2:3
1:2
- : -

FbK TJ Svitavy - FBK Spartak Hluk 5:6
9. Ladislav Vašák, 16. Tomáš Hynek, 22. David Říha, 38. Ondřej Pakosta, 60. Vít Sauer - 13. Martin Krchňáček, 27. Pavel Krchňáček, 35. Vojtěch Duda, 38. Pavel Rochovanský, 53. Pavel Krchňáček, 53. Marek Šimíček; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 112; zásahy brankářů: Filip Lamař 27 - Richard Podškubka 30; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnes to byl zápas o dvou polovinách. V první jsme tahali za kratší konec, domácí byli rychlejší, dravější, měli hodně šancí. My jsme byli všude pozdě a proto jsme po zásluze prohrávali 3:1. Od poloviny zápasu jsme začali chodit mnohem více do brány a podařilo se nám zápas otočit.
60:00
Komentář hostí č.2: Ve třetí třetiny jsme spálili hodně šancí, ale pak jsme se šťastnými góly dostali do vedení a naštěstí ho konečně uže nepustili. Domácím přejeme, aby konečně takto vyrovnané zápasy překlopili na svou stranu a příště už vyhráli.
60:00
Komentář vedoucího domácích Jakuba Motla: Musíme se naučit jednu věc... Florbal se hraje 60 minut, ne víc, ne míň. V našem případě máme problém s píš s druhou variantou. První půlka zápasu parádní, rozehrávka v pohybu, střelba na bránu, pevná obrana.
60:00
Komentář vedoucího domácích č. 2: Druhá půlka pravý opak. Statická rozehra, dloubáky přes celý hřiště, pasivní obrana. Jestli to tak půjde dál, vidíme se příští rok v divizi... Děkuji soupeřům, rozhodčím a jako vždy fantastickým divákům.
60:00
Celkový počet střel: 34 - 33
60:00
59:53
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval Vojtěch Kužela (5:6).
59:24
Domácí zkouší stěstí ve hře bez brankáře.
56:47
Nebezpečná střela Macha jen škrtla rukáv Podškubka.
55:34
Hra je velmi zmatená. Hráči si navzájem obírají míčky.
54:11
Protiútok domácích končí střelou do rohu hřiště, kde míček přebírají hosté.
52:59
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček bez asistence (4:6).
52:52
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (4:5).
52:03
Hosté jsou opatrnější na střely oproti jejich první přesilové hře.
51:10
Vyloučen hráč Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za opakované přestupky.
51:10
Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
50:01
Menší krizi v brankovišti domácích zachránil Lamař pěkným zákrokem.
48:10
Hosté se střelecky rozhodili a poslední dvě střely mířily mimo hřiště.
47:28
Hosté si při rozehrávce teď pohrávají s domácími.
45:29
Nic zajímavého se neděje.
43:19
Domácí uklidnili rozehrávku až moc, hosté aktivně napadají.
42:15
Domácí se nebojí v rozehrávce hned vystřelit, ale přesnost je horší.
41:31
Hosté opatrně rozehrávají. Domácí čekají chybu.
40:01
Hosté vstupují do hry první střelou. Lamař připraven.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: 5 - 18
Celkem: 24 - 23
40:00
39:37
Lamař překazil dobře rozjetý protiútok hostů.
39:00
Začala poslední minuta druhé třetiny.
37:37
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Tomáš Hynek (4:4).
37:37
Pakosta taky neváhá a dorovnává stav.
37:18
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Rochovanský, asistoval Michal Kundrata (3:4).
37:18
Hosté neváhají a využívají přesilovou hru a dostávají se do vedení.
36:46
Vyloučen hráč Vojtěch Kužela družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
36:46
Hosté si také zahrají přesilovou rhu v dnešním zápase.
36:05
Hráči po soubjích jeden na jednoho končí na zemi. Žádné střelecké akce se nekonají v posledních minutách.
34:37
Oba týmy se navzájem obírají o míček.
34:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Ondřej Bartoš (3:3).
34:19
Duda dorovnává skóre.
30:28
Domácí jsou momentálně střelecky akčnější. Ale Podškubka svůj tým drží.
30:00
Dnešní utkání sleduje 112 diváků. děkujeme!
28:12
Motlova střela z otočky z poloviny hřiště končí v rohu a do protiútoku se dostávají hosté.
26:37
26:37
Duo Krchňáček se opět činilo a snižuje náskok domácích.
25:20
Vašák poškádlil Podškubka v brankovišti, ten ale míček chytá a rozehrávají hosté.
24:49
Hra je velmi zmatená. Přebíhá se ze strany na stranu.
23:10
Lamař zachránil situaci v brankovišti.
21:46
Hosté hrají v plném počtu.
21:08
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha bez asistence (3:1).
20:27
Domácí zíkávají míček a začínají s útokem.
20:01
Hosté v oslabeném počtu získali buly a útočí.
20:00
20:00
Počet střel po první třetině: domácí - hosté: 8 - 9
20:00
19:46
Vyloučen hráč Jiří Petlan družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
19:46
Domácí si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
19:00
Začala poslední minuta první třetiny.
17:55
Domácí tlačí na rozehrávku hostů.
17:11
Mach potrápil hosty v brakovišti. Golman se nenechal překvapit.
15:00
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Hynek, asistoval Ondřej Pakosta (2:1).
15:00
Hynek protlačil domácíc do vedení.
13:31
Hosté tlačí na domácí.
12:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (1:1).
12:19
Duo Krchňáček dorovnalo skóre.
11:27
Čermák promáchl velkou šanci domácích.
09:56
Podškubka zachránil situaci elegantním zákrokem, kdy se Pakosta pokusil poslat míček vedle tyčky.
08:37
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ladislav Vašák, asistoval Vojtěch Kužela (1:0).
08:37
Vašák přesnou střelou z otočky posílá domácí do vedení.
06:48
Pakostra teď jen tak tak prošel mezi útočníky hostů v předbrankovém domácích.
05:48
Domácí se trápí v útočném pásmu, hosté jsou skvěle postaveni a domácí nemohou najít prostor ke střele.
03:58
Hosté jsou důraznější v soubojích jeden na jednoho.
03:12
Hosté napadením rozehrávky domácích získávají míček, který vzápětí ztrácí nepřesnou střelou. Na míčku jsou opět domácí.
02:37
Hosté oplácí střelu z poloviny hřiště, Lamař připraven.
00:57
Musil zákeřnout střelou z poloviny hřiště prověřil golmana hostů.
00:01
Úvodní buly si získali domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, David Váňa, Vojtěch Duda, Ondřej Bartoš, Marek Šimíček
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Josef Prudil, Lukáš Musil, David Říha, Ondřej Pakosta, Tomáš Hynek