1:2
1:2
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 2:8
37. Adam Štourač, 60. Michal Procházka - 4. Jan Svoboda, 8. Michal Veselovský, 11. Petr Šubrt, 11. Petr Zajíček, 22. Jan Hrtús, 38. Lukáš Vychodil, 52. Martin Svatoň, 55. Petr Vaverčák; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 19 - Martin Koudelka 14; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:2;
60:00
Střely v 3. třetině Otrokovice:Brno 7:12
60:00
Střely celkem Otrokovice:Brno 16:27
60:00
Komentář trenéra hostů Miroslava Vybírala: Jsme rádi, že dnešní utkání jsme mohli odehrát sportovní cestou. Dnešní utkání jsme rozhodli v 1.třetině díky skvělému zakončení a chuti vyhrát. Teď musíme zařadit vyšší rychlost, zregenerovat a připravit se na baráž, která bude úplně jinou soutěží. Děkuji soupeři za utkání a hráčům za předvedený výkon! AVÉ BULLS :)
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Koníčka: Dneska nám to opět nevyšlo. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
A máme tady konec utkaní, žádné další góly už nepřibudou a vítězství si odváží Buldoci do Brna.
59:22
Nejdříve trestuhodně neproměnil šanci do prázdné jeden z brněnských hráčů. Obratem pak snižují domácí gólem v poslední minutě utkání.
59:21
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Procházka, asistoval Ondřej Kahoun (2:8).
59:03
Domácímu golmanovi vyletěl míček při výhozu z ruky a je z toho rozehrávka pro hostí.
58:15
Úspěšný zákrok si teď připisuje i Steiger, míček chytil jednou rukou jako by nic.
57:34
Koudelka si připisuje jednoduchý zákrok a vysílá svůj tým do dalšího útoku.
56:50
Brněnský útočný val zastavují domácí obránci.
55:28
S tímto zápasem už domácí asi nic neudělají, ale ještě to nevzdávají a stále se tlačí do útoku.
54:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Tadeáš Svozil (1:8).
54:44
Přesilovka zůstala nevyužita a k tomu hosté přidávají další branku.
53:20
Otrokovice dokonce odvolávají i golmana a pokusí se vstřelit branku v šesti hráčích.
52:35
Nerušil teď trochu zbytečnou střelou za mantinel přenechává míček hostům.
52:33
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
52:33
Vyloučen hráč Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
52:20
Štourače v breaku zastavuje nedovoleným zákrokem brněnský obránce.
51:01
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Svatoň bez asistence (1:7).
51:01
Tak jsem to zakřikla a už je to o šest branek.
49:50
Buldokům se zatím nedaří využít ani druhou přesilovku.
49:09
Vyloučen hráč Jakub Nevařil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
49:09
Rozhodčím opět došla trpělivost a po sérii nepísknutých zákroků si ten poslední jde odsedět Nevařil.
47:20
Steiger dlouhým výhozem na Kahouna, ten od mantinelu krosovkou na Štourače. Tomu se sice střela z první povedla, ale nemířila na bránu.
46:10
Hrtús díky svým dlouhým rukou zabránil jasné přihrávce do prázdné.
44:50
Momentálně domácí aktivnější. Malůš pálil, ale neseřídil si mířidla.
44:05
Hrtúsova střela končí v rukou hostujícího golmana.
43:11
Nerušil vyslal nadějnou střelu, která však skončila na zadním mantinelu.
42:20
Buldoci zklidnili hru a snaží se o postupnou rozehrávku.
41:13
Domací Mrňka skvěle zabránil brněnskému protiútoku.
40:10
Hned z kraje poslední třetiny si domácí golman připisuje skvělý zákrok.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině Otrokovice:Brno 6:8
40:00
39:57
Třetinu dohrají na svých hokejkách hostující hráči a stav už se měnit nebude.
39:30
Kahoun opět jen do golmana hostů.
38:05
Steiger skvělým výhozem našel Kahouna, toho ale ke střele nepustil hostující obránce.
37:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Vychodil, asistoval Jakub Vitek (1:6).
37:49
Otrokovická obrana teď musela hasit brněnský protiútok.
36:34
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Štourač, asistoval Jakub Nevařil (1:5).
36:34
Po krásné Nevařilově střele od poloviny hřiště se prosazuje Štourač.
