4:3
1:0
FD Teplice

Florbal Chomutov B U21 - FD Teplice 8:7p
19. Josef Huňat, 38. Marek Nekuda, 40. Jakub Holovej, 44. Filip Samuel Dušek, 54. Petr Švehla, 59. Martin Schneider, 60. Martin Schneider, 62. Martin Peksa - 6. Matěj Zienert, 7. Jakub Derka, 34. Jan Koštoval, 37. Jan Koštoval, 50. Jakub Derka, 52. David Gebhardt, 56. David Gebhardt; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Jiří Procházka 38 - Lukáš Topš 43; po třetinách: 1:2, 2:2, 4:3, 1:0;
61:41
61:41
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Peksa bez asistence (8:7).
61:10
Oba týmy hrajou prodloužení, jelikož je stav vyrovnaný a dávají do toho naprosto všechno.
60:01
Úvodní buly v prodloužení vyhrál tým hostů.
60:00
60:00
59:59
Střely na bránu po třetí třetině, Chomutov: 30 a Teplice: 16.
59:59
Komentář Trenéra hostů, p. Pavla Podluckého: Dneska to mohlo skončit klidně 20:20 a nikdo by se nemohl divit. Hezký, rychlý florbal, spousta šancí, jen trochu hořký konec a ztráta bodů, které nám dvě minuty před koncem připadaly jako jistota. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na další.
59:59
Komentář Trenéra domácího týmu, p. Martina Severy: Před 3. třetinou jsme si museli připomenout hodnoty našeho klubu. Do té doby od byl od nás totálně nedisciplinovaný výkon, plný nejistoty a frustrace. Kloubouk dolu před klukama, že se nevzdali a dokázali zápas otočit. Teplice dnes hráli velmi obětavě. Hodně štěstí do sezony. Díky soupeři rozhodčím a divákům.
59:37
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Schneider, asistoval Josef Huňat (7:7).
58:18
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Peksa (6:7).
58:15
Timeout Florbal Chomutov B U21
58:15
Domácí tým si vyžádal oddychový čas a běží okamžitě dát góla.
56:50
Hrají se poslední minuty zápasu a hosté zatím vedou o dva góly, které se domácí snaží vyrovnat.
55:39
Branku družstva FD Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Jakub Derka (5:7).
54:36
Od začátku první třetiny až do konce třetí třetiny se oba týmy snaží předvést to nejlepší co zvládnou. Domácí to potřebují vyrovnat a za tím si teď jdou.
53:30
Vyloučen hráč Jakub Derka družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
53:15
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Petr Švehla, asistoval Jakub Holovej (5:6).
53:15
Domácí tým nečekaně a velmi rychle, efektivně, senzačně a s plným nasazením vrací úder v jejich přesilové hře a mění svůj stav o gól.
52:28
Vyloučen hráč Vlastimil Valter družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
51:59
Domácí bohužel opět schytávají úder.
51:52
Branku družstva FD Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Jan Koštoval (4:6).
49:31
I přes ty silné a těžké útoky domácího týmu, se hostům povedlo to obránit a mění skóre, domácí teď mají za úkol minimálně vyrovnat.
49:01
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval David Gebhardt (4:5).
48:07
Dušek, krásná střela, nevyšla, ale Petr Švehla zachraňuje, střílí, ale bohužel opět břevno.
47:34
Hosté proběhli k domácím, ale ti ihned berou míček a vrací úder.
46:09
Hosté několik velmi rychlých střel za sebou, ale domácí se stále v té obraně drží a nenechávají je.
45:04
I přes útok, který hosté předvádí jsou domácí stále velmi efektivní ve svém útoku.
43:50
Skvělé dvě zázračné šance domácího týmu, ale první byla vyražena maskou brankáře a ta druhá břevno, no jaká to smůla pro domácí tým.
43:07
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Martin Schneider (4:4).
42:08
I přes těžký dvouminutový útok domácího týmu se hosté dostávají k míčku a začínají vrace ttento útok.
41:11
Máme tady závěrečnou třetí třetinu a domácí si jsou sebevědomně jistý tím, že chtějí minimálně vyrovnat a poté vstřelit ještě branku.
40:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině, Chomutov: 8 a Teplice: 14.
39:53
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Jakub Holovej, asistoval Filip Samuel Dušek (3:4).
38:16
Tu velmi efektivní hru budou domácí i hosté předvádět úplně do poslední chvíle.
37:46
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Marek Nekuda, asistoval Ondřej Suchý (2:4).
37:39
Blížíme se ke konci druhé třetiny a oba týmy stále předvádějí skvělou hru.
37:13
A Rauscher sebral míček hostům, ale ke střele nedošlo.
36:03
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval David Gebhardt (1:4).
35:31
Přehazka s míčkem, ale domácí se ho chopí a běží do útoku.
