3:4
1:2
- : -

Florbal Vsetín - FBC SLOVÁCKO 6:7
5. Michael Dudek, 6. Adam Malčík, 18. Rostislav Sicha, 20. Matěj Šebesta, 26. Adam Procházka, 44. Michael Dudek - 13. Radim Zálešák, 18. Radim Zálešák, 18. Ondřej Sýkora, 22. Adam Buček, 23. Ondřej Sýkora, 40. Adam Buček, 45. Dennis Zlámal; rozhodčí: Jan Ponížil - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; zásahy brankářů: Lukáš Mucska ? - Jakub Stránský ?, Ema Čechová ?; po třetinách: 2:1, 3:4, 1:2;
45:00
44:50
Timeout Florbal Vsetín
44:29
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Dennis Zlámal, asistoval Michael Christov (6:7).
43:52
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michael Dudek bez asistence (6:6).
43:01
Timeout FBC SLOVÁCKO
43:01
Vyloučen hráč Matouš Náhlý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
39:27
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Buček z trestného střílení (5:6).
34:10
Vyloučen hráč Marek Janča družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za špatné střídání.
32:46
Vyloučen hráč Pavel Jančo družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
30:01
Střídání brankáře. Nový brankář Ema Čechová družstva FBC SLOVÁCKO
30:00
30:00
25:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Adam Procházka, asistoval Filip Mynář (5:5).
23:59
Vyloučen hráč Radim Zálešák družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za špatné střídání.
22:09
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Ondřej Sýkora, asistoval Radim Zálešák (4:5).
21:59
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Buček, asistoval Michael Christov (4:4).
21:40
Vyloučen hráč Adam Hegar družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
19:36
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Matěj Šebesta, asistoval Matouš Náhlý (4:3).
17:53
17:32
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Radim Zálešák, asistoval Pavel Jančo (3:2).
17:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Rostislav Sicha, asistoval Petr Chovančík (3:1).
15:00
15:00
12:50
05:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Adam Malčík, asistoval Michael Dudek (2:0).
04:55
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michael Dudek, asistoval Martin Kovář (1:0).
03:57
Vyloučen hráč Ondřej Gajdůšek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:40
Vyloučen hráč David Malý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ponížil a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: brankář: Jakub Stránský; hráči v poli: Michael Christov, Dennis Zlámal, Maxmilián Čech, Adam Buček, Marek Janča