8:1
8:3
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Česká Lípa 20:4
9. Filip Bergman, 13. Jakub Šourek, 13. Jakub Šourek, 18. Jakub Seibert, 24. Jakub Seibert, 26. Marek Korych, 31. Ondřej Pužman, 31. Jan Zoufalý, 33. Filip Bergman, 33. Ondřej Pužman, 34. Ondřej Pužman, 38. Jan Zoufalý, 42. Kryštof Kostroun, 44. Marek Korych, 46. Marek Korych, 47. Jakub Seibert, 54. Jakub Toušek, 54. Jakub Seibert, 56. Jakub Seibert, 58. Marek Korych - 21. Oliver Brodský, 43. Matyáš Flekl, 43. Pavel Pešír, 45. Oliver Brodský; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:3 + Zdeněk Petrák OS; využití: 2:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Martin Navrátil 6 - Vojtěch Jirka 17; po třetinách: 4:0, 8:1, 8:3;
60:00
Střely po třetí třetině: Boleslav - 11; Lípa - 6.
60:00
Komentář trenéra hostí: V tomto zápase bylo málo situací, o kterých se dá říci, že se nám něco povedlo. Jedině snad úspěšnost ojedinělé střelby, které mohlo být víc. Počet obdržených branek nás rozhodně netěší, ale bohužel jsme brankové příležítosti nabídli kvalitnímu soupeři jako na zlatém podnose.  Děkujeme soupeři za zápas a jdeme dál.
60:00
Komentář trenéra domácích: Jsme rádi jak jsme zápas zvládli, chtěli jsme hrát celý zápas kvalitně a to se nám dařilo a byli jsme nebezpeční na útočné polovině. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:03
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych bez asistence (20:4).
57:29
Tejnor zastaven Seibertem těsně za hranicí obranné poloviny domácích.
56:39
Plášil trefuje jen brankáře Jirku.
55:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert bez asistence (19:4).
54:09
Kocourek v obrovské šanci míjí prázdnou branku.
53:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Michal Fišera (18:4).
53:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Toušek, asistoval Tomáš Volovik (17:4).
52:54
Timeout FBC Česká Lípa
50:53
Korych neproměňuje šanci po přihrávce Bergmana, brankář Jirka připraven na svém místě.
46:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Filip Bergman (16:4).
45:13
45:13
Korych v individuální akci vymetá branku hostí a přidává hattrick.
44:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Ladislav Pekárek (14:4).
44:25
Kocourek přestřeluje branku.
43:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Michal Fišera (14:3).
43:23
Po dvou obdržených gólech, Boleslav střílí další a to zásluhou Korycha.
42:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Jan Petříček (13:3).
42:09
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Matyáš Flekl, asistoval Oliver Brodský (13:2).
42:09
Brodský přihrál na Flekla a ten v krásné akci dává gol.
41:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Kryštof Kostroun, asistoval Jakub Šourek (13:1).
41:43
Už to vypadalo, že Petříček Kostrouna zastaví a domácí tak další gól nepřidají, avšak Kostrounovi se podařilo dorazit míček do branky.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Boleslav - 16; Lípa - 3.
40:00
39:20
Hudík vyváží míček až k brance domácích, kde ale bohužel nepřekonává domácí obranu.
38:50
Korych běžel sám na branku, trefil však jen golmana Jirku.
37:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý bez asistence (12:1).
37:59
Bolka je dnes při chuti a přidává další, již 12. gól.
37:20
Vyloučen hráč Filip Cobl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za opakované přestupky.
33:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jan Zoufalý (11:1).
32:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jakub Toušek (10:1).
32:53
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
32:53
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa - osobní trest.
32:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Filip Bergman, asistoval Jakub Seibert (9:1).
32:30
Bergman přidává již 9. branku domácích.
31:01
Hosté sice předvedli ostrý start do třetiny, od té doby se ale opět spíše trápí.
30:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Jakub Seibert (8:1).
30:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Filip Bergman (7:1).
30:47
Pužman po přihrávce Bergmana vymetá branku hostí.
29:17
Lípa ubránila přesilovku domácích a hraje opět v plném počtu.
29:14
Po střetu Zoufalého s Pekárkem, zústává  českolipský hráč ležet na zemi.
27:17
Vyloučen hráč Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za opakované přestupky.
27:02
Domácí ve výhodě, Bolka si zahraje přesilovku.
26:08
Zoufalý nedokázal zpracovat míček, rozehrávat budou hosté.
25:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Filip Bergman (6:1).
25:41
Bergman přihrál Korychovi, který míček dorazil za záda brankáře hostí.
23:59
23:40
Jirka si teď připsal skvělý zákrok proti Zoufalému.
23:17
Korych přidává další tyčku.
21:35
Další tyčka, tentokrát ji trefuje Korych.
21:20
Šourek trefuje tyčku.
20:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský bez asistence (4:1).
20:04
Lípa ostře vstoupila do druhé třetiny a po 4 vteřinách dává gól.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Boleslav - 10; Lípa - 2
20:00
19:10
Hudík zastaven Korychem. Domácí opět na balonku.
17:45
17:15
Bergman to opět zkoušel, trefil však jen brankáře Jirku.
15:45
Domácí po rozehrávce před brankou Lípy trefují jen golmana Jirku.
14:56
Seibert poslal krásnou křižnou nahrávku na Korycha, obrana hostí tentokrát bezchybná.
13:46
Hostům se nedaří zatím vymyslet nic zajímavého, na míčku převážně domácí.
12:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Šourek, asistoval Jan Plášil (3:0).
12:37
Šourek je dnes při chuti a po půl minutě střílí další branku.
12:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Šourek bez asistence (2:0).
12:01
Protiakce hostů netrvala nijak dlouho, Šourek získal míček zpět a posílá ho za záda Jirky.
11:53
Hostům se konečně podařilo získat míček a míří dopředu.
10:42
Nedovolený zákrok na Šourka, domácí po přerušení rozehrávají u branky hostí.
08:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Filip Bergman, asistoval Marek Korych (1:0).
08:54
Šourek dokázal vyvézt míček až k brance soupeře, kde ale pouze na Pužmana poslal nepřesnou nahrávku.
07:20
Domácí drží Lípu na její obranné polovině. Hosté jsou pod tlakem.
03:56
Hosté rozehráli na své útočné polovině. Vzápětí ale vyvezl balonek Korych a málem z toho byl první gól.
03:20
Boleslav zatím první minuty zápasu se drží na míčku.

01:56
Bergman z první větší příležitosti domácích přestřeluje branku.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jan Petříček, Jakub Horák, Ladislav Pekárek, Ondřej Knespl, Oliver Brodský
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Michal Fišera, Jakub Seibert, Filip Bergman, Marek Korych, Jan Zoufalý