3:1
1:3
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Liberec B 6:7
6. Petr Machač, 17. Jiří Krouský, 21. Petr Machač, 28. Tadeáš Lang, 30. Jiří Krouský, 44. Michal Macků - 4. Petr Peřina, 12. Jakub Vacek, 19. Lukáš Růžička, 28. Petr Peřina, 41. Jakub Pecháček, 52. Jan Havrda, 53. Jakub Vacek; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon 17 - Adam Ráliš 21; po třetinách: 2:3, 3:1, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Chtěl bych poděkovat soupeři za dnešní zápas. Bylo to pro nás hodně těžké a nakonec se nám to podařilo urvat. Já jsem hodně rád, že si dneska vezeme 3 body, které jsme si z mého pohledu zasloužili. I když soupeř nám to udělal hodně těžké. Doufám, že zítra navážeme a užijeme si další pěkný zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Asi takhle, každý chvilku tahal pilku. My jsme toho nakonec nařezali o něco méně než soupeř, v závěru už jsme tahali s o špetku nižší intenzitou. Hlavně v poslední desetiminutovce nám možná už trochu docházely síly. Škoda, jinak to z naší strany nebyla zase tak špatná "řezaná"...
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 6:9.
59:50
Timeout Florbalová akademie MB
59:50
Vyloučen hráč Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
58:52
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
57:12
Vyloučen hráč Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
56:35
Rychlá rozehrávka po standartce Boleslavi končí na hokejce Vyhnánka, který přestřeluje.
52:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Vacek, asistoval Petr Peřina (6:7).
52:22
Liberec jde do vedení po rychlé a jednoduché kombinaci.
51:16
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Lukáš Růžička (6:6).
51:16
Skóre opět srovnané. Kapitán Liberce vymetá pod břevno.
49:22
Hra se oproti dvoum předchozím třetinám výrazně zpomalila.
48:29
Po soubojích za domácí brankou buly v rohu.
46:29
Domácí první lajna zamknula Liberece na jejich půlce.
43:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Macků, asistoval Michal Stehlík (6:5).
40:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Jan Havrda (5:5).
40:31
Rychlý gól hostů v úvodu třetí třetiny.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině ve prospěch domácích, 14:7.
36:00
Domácí drží ve většině zápasu míček na svých čepelích.
34:10
Machačovu střelu gólman Liberce vyrazil konečkama prstů.
32:10
Výborný zákrok Vojtěcha Šimona. Jako Casillas za mlada.
29:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Zdeněk Vyhnánek (5:4).
29:41
Jirka je dnes při chuti. Svým druhým gólem dostává domácí do vedení po nahrávce Vyhnánka.
28:51
Domácí kontrolují hru.
27:23
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Michal Macků (4:4).
27:23
Po šťastném gólu Liberce přichází rychlá odpověď Bolky, Lang překonává gólmana střelou na přední tyč po náhravce kapitána týmu, Michala Macků.
27:01
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Peřina bez asistence (3:4).
24:25
Nebezpečný závar před brankou Liberce nekončí gólem.
21:00
Liberce ve velké šanci neproměnil.
20:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Machač, asistoval Aleš Tůma (3:3).
20:41
Machač přidává svou druhou branku v zápase.
20:01
Rozhodčí vykazují domácí z buly a u míčku jsou hráči Liberce.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině 7:8.
18:45
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Marek Žagan (2:3).
18:45
Krásným crossem našel Žagan Růžičku a je z toho opět gól Liberce.
17:25
Hosté trefují tyč.
16:23
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Aleš Tůma (2:2).
16:23
Hosté ztratili míček v nebezpečném prostoru před vlastní brankou a je z toho gól pro domácí.
14:41
Vyloučen hráč Lukáš Kořínek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
13:30
Domácí mají výhodu 6 hráčů a po přerušení budou hrát přesilovku.
11:30
Po rychlé kombinaci se dostávají hosté opět do vedení
11:26
09:10
Tlak domácích je čím dál víc intenzivní a stále zůstávají na půlce soupeře.
08:32
Domácí přesnými nahrávkami kontrolují hru
05:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Machač, asistoval Zdeněk Vyhnánek (1:1).
03:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Peřina, asistoval Jakub Vacek (0:1).
02:45
První nebezpečná akce končí za bránou domácích
02:05
Domácí hráči tlačí hosty na jejich polovině.
01:18
První střela hostů zblokována. Rozehra z rohu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Adam Ráliš; hráči v poli: Lukáš Růžička, Marek Žagan, Lukáš Kořínek, Jakub Pecháček, Jan Havrda
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Šimon; hráči v poli: Zdeněk Vyhnánek, Albert Vocel, Michal Macků, Michal Stehlík, Filip Valíček