0:2
0:3
- : -

FBC Kutná Hora - BLACK ANGELS 0:7
9. Zuzana Kuchařová, 18. Adriana Fricová, 22. Vendula Kolkusová, 35. Dominika Krátká, 47. Ema Košťálová, 48. Eliška Větrovská, 55. Adriana Fricová; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:2 + Eliška Větrovská OS; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Martina Miksová 11 - Hana Kuchařová 22; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:3;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Kutná Hora - 8, BLACK ANGELS - 6.
60:00
Střely na branku CELKEM: Kutná Hora - 22, BLACK ANGELS - 18.
60:00
Komentář k utkání - vedoucí týmu Pavel Fryč (BLACK ANGELS): Výborně odehraný zápas do obrany, proměnili jsme své šance a měli jsme zápas pod kontrolou. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Komentář k utkání - trenér týmu Tomáš Reinert (FBC Kutná Hora): Nedávali jsme góly a byli jsme za to potrestaný. Soupeřky byly lepší. Děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
58:00
Jdeme do posledních dvou minut třetí třetiny.
55:00
Utkání nabralo pomalejší tempo, pokusí se domácí hráčky o zázrak?
54:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová, asistoval Zuzana Kuchařová (0:7).
53:13
Domácí hráčky jsou aktivní, zkoušejí to z každé pozice, ale pořád tomu chybí ta přesnost.
51:11
Domácí hráčky se nevzdávají a i nadále se pokouší dostat na výsledkovou tabuli.
48:37
A už to mohlo být o 7 branek. Miksová na poslední chvíli dostala míček mimo tři tyče.
47:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Eliška Větrovská, asistoval Ema Košťálová (0:6).
47:53
Větrovské střelecký pokus zapadl k pravé tyči domácí branky.
46:11
Čas na poradu, domácí realizační tým střádá plány na další průběh utkání.
46:10
Timeout FBC Kutná Hora
46:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ema Košťálová, asistoval Andrea Bukvajová (0:5).
46:09
Chaos před domácí brankou vyřešila Košťálová, která navyšuje na rozdíl pěti branek.
44:49
Dnešní utkání ve sportovní hale Klimeška sleduje 71 diváků! Děkujeme.
43:49
Na konci druhé třetiny jsme viděli nějaké šance, teď je to boj o každý centimetr hřiště.
41:40
Oproti závěru druhé třetiny byl úvod té třetí o něco klidnější a žádný z týmů se k ničemu kloudnému nedostal.
41:38
A to samé platí i o Kutné Hoře. Hrajeme v plném počtu na obou stranách.
40:57
BLACK ANGELS jsou kompletní.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Kutná Hora - 7, BLACK ANGELS - 6.
40:00
39:38
Vyloučen hráč Natálie Trpišovská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
39:38
Trpišovská fauluje v početní výhodě a přesilovka pro domácí končí. Hrát se bude 4 na 4. Trochu divočejší závěr druhé třetiny.
38:57
Vyloučen hráč Eliška Větrovská družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
38:57
Vyloučen hráč Eliška Větrovská družstva BLACK ANGELS - osobní trest.
38:57
Hostující fyzioterapeut byl vykázán do hlediště. Domácí si zahrají přesilovou hru. Osobní trest člena realizačního týmu odsedí jedna z hráček.
38:26
Nová zablokovala nadějný pokus Spěváčkové.
37:40
Míček se nečekaně od mantinelu odrazil na hůl Krátké a ta se mohla podruhé zapsat do střelecké listiny. Branku ale netrefila.
36:58
Další pohotový zákrok na kontě Miksové.
36:16
Doležalová je už delší dobu na hřišti a teď se prodírala do zakončení, střela po zemi se neujala.
35:15
Helclová v obrovské šanci, v souboji tváří v tvář brankářce Kuchařové ale neuspěla.
34:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dominika Krátká bez asistence (0:4).
34:15
Těsně po návratu Spěváčkové na hřiště se prosazuje Krátká.
34:11
Kutná Hora se ubránila a hraje v plném počtu.
33:40
BLACK ANGELS kombinují, ke střele se zatím nedostaly.
32:11
Vyloučen hráč Lucie Spěváčková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nesportovní chování.
32:11
Spěváčková neudržela nervy na uzdě a odchází za katr. Výhodu jedné hráčky navíc budou mít hosté.
31:33
Domácím hráčkám nelze upřít snaha s výsledkem něco udělat, recept na zformovanou obranu soupeřek ale zatím nenašly.
30:43
Ze standartní situace před velkým brankoviště trefila hostující kapitánka Nová pouze domácí zeď.
29:09
Přesilová hra nebyla vydařená a tak to domácí hráčky zkouší při klasické hře 5 na 5 a na chvilku přebraly iniciativu.
29:08
Domácí si v závěru početní výhody vytvořily jednu šanci, míček poskakoval po brankovišti, následně skončil i v síti, ale rozhodčí rozpažil a branku neuznal kvůli postavení útočicí hráčky v brankovišti.
28:13
Domácí se snaží usadit na polovině soupeřek, zatím je to hektické.
27:08
Vyloučen hráč Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:08
Tvrdá srážka za brankou hostů a domácí si vyzkouší přesilovou hru.
26:39
A další tyč zazvonila za domácí brankářkou.
26:05
Moravcová z ideální střelecké pozice vysoko přestřeluje.
