3:0
3:2
- : -

FBK Spartak Hluk - FbK Horní Suchá 8:6
8. Vojtěch Duda, 15. Pavel Rochovanský, 21. Vojtěch Duda, 31. Marek Šimíček, 34. Michal Kundrata, 52. Pavel Krchňáček, 54. Ondřej Bartoš, 58. Marek Šimíček - 2. Daniel Tychtl, 5. Václav Večeřa, 5. Jiří Třinecký, 6. Radek Minařík, 55. Tomáš Kasinec, 56. Filip Krajíček; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3 + Martin Krchňáček OS:5 + Filip Mocek OS; využití: 2:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Richard Podškubka 2, Ctibor Tichopádek 18 - Filip Plíhal 26; po třetinách: 2:4, 3:0, 3:2;
60:00
Střely v třetí třetině: 7 - 9
60:00
Komentář trenéra domácích: Ač jsme si před zápasem říkali, že budeme od první minuty aktivní, tak náš vstup do zápasu byl jak ze zlého snu. Všude jsme byli o 3 kroky později a soupeř zaslouženě vedl 4:0. Postupně jsme se začali dostávat do zápasu a naštěstí se nám podařilo vývoj utkání otočit. Byla to velká florbalová bitva, ale bereme 3 body a za ty jsme rádi. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů: Ze začátku se zdálo, že ty tréninky přes týden k něčemu byly a šlo to samo i s přispením soupeře, který zaspal začátek. Uspokojili jsme se předváděnou hrou, soupeř vystřídal golmána a my jsme svou nemohoucností z něj udělali hrdinu. Standardní zápas s Hlukem, hodně gólů, nahoru dolů. Až na pár blackoutů hráčů, myslím, že dobrý zápas. Tak zase u nás. Děkujeme soupeřům, divákům i časomíře.
60:00
57:26
Timeout FbK Horní Suchá
57:26
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Vojtěch Duda (8:6).
55:48
Hráči Horní Suché hrají velmi tvrdou hru, která hráče Hluku bolí..
55:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Lukáš Kraina (7:6).
54:08
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Filip Krajíček (7:5).
53:41
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
53:41
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
53:26
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Jiří Petlan (7:4).
53:26
Velmi hezká akce Bartoše! Domácí zvyšují na 7:4
51:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (6:4).
51:40
Já na bráchu, brácha na mě. Přesilovkou branku vstřeluje Pavel Krchňáček.
50:12
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
44:55
Kundrata teď sólový nájezd na bránu, hostujícího brankáře bekendovkou nepřekonává.
35:57
Sotva jsem to dopsala tak hráč Horní Suché tvrdým zákrokem posílá k zemi Šimíčka a ten se odbelhal za manťák.
35:43
Konečně je trochu klidu na hokejkách hráčů a proto můžeme vidět i docela pěkné akce.
33:18
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Michal Kundrata, asistoval Pavel Krchňáček (5:4).
31:34
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
31:34
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
31:34
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest.
31:34
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá - osobní trest.
30:35
Menší roztržka mezi hráči vyústila v osobní tresty.
30:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Pavel Krchňáček (4:4).
30:00
Dost pohledný gól Šimíčka bekendem pod víko. Hosté sice moc nesouhlasí, ale gól platí.
29:16
Hlucké přesilovky dnes velmi pohledné.
27:54
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:02
Domácí do druhé třetiny vstoupili o poznání lépe než v té první.
20:15
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (3:4).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: 9 - 12
17:00
Občas některé situace trošku vyhrocené. Rozhodčí to mají ovšem pod kontrolou a uklidňují hráče slovy: ,,klííd"
15:00
Hezký gólový příspěvek od Pafky.
14:55
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Rochovanský, asistoval Michal Kundrata (2:4).
13:49
Vyloučen hráč Milan Mašurka družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
10:01
Vyloučen hráč David Váňa družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
07:12
Špatný start do zápasu pro domácí. Po kuriózní brance, která Podškubkovi proletěla pod rukou. Přišel další gól a potom zřejmě další a už se domácí dostali na 4 gólové manko, tak vystřídali brankáře. Čili nyní chytá Tichopádek a Duda otevírá zámek branky i na druhé straně.
07:11
05:51
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Radek Minařík bez asistence (0:4).
05:51
Střídání brankáře. Nový brankář Ctibor Tichopádek družstva FBK Spartak Hluk
04:59
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Michael Mrózek (0:3).
04:24
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Václav Večeřa, asistoval Lukáš Kraina (0:2).
03:49
Šimíček těsně vedle branky. Duda s hlasitým výkřičem nespokojení taky mimo branku.
02:27
Utkání má zatím vlažné tempo. Nicméně hosté se dokázali propracovat k první akci, která končí brankou.
01:54
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Tomáš Kasinec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Tomáš Kasinec, Dominik Folwarczný, Filip Mocek, Filip Krajíček, Daniel Tychtl
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Marek Šimíček, Vojtěch Duda, Ondřej Bartoš, David Váňa