5:1
2:2
- : -

FBC Slavia Praha - Panthers Praha B U23 7:3
22. Antonín Štička, 23. Vojtěch Šafář, 26. Jakub Procházka, 33. Ondřej Otáhal, 36. Martin Fojtík, 58. Michael Pitek, 60. Ondřej Otáhal - 26. Tomáš Mánek, 49. Jiří Hadamovský, 56. Jan Tvrdek; rozhodčí: Marek Jeřábek - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Koval 49 - Ondřej Bárta 40; po třetinách: 0:0, 5:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí: "Dnes bylo z kluků vidět, že chtějí vyhrát, i když výsledek tomu moc neodpovídá. Bohužel riskantní hra v závěru nepřinesla kýžené ovoce. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Rozhodně prozatím nejlepší prověrka. Velmi běhavý a nepříjemný soupeř. Rozhodla druhá třetina, kde nás podržel skvěle golman a naopak my zjednodušili hru. Opět musím pochválit celý tým za skvělý přístup a zvládnutý závěr utkání.
59:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (7:3).
58:00
Panteři hrajou bez gólmana
57:46
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Michael Pitek z trestného střílení (6:3).
55:58
Timeout Panthers Praha B U23
55:58
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Jan Kšír (5:3).
55:30
Dobrý blok Laha
52:36
Trestné střílení družstva Panthers Praha B U23 neproměnil Jan Kšír.
51:48
Fojtík tefuje BŘEVNO
50:07
Houstne nám tu atmosféra
48:56
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval Adam Šroubek (5:2).
46:43
Panteři nevyužili přesilovku
44:17
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zdržování hry.
35:36
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Radek Kubala (5:1).
25:11
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jakub Puciow (3:1).
25:00
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Jiří Hadamovský (2:1).
22:40
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Antonín Štička (2:0).
22:00
Parádní akce která skončila gólem
21:05
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Antonín Štička, asistoval Vojtěch Šafář (1:0).
20:00
20:00
16:00
Panthers na míčku a Slavie jenom brání
14:50
Vyloučen hráč Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.