1:1
2:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:1
6. Ondřej Soják, 9. Marek Habler, 14. Ondřej Soják, 22. Lukáš Zicha, 32. Aleš Fanta, 40. Jakub Drga - 26. Vilém Bednařík; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Radim Tomšík 14 - Ondřej Málek 13; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:0;
45:00
41:15
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
40:40
Vyloučen hráč Jakub Otradovec družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Drga bez asistence (6:1).
31:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta, asistoval Mikuláš Weinstein (5:1).
30:00
30:00
29:14
Vyloučen hráč Marek Mitáš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
25:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vilém Bednařík, asistoval František Blažek (4:1).
21:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Zicha, asistoval Tomáš Dvořák (4:0).
15:00
15:00
13:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Soják, asistoval Marek Habler (3:0).
08:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Marek Habler, asistoval Jakub Drga (2:0).
05:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Soják bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Dolíhal a Daniel Galanský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Tomáš Hájek, František Blažek, Martin Vavřina, Vilém Bednařík, Tomáš Brabenec
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radim Tomšík; hráči v poli: Ondřej Soják, Jakub Drga, Marek Habler, Jeroným Škvařil, Matyáš Polzer