25:20
Na hřišti zůstala ležet hráčka z elitní pětky, Doležalová je už za mantinelem, otázka jak vážné zranění domácí hráčky to bude.
24:35
Janušková z dorážky pouze do brankové konstrukce.
24:12
Juniorka Beranová pouze do náruče připravené hostující brankářky.
23:54
Trpišovská výborně zabojovala a obrala o míček svou soupeřku, následná střela byla zablokována a míček končí v rohu hřiště.
22:39
Špatná rozehrávka domácího výběru a u míčku opět hostující hráčky.
22:13
Na obou stranách po jedné šanci, ani jedna změnou skóre neskončila.
21:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vendula Kolkusová, asistoval Veronika Říhová (0:3).
21:08
Míček poskakoval po domácí brance až spadl před ní na hůl Kolkusové, která ho nekompromisně uklidila za záda Miksové.
20:01
Jdeme do druhé části, domácí hráčky do ní vstupují s dvoubrankovým mankem.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Kutná Hora - 7, BLACK ANGELS - 6.
20:00
19:18
Do velmi slibné šance se dostal první domácí útok. Kapitánka Baťhová ale střelou po zemi na Kuchařovou nevyzrála.
19:00
Jsme v poslední minutě první třetiny.
18:17
Aktivita hostů pokračuje a Miksová se v brance rozhodně nenudí.
17:26
17:26
Ztráta na půli hřiště, přečíslení a zakončení do odkryté klece, Fricová se zapisuje do střelkyň dnešního utkání.
16:50
Domácí obrana má plné ruce práce, stěží se dostávají ze sevření.
16:11
Aktivnějším týmem jsou hostující BLACK ANGELS, které neustále zaměstnávají domácí obranu.
15:57
Říhová dostala ideálně nabito, z jedničky ale netrefila branku.
14:14
Miksová teď vytáhla jeden ze svých reflexivních zákroků a zastavuje útočnou aktivitu soupeřek.
13:58
Na krátkou dobu vzniklo přečíslení 3 na 2, Chaloupecká ale nezpracovala ideálně.
13:13
Trpišovská hýří svou aktivitou, snaží se znepříjemnit soupeřkám rozehrávku.
12:08
Na velkém brankovišti se dostala k míčku střelkyně Labudová, míček z její hole nezamířil mezi tři tyče.
11:52
V prozatímním souboji obran jsou úspěšnější hostující hráčky.
10:48
V pernamenci byla domácí brankářka, kterou soupeřky zasypaly několika nebezpečnými projektily.
09:30
Domácí hráčky se snažily přijít s rychlou odpovědí, v obranném valu soupeřek ale nenašly skulinku.
08:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Vendula Kolkusová (0:1).
08:59
Hosté jdou do vedení. Zuzana Kuchařová vypálila z pravé strany "od kruhů" a překonala domácí brankářku.
08:50
K atmosféře utkání dopomáhají i mladí účastníci volejbalového kempu Haníka, kteří se přišli na utkání podívat.
07:28
Po necelých osmi minutách hry evidujeme pomálu střeleckých pokusů. (2:1)
06:35
Po šancích na obou stranách jsme mohli vidět boj ve středu hřiště.
04:13
Z následného protiútoku se Fricová řítila sama na branku, ale míček nedokázala zkrotit natolik, aby se dostala ke kloudnému zakončení.
03:50
Do zajímavé střelecké pozice se dostala domácí mladá nadějná juniorka Trpišovská, Kuchařová připravena pokus soupeřky lapit.
02:54
Domácí hráčky z výhodné situace nevytěžily zhola nic.
02:53
Labudová vybojovala standartní situaci z velmi dobré pozice. Rozehrávat se bude na středu hřiště před velkým brankovištěm.
02:00
Bukvajová se snažila dostat k odraženému míčku před domácí brankou, ten nakonec skončil u zadního mantinelu.
01:28
BLACK ANGELS u míčku a zakládají svůj první postupný útok.
00:29
První střelu zápasu si přichystala Labudová, brankářka Kuchařová byla pozorná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Hana Kuchařová; hráči v poli: Eliška Nová, Barbora Martínková, Markéta Chaloupecká, Ester Janušková, Denisa Vachulová
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Lucie Baťhová, Andrea Doležalová, Sabina Labudová
00:00
Dobrý večer dámy a pánové, fanoušci florbalu, vítejte u textového online přenosu z utkání 3. kola 1. ligy žen. Dnes nás čeká souboj dosud dvou neporažených týmů - domácí FBC Kutná Hora a hostující BLACK ANGELS. Těšíme se na kvalitní atraktivní podívanou a uvidíme, co nám oba týmy v dnešní večer předvedou.
00:00
Hostující hráčky z BLACK ANGELS mají za sebou dva zápasy a v obou si připsaly plný počet bodů. Nejprve si poradily s Chomutovem 5:1 a poté zdemolovaly své soupeřky z Litvínova, kterým nasázely 19 branek! V obou případech se ze zisku bodů radovaly na domácím hřišti a tak je dnes na programu první venkovní utkání.
00:00
Kutná Hora má na svém kontě už tři odehrané zápasy s vynikající bilancí tří výher. Doma si hráčky Kutné Hory na úvod sezóny poradily se Soběslaví (19:5) a o den později s Týnem (8:5). Poté si dojely pro plný bodový zisk do dalekého Litvínova, kde zvítězily 8:6. A teď přichází na řadu první těžká zkouška a důležitý zápas o čelo tabulky.