0:4
0:5
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Znojmo LAUFEN CZ 0:12
2. Marie Pelánová, 12. Marie Pelánová, 15. Eliška Willmannová, 26. Nela Houšťová, 28. Soňa Dibelková, 34. Daniela Cihlářová, 39. Bára Procházková, 50. Marie Pelánová, 50. Daniela Cihlářová, 52. Natálie Kobylíková, 52. Marie Pelánová, 53. Nela Houšťová; rozhodčí: Lukáš Drahný - Tomáš Jelínek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Monika Rubešová 30 - Karolína Dobrovolná 17, Veronika Šplíchalová 1; po třetinách: 0:3, 0:4, 0:5;
60:00
1/2 Komentář trenéra hostů Jakuba Martinka: "Povinný tři body do tabulky. Po včerejším nezdaru jsme si spravili chuť v obranné i útočné fázi. Od 2. třetiny jsme byli daleko kreativnější na útočné polovině a i přes 12 vstřelených branek je třeba říct, že nás trápí finální fáze. Opět spousta nepřesností, do dalších zápasů máme co zlepšovat, což začíná poctivým tréninkem.
60:00
2/2 Komentář trenéra hostů Jakuba Martinka: Klobouk dolů před krásným prostředím v Červené vodě a domácími fanoušky, kteří podporovali domácí tým za každého stavu, tak nějak by to mělo být."
60:00
59:59
 Komentář trenéra domácích: Bohužel dnešek ukázal, na čem opravdu jsme. Soupeři nás prehravaji snad ve všem. Pokud nepřijde zlepšení, tak budeme v soutěži jen do počtu. Děkujeme soupeři jenom za 12 gólu. A tesime se k nim do Znojma.
59:50
Střely po 3. třetině Znojmo 15, Jablonné 7.
59:26
Vyloučen hráč Marie Pelánová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
57:44
Fanoušci svůj domácí tým stále aktivně podporují.
56:49
Jablonné stále útočí, snaží se hrát aktivně a agresivně.
56:22
Domácí golmanka je v zápřahu a snaží se tým co nejlépe podržet.
54:57
Hra je stále nahoru a dolů, oba dva týmy aktivně hrají.
53:20
Snaha domácích je veliká ale na první branku stále vyčkávají.
52:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Nela Houšťová, asistoval Marie Bartušková (0:12).
51:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Pelánová, asistoval Nela Houšťová (0:11).
51:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Natálie Kobylíková, asistoval Daniela Cihlářová (0:10).
51:00
Znojemská hráčka po střetu u mantynelu v péči fyzio.
49:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Bára Procházková (0:9).
49:58
Na jablonských holkách jde vidět bojovnost a kuráž hrát i za tohoto stavu.
49:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Pelánová, asistoval Tereza Pokorná (0:8).
49:41
Znojmo svoji přesnější hrou dominuje v zápase.
47:50
Jablonné stále ukazuje otevřenou partii hry.
46:00
Jablonné své soupeřky nahánějí a dohánějí v každém možném souboji.
44:35
Golmanka Znojma nyní chytala horký brambor.
43:34
Atmosféra v hale na začátku třetí třetiny je lehce napjata, diváci bedlivě sledují.
39:45
Na závěr druhé třetiny domácí celek drží golmanka.
38:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Bára Procházková, asistoval Eliška Willmannová (0:7).
38:50
Skvělá akce od Jablonnské první pětky.
38:00
A nyní vidíme skvělé zákroky domácí golmanky.
37:50
Domácí diváci vytvářejí na hale výjmečnou atmosféru a snaží se své holky maximálně podpořit.
37:00
Znojmo má velice dobře rozestavenou pětku.
34:40
Opakovaná střela Znojma jablonnskou bránu výrazně neohrozila.
33:40
Jablonné několikrát v úniku samostatně na branku Znojma.
33:39
32:50
Dnešní zápas je pro diváky velmi atraktivní, ženy předvádějí skvělé výkony.
31:30
Jablonné střílí z každé pozice, avšak Znojmo je nedobytné.
31:00
Jablonnému se povedlo z této situace dostat a opět útočí na hráčky Znojma.
30:10
Hra se přelévá napravo a nalevo.
29:30
Nyní Znojmo drží Jablonné hluboko v obraném pásmu.
28:40
Omlouváme se za výpadek zápisu z technických důvodů.
27:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Soňa Dibelková, asistoval Marie Bartušková (0:5).
25:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Nela Houšťová, asistoval Eliška Nesnídalová (0:4).
20:00
20:00
19:50
střely na branku po 1. třetině Znojmo 9, Jablonné 6.
19:00
Standartní situace pro Jablonné ze středu a okamžitě následuje press za brankou.
18:50
Další standartní situace pro Jablonné ze středu hřiště.
18:00
Znojmo nyní ve veliké šanci, avšak golmanka Jablonného svůj tým maximálně podržela.
17:00
Jablonné ve velké šanci.
17:00
Hra je doslova nahoru a dolů.
16:00
Dnes vidíme aktivnější již od prvních minut.
15:00
Jablonné tlačí a snaží se skóre dorovnat, avšak Znojmo nepřipouští šance.
14:55
Trestné střílení družstva TJ Jablonné nad Orlicí neproměnil Ivana Šilarová.
14:55
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Šplíchalová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
14:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Willmannová, asistoval Bára Procházková (0:3).
13:00
Obrovská šance Jablonného po chybě Znojma v rozehrávkách.
12:00
Jablonné se snaží taktizovat rozehrávku ze své třetiny, avšak Znojmo tuto akci znemožňuje.
11:40
Oba dva celky předvádějí velmi dobré výkony.
11:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Pelánová, asistoval Marie Bartušková (0:2).
10:35
Znojmo tlačí, avšak Jablonné se velmi dobře ubránilo.
08:54
Vyloučen hráč Daniela Cihlářová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
08:00
Po nepovedené rozherávce Jablonného přišla breaková situace pro Znojmo, kterou proměňují.
07:20
Jablonné se stále nevzdává a ve své hře dělá co může.
06:40
Hra opět v pěti.
05:35
Nedovolený zákrok Znojma, trestné střílení pro Jablonné.
01:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Pelánová, asistoval Eliška Nesnídalová (0:1).
01:00
Úvodní buly pro Jablonné.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Drahný a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Karolína Dobrovolná; hráči v poli: Eliška Willmannová, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová, Natálie Kobylíková, Bára Procházková
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Tereza Štěpánová, Simona Jánešová, Kristýna Vágnerová, Jitka Dostálková, Adéla Kosková