3:2
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Florbal Sokolov 11:6
10. Jan Josef Brychta, 14. Štěpán Hanzl, 15. Adam Pivoňka, 20. Adam Pivoňka, 22. Martin Špaček, 29. Jan Josef Brychta, 36. Jaroslav Janoušek, 40. Jan Josef Brychta, 49. Martin Špaček, 50. Adam Pivoňka, 56. Jaroslav Janoušek - 6. Patrik Soukup, 19. Aleš Hoch, 23. Kryštof Kadlec, 35. Jan Hlavsa, 53. Stanislav Hykš, 58. Jan Skopový; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5 + Jan Karásek 5:9 + Patrik Soukup 5 + Jakub Stejskal OS + Jakub Stejskal ČK1 + 5; využití: 3:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Jan Křemen 19 - Ondřej Heimerle 25; po třetinách: 4:2, 4:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostí J. Stejskala:
Dobrý výkon domácích, hlavně po sportovní stránce.
60:00
Komentář trenéra domácích: Z poloviny zaplněná KASAL ARENA, vyděla ze začátku velice ospalý zápas. Do druhé třetiny jsme šli s jasným cílem... Vyhrát ji 4:2, to se povedlo. Zápas rozhodla 3. třetina kdy soupeři došly síly a my kontrolovali hru. Děkuji všem hráčům, fanouškům a pořadatelům, že přišli a podpořili nás.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
59:55
Vyloučen hráč Matouš Tesař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:43
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
57:32
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Skopový z trestného střílení (11:6).
57:32
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov do konce utkání.
57:32
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 5 minut za nesportovní chování.
57:32
Vyloučen hráč Jan Křemen družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
57:32
Vyloučen hráč Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 5 minut za hrubost.
55:29
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jaroslav Janoušek z trestného střílení (11:5).
52:25
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Petr Hoch (10:5).
49:44
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Martin Špaček (10:4).
49:14
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
49:14
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov - osobní trest.
48:16
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Martin Špaček bez asistence (9:4).
46:50
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 5 minut za hrubost.
46:03
Vyloučen hráč Matouš Tesař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za opakované přestupky.
41:58
Po střele z půlky končí míček na horní tyčce domácích.
40:00
40:00
39:52
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Marek Hluchý (8:4).
39:52
Hostující gólman teď přes své 2 spoluhráče neviděl lehký nához Brychty, který končí za jeho zády a zajišťuje mu tak hattrick.
35:05
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Štěpán Hanzl (7:4).
35:05
I z druhé strany přichází blesková odpověď na hru 5 proti 4.
34:38
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa, asistoval Stanislav Hykš (6:4).
34:04
Ve skluzu zachytil míček Jan Brychta, který je za toto počínání poslán na trestnou lavici. Následnou přesilovku hosté velmi rychle využívají.
33:20
Vyloučen hráč Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra na zemi.
31:12
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil Štěpán Mosler.
31:12
Nařízené trestné střílení po nedovoleném zákroku na unikajícího hráče Sokolova neproměnil Mosler díky výborném zákroku domácího gólmana.
29:16
Vyloučen hráč Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
29:16
Vyloučen hráč Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
28:26
28:26
Krásná zadovka na Marka Hluchého, který trefil jen gólmana, od nějž se však míček odrazil do prostoru, kde se nacházel dorážející Jan Brychta a ten se nenechal dvakrát pobízet.
26:06
Sám před sokolovskou brankou se ocitl Jan Brychta, který však zaváhal a trefil gólmana jen doprostřed těla.
24:25
Důrazné vyčinění od rozhodčích dostali hráči s číslem 98 (Rudná) a 16 (Sokolov) po tvrdém souboji v předbrankovém prostoru.
22:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Stanislav Hykš (5:3).
22:08
Růžek rudenské branky nekompromisně vymetl Kadlec.
21:00
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Martin Špaček, asistoval Marek Hluchý (5:2).
21:00
Nepřesnou rozehrávku teď zachytil Marek Hluchý a naservíroval míček Špačkovi do odkryté branky.
20:00
20:00
19:35
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Marek Hluchý (4:2).
18:54
Vyloučen hráč Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
18:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Jakub Stejskal (3:2).
14:52
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval František Novosad (3:1).
13:33
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Jaroslav Janoušek (2:1).
09:58
Vyloučen hráč Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
09:33
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Josef Brychta bez asistence (1:1).
05:39
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Matouš Tesař (0:1).
05:05
Vyloučen hráč Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
04:31
Vyloučen hráč Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Jan Hlavsa, Petr Hoch, Stanislav Hykš, Štěpán Mosler, Jan Skopový
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Ondřej Šantora, Marek Hluchý, Martin Špaček, Tomáš Bubeník, Jan Josef Brychta