2:6
6:1
- : -

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 10:8
12. Simona Pilíková, 20. Jitka Tóthová, 26. Petra Malecká, 39. Simona Pilíková, 44. Eliška Šidlochová, 45. Tereza Suková, 47. Petra Malecká, 56. Simona Pilíková, 56. Tereza Suková, 60. Adriana Hýsková - 9. Petra Pavlíková, 25. Martina Gembecová , 25. Lucie Šmídová, 26. Markéta Cháberová, 27. Tereza Seifrtová, 29. Martina Gembecová , 39. Markéta Cháberová, 57. Lenka Ševčíková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Monika Benková 6, Květa Hronová 11 - Nikola Soukupová 20; po třetinách: 2:1, 2:6, 6:1;
60:00
59:59
Střely na branku po třetí třetině, Chomutov: 13 a Lípa: 7.
59:59
Komentář Trenéra hostů, p. Petra Procházky: Rozhodla třetí třetina kdy jsme ztratily koncentrovanost a zápas jsme díky tomu prohrály. Z naší strany, zlepšení výkonu oproti prvním dvou zápasům. Děkujeme soupeřům za zápas a gratulujeme ke třem bodům.
59:59
Komentář Trenéra domácího týmu p. Martina Hýska: Neproměňování šancí a hrubé chyby nás málem stály zápas, ale ve třetí třetině jsme se neuvěřitelně zvedly a dokud nebudeme podávat kvalitní výkon ve všech třetinách tak to budeme mít těžké. Díky soupeři za férové utkání a šťastnou cestu domu.
59:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adriana Hýsková bez asistence (10:8).
58:49
Deset vteřin do poslední minuty a oba týmy stále bojují ze všech pozic, ze všech možností a ze všech sil.
57:33
Domácí tým se dostal opět do krátkých pozic, hosté jsou na míčku a snaží obrátit skóre, či minimálně dorovnat v čase co jim ještě zbývá.
56:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková, asistoval Lucie Šmídová (9:8).
56:21
Čas pomalu, ale jistě běží a hosté se snaží vyrovnat.
55:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Suková, asistoval Eliška Šidlochová (9:7).
55:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Pilíková, asistoval Jitka Tóthová (8:7).
55:33
Vyloučení hráče týmu hostů a hned na to branka týmu domácí, tím tedy využily přesilové hry.
55:30
Vyloučen hráč Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
54:41
Domácí tým nabírán na obrátkách a bojuje ze všech různých možností, hosté je nestíhají.
53:53
Domácí tým si hlídá své území ze všech svojich sil, které jim ještě zbývají, ale už opět jsou bez míčku.
53:36
Timeout FBC Česká Lípa
52:46
Domácí jsou na krátkém prostoru u jejich brány, jelikož hosté jsou na míčku a hodlají změnit skóre.
51:35
Perlička za perličkou, oba týmy tvrdě bojují, ale na míčku se drží domácí, kteří nejsou jenom na míčku, ale také na straně týmu hostů.
50:20
Opět v pěti a společně jdou všichni dohrát zbylých 10 minut tohoto velmi zajímavého a drsného utkání.
49:11
Oba týmy stále ve čtyřech, ale domácí tým teď měl dvě perlivé šance na proměněné góly.
48:20
Vyloučen hráč Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
48:20
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
48:20
Oba týmy hrají velmi silně a teď si díky tomu zahrají ve čtyřech.
47:31
Týmy střídají a rozehrávku mají hosté od domácích, domácí se brání ze všech sil.
46:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká, asistoval Tereza Suková (7:7).
46:19
Domácí vyrovnávají pomocí velmi úžasné proměněné střele, to se však hostům nelíbí a snaží se to změnit.
45:24
Domácí se drží na linii, na míčku a snaží se dorovnat. Hosté je však nenechávají.
44:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Suková, asistoval Adriana Hýsková (6:7).
44:24
Opět silné bitvy o míček, který létá z jedné strany na stranu druhou.
43:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Eliška Šidlochová bez asistence (5:7).
43:42
Jak se řeklo tak se i stalo, domácí tým přes jejich těžkou snahu, dávají gól.
42:12
Domácí tým je rozhodnut dát v této třetině co nejdříve gól.
41:18
Ženy bojují ze všech jejich sil, co mají. Začátek třetí třetiny a rozjíždějí to oba týmy.
40:41
Takový start tu ještě na začátku třetiny dnes nebyl, domácí tým je dnes naprosto rozhodnut vyhrát, to však jsou hosté také.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po druhé třetině, Chomutov: 8 a Lípa: 13.
38:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Pilíková, asistoval Natálie Kamenická (4:7).
38:45
Opět se nám blíží konec, tentokrát však druhé třetiny, stav vedou hosté, ale domácí stále bojují.
38:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Markéta Cháberová, asistoval Lucie Smrčková (3:7).
