1:1
1:2
- : -

TBC Horoměřice - ACEMA Sparta Praha B U23 3:4pn
6. Martin Hrycej, 28. Pavel Knol, 45. Martin Hrycej - 26. David Šarman, 35. Oliver Mraček, 41. Adam Novák, N David Šarman; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Karel Hlinka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Martin Král ? - Filip Čermák ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč Martin Hrycej , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč Michal Pánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč Antonín Pertlík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč David Žďárský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč David Šarman a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč Lukáš Veber , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:44
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Martin Hrycej, asistoval Martin Král (3:3).
44:15
Timeout TBC Horoměřice
40:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil Adam Novák, asistoval Lukáš Veber (2:3).
34:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil Oliver Mraček, asistoval Michael Řehák (2:2).
33:22
Vyloučen hráč Jonáš Kubíček družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:19
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Pavel Knol, asistoval Antonín Pertlík (2:1).
25:41
Vyloučen hráč Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
25:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil David Šarman bez asistence (1:1).
23:19
Vyloučen hráč Michal Kovář družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
10:05
Vyloučen hráč Oliver Mraček družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
05:19
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Martin Hrycej, asistoval Antonín Pertlík (1:0).