33:59
Bylo využito přesilové hry hostů, kteří zároveň díky tomu už vedou o dva góly nad domácími, kteří však silně stále brání i útočí.
33:03
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jakub Derka (1:3).
32:38
Domácím se povedlo zbavit míčku z jejich strany, vystřídali a opět v obraně.
31:48
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
31:48
Netrvalo příliš dlouho po skončení trestu domácího týmu a tím i přesilové hry hostů a domácí jsou opět zase ve čtyrech. Stále si však drží svojí obrannou pozici.
30:31
Domácí stále pokoušejí a střílejí, ale zatím bez proměnění střely.
29:41
Domácí jsou ve čtyřech a tím mají hosté svojí druhou přesilovou hru v tomto utkání a bojují ze všech sil. Domácí však silnějic brání a také útočí i přes jejih počet.
28:59
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za držení.
28:19
Domácí dobré držení míčku.
27:28
Domácí chtěli zaútočit, ale hned při druhé přihrávce se k míčku dostali hosté.
26:46
Opět velmi efektivní hra na straně hostů, kde málem domácí vstřelili branku, ale hosté dobrá obrana.
24:51
Hosté skvělá šance, ale domácí se nedali.
23:36
Domácí předvádí senzační obranu a díky té získávají míček.
22:36
Rozehru od hostů měli hosté, kteří se rovnou rozeběhli útočně na domácí, ale když vystřelili tak to Kopecký vychytal.
21:35
Hoši jsou přestávce odpočinuti a pokračují druhou třetinou, která je zatím spíše ve prospěch týmu hostů, ale to se však domácí snaží změnit.
20:01
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině, Chomutov: 20 a Teplice: 15.
18:38
Kluci jak z domácího týmu tak i z týmu hostů bojují do poslední vteřiny, bude se hrát poslední minuta a oba týmy stále nepřestávají bojovat.
18:02
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Josef Huňat, asistoval Filip Samuel Dušek (1:2).
17:42
Hosté kličkují a získávají míček, domácí se připravují k získání míčku.
16:11
Domácí běží k míčku, získávají ho a střílí, bohužel mimo a míček mají hosté.
15:09
Hosté zatím stále nevyužili své první dnešní přesilové hry v tomto utkání. Domácí se stále drží v obraně.
13:43
Vyloučen hráč Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:29
Zelinka na chvíli ztratil míček, ale hned ho získal zpět a jdou do útoku.
12:29
Domácí střídají a vrací se k míčku a jdou do útoku, aby vyrovnali skóre.
10:26
Domácí už po druhé v tomto utkání hrají přesilovou hru, kterou zatím vedou dobře, ale hosté se brání.
10:07
Vyloučen hráč Jan Karafiát družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
09:47
A přichází Petr Švehla, s Duškem, skvělý společenský útok a skvělá střela, bohužel však mimo bránu.
08:21
Holovej přeběhl celé hřiště, s míček, přímo překrásný útok, střela na brankáře, ale gól z toho nebyl.
07:35
Zelinka se svým týmem na míčku a připravují se na útok, na tým hostů.
06:52
Stále velmi pevné vedení drží hosté, ale domácí stále v silném provedení provádí obranu, ale jakmile se dostanou k míčku tak ihned útočí.
06:18
05:40
Hosté vedou o gól, ale domácí se drží na míčku a útočí ze všech možností, které se jim naskytnou.
05:23
Opět senzační útok domácího týmu, ale hosté se nenechávají a bojují o míček.
05:01
Branku družstva FD Teplice vstřelil Matěj Zienert, asistoval Richard Strejcovský (0:1).
04:24
Hosté na míčku a útočejí na domácí, ale domácí si berou míček, Huňat běží na branku, střílí, ale bohužel z toho branka nebyla.
03:58
Domácí provádí těžké útoky, ale hosté se zatím stále drží.
03:44
Na míčku domácí, kteří vymýšlí akci v průběhu hry a rychle jdou zkusit vyrovnat.
03:21
Krásná hra hostů před bránou domácích, ale domácí se ještě lépe ochránili a jsou tedy na míčku.
02:47
Domácí si ve své přesilové hře vedli velmi dobře a však gól z toho nevzešel.
02:01
Zbytečná ztráta míčku u domácích, hosté této šance využívají, ale domácí si míček berou zpět.
01:08
Oba týmy se jako vždy do zápasu vložili hrozně silně. Jsou totiž připraveni dnes vyhrát a domácí hrají svojí první přesilovou hru v tomto utkání.
00:47
Vyloučen hráč Vlastimil Valter družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Tomáš Soukup, Dan Becher, Jakub Zeleník, Ondřej Brabec, Ondřej Kus
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B U21: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Michal Marek, Josef Huňat, Marek Macura, Ondřej Suchý, Matyáš Rauscher