37:14
Bylo velmi dobře použito florbalek a domácí se dostávají k míčku a bojují co jim čas a síly zbývají.
36:46
Pavlíková bojuje, získává míček a běží na tým domácích, ale ke střele se nedostala.
35:59
Domácí těžký útok, velmi drsné střely a dávají gól.
35:44
Silné souboje zasahují i do hráček, píská se a míček získávají domácí.
34:58
Šidlochová svým zákrokem získává míček a střílí, ale hosté se brání a dostávají se k míčku.
33:30
Ta napínavá bitva stále neustupuje, domácí jsou na míčku a bojují co jim jejich florbalky stačí.
32:50
Normálně maraton, oba týmy se teď honí za míčkem, který získávají hosté.
31:26
Byla zde rozehra ze strany domácího týmu, od hostů, která málem skončila gólem, ale domácí krásný zákrok a vychytání.
30:51
Dívky bojují o každou možnost při, které se můžou dostat k míčku, ale na míčku se stále drží domácí, kteří ho zatím nechtějí vydat.
29:37
Hostům se nepodařilo sebrat míček domácímu týmu a tak málem padla branka.
28:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Martina Gembecová , asistoval Petra Pavlíková (3:6).
28:21
Opět velmi napínavá bitva tentokrát však o možnost proměněné střely, ze strany týmu hostů.
27:20
A teď krásná bitva o míček, který nakonec získala strana domácích, ale střela šla bohužel vedle, mimo branku.
26:33
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tereza Seifrtová bez asistence (3:5).
26:03
Hosté další velmi úderná proměněná střela, která mění skóre. Domácí se však v žádném případě nevzdávají.
25:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Markéta Cháberová, asistoval Lucie Šmídová (3:4).
25:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká, asistoval Eliška Šidlochová (3:3).
25:07
Domácí tým prohrával o gól, ale pomocí střely Malecké, s asistencí od Šidlochové je vyrovnáno.
24:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lucie Šmídová, asistoval Lucie Smrčková (2:3).
24:38
Domácímu týmu se teď chvíli nedařilo a Hronová bohužel vpustila dva góly.
24:05
23:12
K dnešnímu velmi napínavému utkání přihlíží zde ve sportovní hale úžasných 73 diváků.
22:14
Hosté drží domácí tým na jejich území.
21:24
Bylo vystřídáno a domácí se hned efektivně dávají do boje o míček.
20:49
Oba týmy hned po přestávce, která byla začínají bojovat velmi tvrdě.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácí.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Květa Hronová družstva Florbal Chomutov
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině, Chomutov: 9 a Lípa: 5.
19:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Tóthová, asistoval Valérie Tejčková (2:1).
18:35
Velmi rychle se blíží poslední minuta prvnín třetiny, stav je stále vyrovnaný a oba týmy bojují co jim síly stačí.
17:25
Odehrává se zde napínavá bitva na území hostů, míček si vybojovali domácí, ale ke střele se zatím nedostávají.
16:26
Hosté už teď delší dobu bojují o míček, ale stále ho mají domácí a ty se drží na straně hostů.
15:31
Domácí tým teď řádí a dává střelu za střelou, hostům se nedaří tým domácích přistihnout.
14:21
Malecká, krásně vybojovala míček od hráčky týmu hostů.
13:15
Domácí respektují pochody hostů, ale v žádném případě nepřestávají bojovat jedou dál pro další branku.
12:36
Hosté se dostali do pasti a domácí využívají šancí.
11:02
11:02
Domácí těžce zabojovali a vyrovnávají pomocí jedovaté střele Simony Pilíkové
10:21
Oba týmy jsou odhodlány dnes vyhrát.
09:41
Hosté i přesto, že domácí těžce bojují vyhrávají každý souboj o míček.
08:33
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková, asistoval Šárka Minářová (0:1).
08:33
I přes těžký souboj se hostům povedlo vstřelit velmi opepřenou proměněnou střelu.
07:51
Oba týmy si mezi sebou prohazují míček.
06:31
Hosté si vybojovali míček od domácího týmu a rovnou se rozhodli střílet, ale Benková střelu krásně chytla a na míčku jsou opět domácí.
05:28
Málem velmi krásná proměněná střela domácího týmu, ale byla vychytaná.
04:58
Domácímu týmu se nepovedlo využít přesilové hry, ale stále jsou na míčku a jdou si pro gól.
03:21
Hosté se zatím brání proti útoku domácího týmu.
02:35
Domácí tým si hned v prvních minutách vyzkouší svojí první přesilovou hru v tomto utkání.
02:30
Vyloučen hráč Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
01:36
Domácí tým je v plném útoku a využívají všech šancí na střely.
00:42
Hned po začátku se holky velmi aktivně soustředěly na boj o míček.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Martina Gembecová , Aja Bohatá, Tereza Seifrtová, Petra Pavlíková, Šárka Minářová
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Tereza Suková, Barbora Suková, Adriana Hýsková, Petra Malecká