4:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FAT PIPE Traverza Mukařov 8:6
6. Jiří Ptáčník, 15. Jáchym Syrovátko, 18. Štěpán Matěcha, 31. Jonáš Mellan, 41. Radek Primásek, 45. Lukáš Maršík, 47. Lukáš Maršík, 57. Lukáš Maršík - 4. Jan Pudich, 7. Jáchym Syrovátko, 30. Vojtěch Bečka, 31. Jiří Lebeda, 33. Jiří Lebeda, 56. Jiří Lebeda; rozhodčí: Lukáš Husák - Jiří Kropáček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Král 25 - Martin Petr 16; po třetinách: 3:2, 1:3, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostí, : Sobotní večerní výjezd se moc nezdařil, bohužel v potlačené sestavě se nám nepodařilo celý zápas uhrát tak, jak jsme si řekli. Bohužel v poslední třetině už docházely síly, této situace soupeř využil. Díky soupeři a pořadatelům za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Františka Záleského: V prvních dvou třetinách nás sráželo obrovské množství nevynucených chyb, díky kterým jsme dostali několik zbytečných gólů. Ve třetí třetině jsme konečně předvedli kvalitu a zaslouženě si došli pro vítězství. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 9 (24) FAT PIPE Traverza Mukařov - 12 (31)
58:18
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
58:18
Hosté si berou oddechový čas a po něm pokračují nadále bez brankáře!
58:00
Na hřišti se přiostřuje!
57:00
Hosté to zkouší bez brankáře!
56:48
Král neskutečnou serií zákroků drží Turnov!
56:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval Lukáš Švitorka (8:6).
56:01
Na druhé straně je to turnovská mašina značky Maršík, který taky uzavírá HATTRICK a vrací Turnovu dvoubrankové vedení!!!
55:33
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Jan Řeřicha (7:6).
55:33
Teď už je ale Lebeda úspěšnější a uzavírá hattrick! Mukařov snižuje na rozdíl jediné branky!
54:07
Král nedovolil Lebedovi při samostatném úniku uzavřít hattrick!
51:20
Dnešní utkání sleduje 40 skvělých diváků. Děkujeme!!!
50:00
Deset minut do konce a Turnov drží dvoubrankový náskok, uvidíme kolik sil zbylo hostům na poslední minuty, kdy musí dotahovat.
49:35
Do střely Ptáčníka se postavil Řeřicha.
48:25
Matěcha kopl do motorů a napravuje lehce nepřesnou přihrávku od Janouška.
46:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval Jan Král (7:5).
46:47
Skvělý výhoz Krále, který doskákal až před Petra, kde ho lehce tečoval Maršík. Ten tak navazuje na svou předchozí branku a pro svého gólmana zařizuje kanadský bod. Dnes to bude pro spoustu domácích hráčů opravdu drahé...
44:17
44:17
Až napotřetí se Turnovu povedlo překonat Petra. Nejdříve Petr vyrazil pruskou střelu Hejduka, srazil dorážku Švitorky, ale na další dorážku Maršíka už byl krátký. Pro turnovského odchovance to je stejně jako pro jeho spoluhráče Mellana premiérová branka za "A" tým a z tohoto zápasu si odnesou suvenýr v podobě popsaného balonku, jehož autorem bude Filip Jirman.
43:32
Maršík se snažil tečovat před Petrem, bohužel se mu to nepovedlo podle představ.
40:42
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Radek Primásek, asistoval Jakub Janoušek (5:5).
40:42
Primásek hned z kraje třetiny srovnává po povedené akci na 5:5 !
40:24
Dědek po mantinelu vybídnul Matěchu, ten o kousek míjí horní roh branky.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 10 (15) FAT PIPE Traverza Mukařov - 12 (19)
38:52
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil Matěj Tabášek.
38:52
Tentokrát se na Krále pokusil vyzrát Tabášek, ovšem ani on neuspěl, dokonce se ani k přímému ohrožení nedostal, nýbrž porušil pravidla trestného střílení, kdy šel jak tělem tak balonkem dozadu.
37:44
E. Hejduk a jeho prudká střela! Petr si ji našel a bezpečně vyrazil.
36:44
Maršík na půlce hřiště dvakrát skvěle zabojoval, ale přihrávku poslal Švitorkovi lehce na paty a celou akci to následně zbrzdilo.
36:00
Mukařov zatím čte rozehrávku domácích a dostává se do velkého množství protiútoků. Zatím z nich ale nedokáže těžit tolik, jak by si asi jeho trenéři představovali.
34:23
Prudkou střelu Pudicha kryje Král.
32:47
Tak tedy pokus č. 2: Nejdříve srovnal stav utkání Bečka, následovala rychlá akce E. Hejduka, tu ale Petr zlikvidoval. Nicméně Turnov si vedení vzal zpět hned vzápětí, kdy Mellan po akci z vlastní půlky přesnou střelou na "teploměr" prostřelil Petra. Neuplynulo ani 20 vteřin a Mukařovští střelci posledního gólu si vyměnili role a vrátili utkání do remízového stavu. A před malou chvílí znovu Lebeda využívá zmatenosti domácích a Mukařov je znovu ve vedení! Uf... Snad je to vše.
