1:1
4:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Crazy girls FBC Liberec 6:3
9. Michaela Urbanová, 24. Lenka Přerostová, 50. Kamila Kaslová, 50. Michaela Urbanová, 51. Ivana Drugdová, 54. Andrea Košťálová - 16. Aneta Voříšková, 37. Markéta Rumlová, 53. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Anna Urbanová 16 - Kristýna Klabanová 22; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině : domácí - 9, hosté - 6
60:00
Komentář trenéra hostů (Petr Novák): Dlouho vyrovnaný zápas, který rozhodly detaily. V polovině poslední třetiny šly domácí do vedení a k naší smůle vzápětí přidaly další gól. Na zvrat v zápase jsme již nenašli sil. Děkuji našim hráčkám za odmakaný zápas a gratulace soupeřkám.
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Nasazení, důraz, emoce. Zápas v rychlém tempu, rozhodlo že jsme měli hlad po vítězství po celých 60 minut. Klobouk dolů před holkami, jak se vypořádaly s improvizací v sestavě, bodů si dnes velmi ceníme. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům za parádní kulisu.
60:00
58:41
Vyloučen hráč Kristýna Klabanová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za držení.
53:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Andrea Košťálová, asistoval Lucie Bejčková (6:3).
53:03
Bejčková z vlastní půlky poslala míček na Košťálovou a ta ho posílá pod Klabanovou.
52:32
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová z trestného střílení (5:3).
52:32
Unikající Voříškovou nedovoleně zastavila Kopřivová.
50:00
Timeout Crazy girls FBC Liberec
50:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Drugdová bez asistence (5:2).
50:00
NA tyhle tři rychlé goly stačilo domácím pouhých 38 vteřin.
49:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Alžběta Kopřivová (4:2).
49:50
Druhý gól během minuty přidává ze standartní situace Urbanová.
49:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kamila Kaslová, asistoval Sára Bobková (3:2).
49:22
Povedené střídání celé pětky končí gólem Kaslové.
44:12
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
44:12
Po faulu Urbanové M. uvidíme hru 4 na 4.
43:20
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
43:20
Faul na Šporovou končí přesilopvou hrou domácích.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině : domácí - 11, hosté - 7
40:00
39:41
Pěknou střelu Štampachové vyráží hostující golmanka do rohu hřiště.
37:49
Ani několik dorážek Raslové nestačilo na gól.
36:28
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová bez asistence (2:2).
36:28
Rumlová ze středu hřiště opět srovnává skóre.
32:45
Jedličková Bárkovou ani nepustila ke střele a tahle akce končí neškodně v rohu hřiště.
31:39
30:52
Velká šance Bejčkové jen o kousek nekončí v brance.
29:39
Vyloučen hráč Markéta Šorfová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
29:25
Do hry se vracející Bobková se ocitla hned ve velké šanci, hostujicí brankářka však chytla míček.
29:23
28:50
Rondošová zkoušela z pravého křídla, ale Urbanová v brance Pzně si s míčkem hravě poradila.
27:23
Vyloučen hráč Sára Bobková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:23
Po faulu u střídačky domácích uvidíme první přesilovou hru zápasu.
23:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Michaela Mašková (2:1).
23:34
Rychlý útok Plzně končí v brance.
23:02
Foffová od mantinelu zkouší pozornost domácí golmanky.
20:39
Přerostová poslala míček na Urbanovou, ta ale před odkrytou brankou promáchla.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině : domácí - 8, hosté - 6
20:00
17:07
Košťálová z poza branky trefuje pouze boční síťku.
15:35
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Aneta Voříšková bez asistence (1:1).
15:35
Voříškové se druhá dorážka povedla a posílá míček pod ruku Urbanové.
14:45
Lorencová jen těsně míjí levou tyčku hostující branky.
13:28
Voříšková z úhlu trefuje tyčku.
12:10
Střela Rondošové neprošla plzeňskou obranou.
10:23
Ani další pokus Bárkové nebyl úspěšný.
08:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová bez asistence (1:0).
08:24
V chumlu před libereckou brankou se nejlépe zorientovala Urbanová M. a podařilo se jí beckhandem doklepnout míček za brankovou čáru.
08:13
Střelu Bárkové na druhé straně vyráží Urbanová.
07:33
Ani střela Kaslové ani následná dorážka Košťálové se za záda Klabanové nedostala.
05:25
Střela MAškové zastavená už obranou Liberce.
04:13
Po několika minutách, kdy jsme neviděli žádnou větší šanci MAtoušková posílá míček jen kousek nad břevno.
00:34
První šanci zápasu si vytvořila Štampachová, která jen těsně míjí branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kristýna Klabanová; hráči v poli: Aneta Foffová, Anna Kabeláková, Kateřina Novotná, Markéta Šorfová, Petra Müllerová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková, Lenka Přerostová, Michaela Urbanová, Kristýna Štampachová