1:4
- : -
TJ Kobylisy

TJ Sokol Dobříš - TJ Kobylisy 2:6
23. Roman Šebek, 57. Michal Kolář - 24. Filip Janeba, 27. Tomáš Klouda, 44. Radek Šindelář, 46. Vojtěch Press, 46. Ondřej Filip, 55. Šimon Paldus; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Tomáš Šimek ? - Ondřej Kudrnáč ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:4;
60:00
59:59
Kobylisy po vydřeném zápase můžou slavit postup v poháru.
59:59
Komentář vedoucího hostí: Opět se projevilo neproměnnování šancí, 3. třetina přinesla dobré držení balonku a konečně jsme trefovali zařízení. Děkujeme divákům a pořadateli a protihráčům.
59:59
Komentář vedoucího domácího družstva: Po výborně obmakaných 2 třetinách a překvapivém klidu na balonku. Přišla studená sprcha v podobě 3. třetiny, kdy se projevila naše emoční nevyvážená stránka a naše družstvo přestalo dostupovat souboje, které byli v určitých chvílích pro nás klíčové. Naše cesta pohárem končí, ale je to pro nás velká zkušenost do sezony. Děkujeme za podporu divákům, soupeři a všem co nás celou dobu podporovali.
56:03
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Michal Kolář, asistoval Vít Bohata (2:6).
56:03
Michal Kolář z društva TJ Sokol dobříš zamíchal míček před bránou a ten končí v brance Kobylis.
54:22
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus bez asistence (1:6).
54:22
Standartní situace, chvilka nepozornosti, nikdo neví co se dějě a najednou gól ze strany Kobylis.
51:13
Vyloučen hráč Vojtěch Press družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za zdržování hry.
50:30
Kobylisy jsou nyní klidní na míčku a kombinují.
45:56
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Ondřej Kočí (1:5).
45:56
Nahrávka z poza brány před bránu, kde krásně trefuje Ondřej Filip.
45:09
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Press, asistoval Radek Šindelář (1:4).
43:01
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Radek Šindelář, asistoval Daniel Havlíček (1:3).
43:01
Střela ze středu hřiště končí v brance domácích.
40:09
Vyloučen hráč Lukáš Unger družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hrubost.
40:09
Po úvodní buly tlak před bránou domácích končí faulem za 2 minuty.
40:00
40:00
34:25
Střela z výtoče od Romana Šebka škrtala horní tyč.
31:11
Pár nebezpečních střel ze strany Sokola úspěšně chytil golman hostů.
29:11
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
28:17
Trestné střílení družstva TJ Sokol Dobříš neproměnil Michael Šiška.
28:17
Po nájezdu domácích zazvonila pouze levá tyčka branky.
26:34
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Ondřej Filip (1:2).
26:34
Nedůraz před bránou končí gólem v síti domácích.
23:07
Dobříš po úspěšné rozehrávce v rohu vstřelila první gól. Vedení ale netrvalo dlouho a Kobylisy rychle odpověděli.
23:04
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Filip Janeba, asistoval Tomáš Klouda (1:1).
22:41
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Roman Šebek, asistoval Jakub Brajer (1:0).
20:00
20:00
19:59
Máme konec 1. třetiny a zatím je stav nerozhodný. Uvidíme co nám nabídne 2. třetina, jistě se máme na co těšit.
19:15
Trestné střílení družstva TJ Kobylisy neproměnil Filip Janeba.
19:14
Střela z nájezdu končí vysoko nad.
18:48
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
18:21
Po delší době také tlak na straně hostů.
14:07
Oba týmy vyčkávají na to, kdy padne první branka.
11:17
Hosté obstřelují branku domácích, ale zatím pouze do bloků domácích.
04:20
Hraje se nahoru dólu, oba týmy si nechtějí dát nic zadarmo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Kobylisy: brankář: Ondřej Kudrnáč; hráči v poli: Filip Janeba, Ondřej Filip, Jan Hrdlička, Ondřej Kočí, Tomáš Klouda
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Jakub Brabec, Vít Bohata, Vojtěch Paul, Vladimír Pejla, Michael Šiška