2:0
2:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBK Atlas Blansko 8:4
2. Štěpán Kapoun, 11. Vojtěch Šmíd, 13. Vojtěch Šmíd, 17. Jan Horák, 22. Jan Machatý, 36. Tadeáš Vaněk, 55. Patrik Jurco, 57. Patrik Jurco - 2. Šimon Borek, 4. Jan Charvát, 46. Vojtěch Fedra, 50. Šimon Borek; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 4:6 + Šimon Borek OS; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: David Richter 39 - Vojtěch Ott 30; po třetinách: 4:2, 2:0, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeřům za zápas a divákům za skvělou fandící kulisu.
Komentář trenéra domácích: V první třetině jsme ovládali hru, ale bohužel ve zbývajícíh dvou jsme si nechali vnutit hru soupře, ale i přesto se nám podařilo vybojovat první tři body.
59:59
Střely celkem OT 38, BL 43
59:12
Vyloučen hráč Ondřej Koumar družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra na zemi.
56:37
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Jan Horák (8:4).
56:17
Napjatý florbal od obou týmů
54:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Vojtěch Šmíd (7:4).
52:51
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
52:51
Vyloučen hráč Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
52:25
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
49:36
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Šimon Borek, asistoval Jan Charvát (6:4).
49:10
Vyloučen hráč Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
48:54
Vyloučen hráč Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
45:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Jakub Kolmačka (6:3).
40:00
40:00
37:14
Krutý zákrok na golmana domácích.
35:38
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Tomáš Langer (6:2).
35:38
Vyloučen hráč Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko - osobní trest.
35:38
Vyloučen hráč Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
35:38
Uklízečka dlouho nebude muset uklízet pavučiny v brance hostí.
31:03
Vyloučen hráč Vojtěch Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:55
Vyloučen hráč Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:52
Vyloučen hráč Vojtěch Foret družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
22:20
Vyloučen hráč Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
21:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Machatý bez asistence (5:2).
21:20
Hezká individuální akce Jana Machatého končí gólem.
20:00
20:00
18:10
Branková konstrukce domácích opět zvoní.
16:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Patrik Jurco (4:2).
13:42
Balonek hostů tancuje na brankové čáře. Gólem to neskončilo
12:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Šmíd bez asistence (3:2).
11:25
Protiútok Dominika Zlesáka nekončí gólem.
10:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Šmíd, asistoval Jan Machatý (2:2).
03:41
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Charvát bez asistence (1:2).
01:49
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval David Richter (1:1).
01:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Vojtěch Ott; hráči v poli: Patrik Crla, Jakub Kolmačka, Adam Kovář, František Fedra, Vojtěch Fedra
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: David Richter; hráči v poli: Tomáš Dryml, Patrik Jurco, Jan Horák, Štěpán Kapoun, Vojtěch Šmíd