0:3
5:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 6:4
14. Aleš Fanta, 50. Martin Karpíšek, 51. Ondřej Kos, 55. Šimon Ruber, 60. Štěpán Kouřil, 60. Aleš Fanta - 23. Jakub Hronek, 29. Matěj Hecl, 33. Quang Mink Nguyen, 54. František Kyc; rozhodčí: Pavel Brückner - Alžbeta Holičková; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Adam Lysák 12 - Ivo Sikora 24; po třetinách: 1:0, 0:3, 5:1;
60:00
střely ve třetí třetině hostí: 4
60:00
střely ve třetí třetině domácí: 13
60:00
Dnešní utkání dovezl do vítězného konce tým Gulliverů. Skvělý zápas plný zvratů se divákům musel líbit. Zítra se na vás těšíme v Maloměřicích, kde Gulls vyzvou Hattrick na odvetu
60:00
Komentář trenera domácí: Nezvládnutými situacemi po ztrátě balonu v útočném pásmu a následnými protiútoky jsme se dostali do situace, kdy bylo potřeba začít využívat námi vytvořené šance, což se naštěstí v posledních minutách utkání začalo dařit.
60:00
Komentář trenéra domácí (pokračování) : Bojovné a definzivně laděné utkání, ve které sem čekal více vyloučení... Naštěstí se očekávání nevyplnila a hrálo se více 5 na 5 než v předchozím zápase. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostí: nevyjádřeno
60:00
59:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta, asistoval Milan Jedlička (6:4).
59:36
Fanta se konečně trefuuje a posílá Gulls do vítězného konce!
59:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Michal Konrád (5:4).
59:19
Neuvěřitelný Kouřil posílá Gullivery před koncem do vedení. Jistě o něj bude neskromný zájem mezi agenty Švédských velkoklubů
58:50
Gulliveři jdou do urputného bloku
58:25
Timeout FAT PIPE TJ Slovan Havířov
56:20
Soják předvádí své neuvěřitelné umění pocem-kamdeš-napárek-čau. Jeho krásná střela však nenašla cíl
54:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Šimon Ruber, asistoval Tomáš Vejmělka (4:4).
54:44
Ruber svojí premierovou trefou znovu srovnává!!! Šimon je prostě legendaaa
54:44
Mimochodem zdravím Šímův instagram :-)
53:27
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Ivo Sikora (3:4).
53:27
Brankář torpéd ude mít dnes víc bodů než Jarda Jágr za mlada.
53:03
Poprvé za zápas slyšíme z domácího kotle bubeníčka bujícího na buben. Ty jseš hlava Alpine.
50:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Štěpán Kouřil (3:3).
50:51
Guliveři vstávají ze záhrobí jako video Domči Feriho! Potlesk celého stadionu je jako vzkříšení
50:31
Drga si drží parádní back-checking. Brankář ho za to prostě musí milovat
49:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Karpíšek, asistoval Patrik Synek (2:3).
49:00
Krásnou branku v oslabení v podání dua Karpi - Synek si budou diváci ještě dlouho pamatovat
47:26
Vyloučen hráč Milan Jedlička družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:26
Kontroverzní faul dělí stadion na dvě poloviny. Připadám si jako u amerických voleb
46:10
Tak to co teď předvedl Drga s Fantou bylo opravdu superligové. Nejdříve si Drga vybojoval balonek a mezi nohama nahrál Fantovy, ten se následně dostal kličkou před brankáře a málo chybělo k úspěchu.
43:00
Fanta ve skvělé šanci. Dnes mu však chybí produktivita
42:20
Soják se warm-upuje. Takový kolotoč, který teď jeho přitomnost sleduje, bude jistě neuvěřitelný
40:00
40:00
Střely druhá třetina hostí: 8
40:00
Střely třetí třetina domácí: 8
40:00
Druhá třetina byla stylem nahoru-dolů. Jsem zvědav co nám ukáže třetí třetina. Zatím to vypadá na tvrdý zásah torpéda do brněnské defenzívy
40:00
38:30
Hronek měl vyloženě samostatný nájezd. Weinstein s Lysákem však hasí všechny naděje fanoušků Torpéd
35:09
Synek a Weinstein - to je dokonalá symbioza!
32:54
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Quang Mink Nguyen, asistoval Kryštof Fusek (1:3).
32:54
Zřejmě na tréninku hru 4 na 4 trénují jen v Havířově
31:10
Vyloučen hráč Jakub Molin družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
31:10
Vyloučen hráč Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
31:10
Uvidíme jak si týmy trénují hru 4 na 4. Hrubost by se dnes mohla krájet
29:13
Vyloučen hráč Milan Jedlička družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
29:13
Hrubý Jedlička si zaslouží trest.
28:17
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Hecl, asistoval František Kyc (1:2).
28:17
Hecl si objel bránu a lišácky zakončil
27:30
Gullivers v přesilovce byly víceméně na své polovině.
25:07
Vyloučen hráč Filip Kočí družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:07
Gulls si zahrají přesilovku
25:00
Z tribun se ozývá jen křik: Karpi taaank! Krásné představení zde dnes tento borec předvádí
22:22
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hronek, asistoval Ivo Sikora (1:1).
22:22
Kličky se dnes ovšem daří i Hronkovi. Stav vyrovnán a jedeme od nuly
22:00
Ruber si tam z protihráčů dělá autodráhu. Gajdy jak vyšitý se divákům musí líit
21:20
Karpíšek třetinu zahajuje pěknou střelou. Jak ale víme, pěkné střely v brance neskončí
20:00
20:00
Střely v první třetině hostí: 4
20:00
Střely v první třetině domácí: 9
20:00
Většinu času první třetiny jsme viděli na míčku Gulls. Havířov však měl mnoho zajímavých protiútoků. Stav po první třetině 1:0
20:00
19:00
Kadlec má dneska rány jako z děla! Mířidla by si však o přestávce měl trošku seřídit
16:15
Ruber končí za bránou též. Musím se jít podívat co tam všichni hledají
15:55
Oba týmy se dostávají do šancí. Zatím jsme ale co se týče branek poměrně na suchu
13:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta bez asistence (1:0).
13:54
FANTAA FANTAA TOOO JE NAŠE KARTAA! Krásně vybojovaný míček končí v bráně!
13:22
Karpiiiiii nestíhám tyhle tvoje kličandy. Fanynky jsou celý žhavý
12:05
Weinstein je dnes jako uragán! S Kadlecem založili krásnou akci. Skore se prozatím nemění
11:00
Ruber s Vejmělkou jsou nejen obrannými štíty, ale ukazují, že umí i střílet. Gol byl na dosah
09:44
Trestné střílení družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov neproměnil Kryštof Fusek.
09:44
Faul, který jsem kvůli svému urputnému psaní neviděl, je oceněn trestným střílením.
08:40
Weinstein to je magor! Neuvěřitelně se pere o míč! Jde vidět, že i Líšeň dokáže divy. Ikdyž stále nevím, kde tu díru hledat
07:20
Fanta běhá jak po fantě. Jestlipak mi nějakou v šatně nechal
05:50
Synek důrazně sražen za mantinel... Co tam asi našel? Paťo tam ty drobáky nenajdeš