kočandrle