6:1
- : -
FBS Olomouc

FBC ORCA KRNOV - FBS Olomouc 12:6
6. Jaromír Filip, 15. Štěpán Čevela, 18. Jaromír Filip, 20. Filip Fňukal, 29. Štěpán Čevela, 35. Jaromír Filip, 43. Matěj Župka, 48. Dominik Menzel, 49. Dominik Menzel, 53. Dominik Novák, 56. Dominik Menzel, 59. Ondřej Miškov - 5. Igor Macháček, 7. Igor Macháček, 25. Igor Macháček, 35. Tomáš Skoupil, 37. Bohdan Kopelec, 48. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:4; využití: 2:2; diváků: 53; zásahy brankářů: René Frydrych ?, Matěj Kortiš ? - Michael Hruška ?; po třetinách: 4:2, 2:3, 6:1;
60:00
Komentář trenéra Olomouce, Tomáše Hrušky: "Dnešní zápas se těžko hodnotí. Klasický odporný zápas v Krnově, kde se bojuje s povrchem a hrou soupeře. Přesto jsme dvě třetiny nejen drželi se soupeřem krok, ale podle nás, jsme byli i lepším týmem. Po gólu v oslabení 5 na 3 ale následoval nepochopitelný kolaps, kdy góly dával jen soupeř a jen z našich chyb. Víme, na čem teď zapracovat a příště budeme lepší. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Krnov - 11, Olomouc - 7
59:59
Komentář trenéra Krnova, Štěpána Lhoťana: "Dneska jsme odehráli výborné utkání. Parádně nám zahrála druhá lajna, což je pro celý tým hodně důležité. Zaslouženě jsme vyhráli. Děkujeme soupeřům, fanstastickým divákům a také pořadatelům."
58:47
Vyloučen hráč Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:39
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Kortiš družstva FBC ORCA KRNOV
58:26
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Filip Svoboda (12:6).
56:06
Timeout FBS Olomouc
55:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Štěpán Čevela (11:6).
52:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Novák, asistoval Dominik Menzel (10:6).
48:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Ondřej Janáč (9:6).
47:35
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Ondřej Miškov (8:6).
47:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka bez asistence (7:6).
46:45
Vyloučen hráč Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
45:27
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
42:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Matěj Župka, asistoval Ondřej Miškov (7:5).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Krnov - 7, Olomouc - 10
36:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec z trestného střílení (6:5).
34:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Šimon Borik (6:4).
34:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (6:3).
28:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Filip Fňukal (5:3).
24:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Šimon Borik (4:3).
23:17
Vyloučen hráč Štěpán Čevela družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Krnov - 11, Olomouc - 8
19:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (4:2).
17:37
Vyloučen hráč David Kotek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
17:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (3:2).
14:38
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Patrik Baránek (2:2).
06:47
05:57
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Dominik Fňukal (1:1).
05:08
Vyloučen hráč Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
04:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Bohdan Kopelec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Igor Macháček, Bohdan Kopelec, Petr Graclík, Matěj Pecha, Ondřej Souček
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda