3:3
1:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny - SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 5:8
15. Vít Kraj, 19. Vít Kraj, 27. Vít Kraj, 27. Lukáš Hauf, 45. Lukaš Zíval - 6. Jáchym Chalupný, 9. Jiří Baxa, 9. Lukáš Dittrich, 15. Matěj Hruštinec, 22. Lukáš Dittrich, 25. Matěj Hruštinec, 27. Matěj Hruštinec, 45. Lukáš Dittrich; rozhodčí: Matouš Terč - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Nipauer ? - Jan Fenin ?; po třetinách: 1:4, 3:3, 1:1;
45:00
44:43
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Lukáš Dittrich z trestného střílení (5:8).
44:03
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukaš Zíval, asistoval Daniel Fraško (5:7).
30:00
30:00
26:44
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Hauf, asistoval Štěpán Beneš (4:7).
26:38
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Matěj Hruštinec, asistoval Jáchym Chalupný (3:7).
26:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vít Kraj bez asistence (3:6).
24:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Matěj Hruštinec, asistoval David Císařovský (2:6).
21:53
Vyloučen hráč Antonin Lukács družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za držení.
21:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Lukáš Dittrich, asistoval Matěj Hruštinec (2:5).
18:24
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vít Kraj, asistoval Daniel Fraško (2:4).
15:00
15:00
14:42
14:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vít Kraj, asistoval Jiří Nipauer (1:3).
08:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Lukáš Dittrich, asistoval Jáchym Chalupný (0:3).
08:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Jiří Baxa, asistoval David Císařovský (0:2).
05:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil Jáchym Chalupný, asistoval Tomáš Lukáš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Terč a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Jiří Nipauer; hráči v poli: Jakub Racek, Kryštof Krejčí, Daniel Fraško, Jakub Kajan, Vít Kraj