1:6
- : -
Zlín Lions

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - Zlín Lions 5:8
24. Pavel Lasota, 27. Quang Mink Nguyen, 30. Quang Mink Nguyen, 33. Patrik Charvát, 53. Jan Brija - 34. Jakub Holiš, 36. Václav Bajko, 41. David Vodica, 44. Jan Veselý, 44. Ondřej Balner, 45. Václav Bajko, 50. Jakub Holiš, 59. David Vodica; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 69; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský 13, Ivo Sikora 7 - Lukáš Slovák 25; po třetinách: 0:0, 4:2, 1:6;
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Zlín. 9:13
60:00
Komentář trenéra domácích Erbse Matěje: První dvě třetiny jsme soupeři nedali moc šancí. Ve třetí třetině se něco zlomilo a tým nebyl koncentrovaný jako v předešlých třetinách. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů Blažka Vladimíra: První dvě třetiny jsme se seznamovali s povrchem a přes řadu nepřesností jsme si dokázali vytvořit pár šancí, které jsme ve 3. třetině začali proměňovat a tím i zvítězit. Přejeme soupeři mnoho štěstí v dalších utkáních.
60:00
58:33
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica, asistoval Jakub Vít (5:8).
57:30
Domácí hrají bez brankáře.
57:24
Charvát v souboji rameno na rameno zvítězil a mohl pokračovat do útoku.
56:00
Šance jsou na obou stranách.
52:08
Domácí se ještě nevzdávají.
52:07
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Brija, asistoval Tomáš Prus (5:7).
50:57
Vodica trefuje horní tyč.
49:49
Další chyba v obraně. Holiš byl naprosto nepokrytý.
49:48
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Karel Ševčík (4:7).
49:07
Kravčík hezky vypáli z oblouku. Slovák tak tak zachytil rukou.
47:50
Hra se lehce uklidnila.
44:26
Na Vernanského bylo už těch chyb v obraně dost. Vystřídá ho v bráně Ivo Sikora.
44:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Václav Bajko, asistoval Vojtěch Valůšek (4:6).
43:33
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Ondřej Balner, asistoval Jakub Vít (4:5).
43:30
Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají stav.
43:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Veselý, asistoval Radomír Bureš (4:4).
41:54
Domácí opravdu nešťastně vstoupili do 3. třetiny.
41:53
Vyloučen hráč Lukáš Pavlas družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
41:35
Hosté v plném počtu.
40:05
Vodica prošel přes úplně všechno co mu stálo v cestě. Pouhé 4 vteřiny mu trvalo snížit stav ve vlastním oslabení.
40:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica bez asistence (4:3).
40:01
Domácí nastupují do 3. části s výhodou přesilové hry.
40:00
40:00
Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Zlín. 13:8
40:00
39:36
Rozhodčí nechtějí nechat vyhrotit zápas.
39:35
Vyloučen hráč Adam Jiříček družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:52
Zlín v plném počtu.
36:53
Domácí po faulu Holiše budou hrát přesilovou hru.
36:52
Vyloučen hráč Jakub Holiš družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:21
Rychlé využití přesilové hry.
35:20
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Václav Bajko, asistoval Jakub Vít (4:2).
35:04
Kyc chtěl zabránit výjezdu, ale nepovoleně zablokoval soupeřovu hokejku.
35:03
Vyloučen hráč František Kyc družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
34:49
Fusek našel nabíhajícího Kyce. Ten bohužel vystřelil přímo doprostřed branky, kde byl připravený Slovák.
34:21
Kyc ze středu hřiště poslal jedovatou střelu pod horní tyč. Slovák připraven.
33:11
Nešťastný gol do domácí branky. Míček náhodou přeskočil Vernanského.
33:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Radomír Bureš (4:1).
32:32
Rozehrávka se Zlínu nepovedla a míček se dostal k Molinovi, ktrerý našel volného Charváta.
32:31
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát, asistoval Jakub Molin (4:0).
32:17
Vyloučen hráč Radomír Bureš družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
31:03
Odložené vyloučení. Domácí nyní v šesti hráčích.
30:30
Zvoní tyč. Vernaského nyní zachránila branková konstrukce.
29:36
Vernanský našel volného Minka, který se už o zbytek postaral sám a posouvá svůj tým do tříbrankového vedení.
29:35
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Quang Mink Nguyen, asistoval Lukáš Vernarský (3:0).
28:40
Mink se pokusil crossovou nahrávkou najít Fuska před brankou. Slovák nahrávku vycítil a nohou vyráží pryč.
28:18
Kočí faulován v rohu.
26:52
Neuznaná branka pro domácí. Celý Slovan už slavil, ale rozhodčí radost zastavil . Branka padla vysokou holí.
26:04
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Quang Mink Nguyen, asistoval Jan Brija (2:0).
25:40
Fusek lehce šťouchnul do míčku, který měl Vodice a překazil tím celou akci.
23:52
Lasota dostal míček jako na podnose. Toto musel proměnit každý. Lasota otevírá dnešní skóre.
23:51
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Pavel Lasota, asistoval Tomáš Prus (1:0).
22:12
Kycův dlouhý výjezd zakončený střelou, pokračuje pro Zlín, kdy se Kyc provinil vysokým došvihem.
21:02
Kravčím vybojoval volný úder v nadějné pozici.
20:15
Valůšek se pokusil z výjezdu vystřelit. Vernanský připraven.
19:33
Kočí měl na výběr jestli nahrát nebo vystřelit. Jeho střelu Slovák odrazil od branky.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:00
Valíšek promáchl před Vernanským, kdy mu jeho spoluhráč nahodil z obrany.
16:25
Veselý se při svém pokusu svalil přes Vernanského a místo míčku dopadl za brankovou čáru on.
15:15
Moudrý se pokusil obehrát protihráče ťuknutím o mantinel. Bohužel míček přehodil a rozehrávku bude mít Zlín.
13:20
Vernanský to měl po střele Holiše těžké, střela mířila na vzdálenější tyč. Krásným vymrštěním levé ruky tento pokus hatí.
12:29
Domácí v plném počtu.
12:12
Několik předávek míčku na polovině a následná střela mimo. Toto zlínu nemůže v přesilové hře vyjít.
11:40
Molin 2x překazil střelu Zlína.
10:30
První přesilová hra dnešního utkání.
10:29
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
09:27
Kravčík se pokusil o střelu do protipohybu, nechybělo málo a měli jsme otevřený stav.
08:12
Vodice hned využil nepřesnou rozehrávku domácích. Vernanský si s jeho střelou poradil.
06:22
Lasota měl možnost vystřelit. Skákavý míček trefil hezky, ale Slovák byl proti střele dobře postavený.
05:11
Charvát měl šanci ze středu hřiště. Bohužel mu míček sjel na čepeli.
04:07
Veselý se z backhandu pokusil o překonání Vernanského, jeho pokus zblokoval Prus.
02:47
Charvát pokazi nahrávku a musel pospíchat zpět. Čistým zákrokem obral protihráče o míček.
02:20
Nguyen zablokoval pokus Vodici.
00:01
Úvodní buly pro Zlín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Václav Bajko, Matěj Klímek, Vojtěch Valůšek, David Vodica, Adam Jiříček
00:00
Line-up domácích FAT PIPE TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: David Vrána, Lukáš Pavlas, Tomáš Prus, Pavel Lasota, Matěj Kravčík