5:0
4:1
- : -

Florbal Ústí B - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 12:5
4. Jakub Koník, 11. Adam Nikolič, 17. Jiří Horák, 26. Hynek Nikolič, 35. Filip Kučaba, 38. Vladimír Štorek, 40. Hynek Nikolič, 40. Filip Kučaba, 42. Jakub Koník, 43. Hynek Nikolič, 54. Vladimír Štorek, 55. Hynek Nikolič - 4. Aleš Linka, 6. Milan Čížek, 14. Lukáš Láník, 18. Aleš Linka, 46. Aleš Linka; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Hrstka 30 - Václav Frajt 11, Daniel Castrillo 9; po třetinách: 3:4, 5:0, 4:1;
60:00
59:59
Komentář kapitána domácích: Dnes nás zpočátku zápasu zaskočil soupeř houževnatou obranou připomínající pověstnou Mažinoutovou linii. Soupeři jsme nestačili v soubojích a nedařilo se nám využívat soupeřových chyb. Díky srdnaté přípravě se nám nakonec podařilo zlomit Liporello a nasázet nějaké góly. Konec jsme si už pohlídali. Děkujeme soupeři, přejeme nádhernou sobotu.
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes jsme tři body soupeři doslova darovali. Vlastní nekoncentrovabostí ve druhé třetině jsme umožnili soupeři odskočit a jeho náskok jsme již nedotáhli. Děkujeme ústečákům za hru.
54:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (12:5).
53:07
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Jiří Strnad (11:5).
45:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka bez asistence (10:5).
43:04
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Castrillo družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET
42:12
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (10:4).
41:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Leoš Nergl (9:4).
40:00
40:00
39:58
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jindřich Grosse (8:4).
39:55
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil Jakub Koník.
39:30
37:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Hynek Nikolič (6:4).
37:12
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil Filip Kučaba.
34:45
Vyloučen hráč Daniel Mára družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:26
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Leoš Nergl (5:4).
25:32
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (4:4).
25:11
Vyloučen hráč Pavel Bezrouk družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
17:43
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Pavel Bezrouk (3:4).
16:44
Vyloučen hráč Tomáš Princ družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost.
16:12
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Horák, asistoval Leoš Nergl (3:3).
13:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Lukáš Láník, asistoval Michal Paseka (2:3).
11:15
Vyloučen hráč Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře.
10:46
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič, asistoval Jakub Koník (2:2).
05:35
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Milan Čížek, asistoval Pavel Bezrouk (1:2).
03:49
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Jiří Horák (1:1).
03:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Milan Čížek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Michal Bočánek, Martin Čonka, Aleš Linka, Pavel Bezrouk
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Jiří Strnad, Adam Nikolič, Vladimír Štorek, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič