1:2
3:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:4
7. Tadeáš Gryc, 11. Matěj Bednář, 20. Martin Umlášek, 21. Štěpán Musil, 42. Nikolas Zouhar, 46. Jaroslav David, 58. Nikolas Zouhar - 8. Ondřej Kos, 34. Patrik Synek, 39. Milan Jedlička, 49. Michal Konrád; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Radek Korba 16 - Daniel Hampl 15; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 5, hosté - 8.
60:00
Vyjádření domácího trenéra Jana NIznera: První třetina výborná - už umíme i začít.. Druhá v útlumu - strach z výhry.. bez toho to nejde, no a třetí vodmakaná na krev. Jsem rádi, že jsme si splnili cíl.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Adama Boušky: První třetinu jsme se těžko dostávali do útočného pásma a byli jsme nervozní na balónku a soupeř nás za to potrestal. Do druhé části jsme vstoupili s větším sebevědomím, což se projevilo zejména ve střelecké aktivitě, kterou jsme přetavili ve dva góly.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Adama Boušky 2.část:  Zápas jsme od té doby měli na dosah ruky, avšak drobné individualní chyby nás o něj připravili. Chtěl bych pochválit kluky za bojovnost, které v tomto zápase byla klíčová. Soupeři gratuluji k vítězství, divákům děkuji za mohutnou podporu a nás čeká ještě jeden kvalifikační víkend.
60:00
57:12
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar bez asistence (7:4).
52:15
Vyloučen hráč Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
51:07
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Matěj Bednář.
48:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Štěpán Kouřil (6:4).
45:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Radek Korba (6:3).
41:55
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 7, hosté - 9.
40:00
38:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Michal Konrád (4:3).
38:48
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
33:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Patrik Synek, asistoval Radek Novotný (4:2).
29:20
Vyloučen hráč Michal Rada družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
20:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Musil, asistoval Matěj Bednář (4:1).
20:00
Vyloučen hráč Šimon Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 10, hosté - 3.
20:00
19:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek bez asistence (3:1).
10:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář z trestného střílení (2:1).
07:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Michal Konrád (1:1).
06:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tadeáš Gryc bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Martin Malý, Alex Dokládal, Ondřej Kos, Michal Konrád, Štěpán Kouřil
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Jiří Hájek, Štěpán Musil, Matěj Bednář, Martin Lank, Jaroslav David