35:50
Hra je teď nahoru dolů, bez jakékoli střely na bránu.
34:50
Domácí rozehrávají na polovině hostů a pokusí se zvrátit nepříznivý stav.
33:36
Hrtús už je zpátky na hřišti a skóre zůstalo neměnné.
32:56
Buldoci si zatím jen přihrávají a nic z toho.
31:40
Tak moc dlouho to netrvalo a Brno si zahraje první přesilovku.
31:36
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:34
Hra se nám lehce přiostřuje, zatím ale nikdo nebyl vyloučen. Uvidíme, za jak dlouho rozhodčím dojde trpělivost.
29:50
Buldoci v obrovské šanci, kterou ale otrokovická obrana ubránila.
28:57
Brněnská střídačka ožívá při každém úspěšném bloku, zákroku nebo střele. To u domácích bohužel nevidíme a lze z ní slyšet pouze pokyny trenérů.
27:30
Steiger měl možnost si po dlouhé době osahat kulatý nesmysl.
26:20
Koudelka předvádí skvělý zákrok.
25:50
Hrtúsovo nahození před bránu blokuje před golmanem až hostující bek.
24:34
Hostujícího Svobodu teď za domácí bránou zboural Kopecký. Brněnský hráč by mohl vážit svá slova, protože jeho nádávky na Kopeckého osoby šly slyšet až na druhou stranu haly.
23:00
Kahoun teď ve velké šanci před hostující bránou. Koudelka však stihl míček zachytit nohama.
22:30
Po nedovoleném zákroku domácích u brány hostů, Buldoci zakládají rozehrávku.
21:15
Smůla pro domácí a už je to 0:5.
21:14
Vlastní branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús (0:5).
20:40
Domácí vstoupili do druhého dějství o něco aktivněji.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny pro domácí. Ti se v této třetině pokusí smazat náskok hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině Otrokovice:Brno 3:9
20:00
19:50
Nevařilovi se povedlo zablokovat sérii nahrávek do předbrankového prostoru domácích a do konce první třetiny už se skóre měnit nebude.
18:14
Kopecký teď prošel středem přes několik brněnských hráčů. Povedlo se mu i vystřelit, avšak Koudelka maskou míček vyrazil.
17:08
Panterům se teď dvakrát povedlo dostat míček před bránu hostů, tam ale nebyl nikdo, kdo by mohl zavěsit.
16:27
Horákova střela zblokována a je z toho hostující protiútok.
14:38
Buldoci se toho nebojí a napadají rozehrávku domácích ve třech hráčích.
13:08
Další úspěšný zákrok pro Steigera.
12:06
Šanci domácích překazil golman hostů.
10:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Zajíček, asistoval Michal Veselovský (0:4).
10:56
Zajíček skvělou individuální akcí navyšuje vedení hostů už o 4 góly.
10:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Šubrt, asistoval Jakub Vitek (0:3).
10:25
Hosté těží z nepřesností otrokovických hráčů.
08:56
Panteři se pokouší o postupnou rozehrávku, avšak Buldoci se nebojí je napadat a nese jim to ovoce. Další zákrok pro domácího golmana.
08:15
Kopecký zkusil vypálit na brněnskou bránu téměř z poloviny, bohužel pro domácí těsně mimo.
07:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Veselovský, asistoval Petr Zajíček (0:2).
07:35
A máme tady druhý hostující gól, z předbrankového prostoru se prosazuje Veselovský.
06:02
Za domácím golmanem se rozezvonila levá tyčka.
05:50
Panteři se snaží uklidnit hru a v klidu rozehrát ze své poloviny.
04:23
Brno ve všem aktivnější, domácí Steiger si teď připisuje pár úspěšných zákroků.
03:30
Domácí už od začátku musí dotahovat.
03:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jakub Vitek (0:1).
02:43
První zákrok pro domácího brankáře.
01:00
První závar před bránou domácích byl zažehnán a na balonku teď domácí panteři.
00:30
Buldoci se snaží o rozehrávku ze své poloviny.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Filip Mazáč, Jakub Vitek, Jan Svoboda, Lukáš Vychodil, Petr Šubrt
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Jakub Nevařil, Adam Štourač, Kryštof Nerušil, Filip Horák, Martin Malůš