32:26
32:26
Tady člověk ani nemůže napsat delší souvětí, aniž by padl gól a musel to psát odznova.
30:50
Tak tu velmi výživnou minutu pojďme popořadě okomentovat.
30:33
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Vojtěch Bečka (4:4).
30:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jonáš Mellan, asistoval Jiří Ptáčník (4:3).
29:48
E. Hejduk se nyní omlouvá Petrovi za malé seknutí ve snaze získat míček.
29:43
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Vojtěch Bečka, asistoval Jiří Lebeda (3:3).
28:41
Pudich ukořistil Bursovu rozehrávku, ale při zakončení byl nepřesný.
27:06
Maršík do běhu předával Ptáčníkovi, jeho pokus byl ovšem zablokován.
26:33
Snažení domácích hráčů končí útočným faulem v brankovišti.
25:52
Pudich a jeho jedovatá střela. Král zůstává v klidu.
25:29
Bečkova hodně nepřesná střela backhandem.
24:46
Hlavnička se snažel dorážet, ale Petr si pohlídal svou bližší tyč.
23:40
Ptáčník na hřišti, Turnov přečkal oslabení a vrhá se do útoku.
23:18
Střela Syrovátka zblokována.
21:40
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
21:40
Při signalizovaném vyloučení dokázal Mukařov vystřelit a Královi zůstal míček někde na hraně brankové čáry ve výstroji. Gól nakonec uznán nebyl a Ptáčník odchází na trestnou lavici.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 5 FAT PIPE Traverza Mukařov - 7
19:59
Mukařov do zápasu nevstoupil vůbec dobře, dostal se pod tlak, ale i přes to se dokázal ujmout vedení ve 4. minutě zásluhou Pudicha. V 6. minutě se za domácí konečně prosadil Ptáčník. Netrvalo to ovšem ani minutu a Mukařov si vzal vedení zpět. Ve druhé polovině třetiny pak ale Turnov zásluhou vlastního gólu Syrovátka a Matěchy překlopil vedení na svou stranu.
19:35
Matěchova střela sražena.
19:18
Lebeda ze vzduchu neohrozil Krále.
19:01
Začala poslední minuta první třetiny. Hosté se drží na útočné polovině.
17:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jakub Janoušek (3:2).
17:38
Turnov otáčí vývoj utkání a poprvé se dostává do vedení! Matěcha malou ale účinnou tečí překonává Petra.
15:10
Plášek nenápadnou přízemní střelou mířil těsně vedle pravé tyče.
14:34
Král sice položen, ale skvěle se natáhl a vyčapal Schuberta.
14:33
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil Walter Schubert.
14:33
Nájezd pro Mukařov!
14:25
Vlastní branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jáchym Syrovátko (2:2).
14:25
Matěcha přihrával vzduchem na Primáska, který vracel sklepnutím před branku, kde si Syrovátko nešťastně srazil míček za záda bezmocného Petra.
13:38
Mukařov po nepřehledné situaci sportovně přenechává míček domácím.
12:21
Švitorka pouze do boční sítě.
11:10
Mukařov zatím ukazuje, že je na tom fyzicky velmi dobře a snaží se držet vysoké tempo zápasu.
09:12
Maršík mířil vedle.
07:57
Mellan teď ukázkově ve skoku odpálil míček mimo předbrankový prostor.
06:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Matěj Tabášek (1:2).
06:31
Jiránkovi se bohužel nepodařilo trefit tělem plachtící balonek, ten dopadl k Syrovátkovi, který doklepl do prázdné branky,
06:10
Krásnou střelu Pohla vyrazil Petr maskou.
05:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Štěpán Matěcha (1:1).
05:56
Ptáčník přesnou střelou po přihrávce od Matěchy srovnává.
05:15
Turnov zatím obehrává bránící čtveřici, ale bez střelby. Až teď to zkusil Janoušek, ale trefil pouze jednoho z bránících hráčů.
04:33
Vyloučen hráč Vojtěch Bečka družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
04:33
Švitorka unikal hostům a byl ze zadu zasažen holí, přesilovka pro domácí.
03:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Radim Fořt (0:1).
03:27
A jsou to právě hosté, kdo se ujímá vedení. Pudichovi se podařilo propasírovat balonek za záda Krále.
02:24
Mukařov na dnešní zápas dorazil s 10 hráči do pole, možná to je to, čeho se domácí budou snažit využít. Uvidíme, zda hosté dokáží vydržet toto tempo po celý zápas.
01:35
Domácí zatím volí rychlá střídání, snaží se hosty dostat pod tlak, na hřišti už je třetí lajna.
00:45
První snaha o postupný útok od domácích skončila zablokovanou přihrávkou od Primáska.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Jiří Kropáček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Jan Pudich, Walter Schubert, Radim Fořt, Ondřej Klička, Mikuláš Plášek
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Radek Primásek, Jakub Janoušek, Filip Dědek, Štěpán Matěcha, Jan Havlín