3:0
- : -
FbC Písek

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FbC Písek 4:5
11. Hynek Mošna, 49. Jakub Mikolášek, 50. Filip Konrady, 54. Jakub Mikolášek - 6. Michael Kolínský, 9. Michal Cigánek, 18. Michael Kolínský, 37. Vojtěch Šanda, 39. Vojtěch Šanda; rozhodčí: Václav Patera - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1 + Jakub Mikeš ČK1 + 5; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Jiří Cisler 33 - Vlastimil Dvořák 31; po třetinách: 1:3, 0:2, 3:0;
60:00
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Písek do konce utkání.
60:00
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 5 minut za nesportovní chování.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: domácí - 15 , hosté - 11
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Hanzlíka: Z naší strany velmi disciplinovaný výkon doplněný skvělým výkonem brankáře. Hráči plnily taktické pokyny a zápas jsme nakonec zvládli i přes výrazný tlak soupeře v závěru utkání. Jsme rádi, že jsme po neúspěchu v prvním kole získali 3 body proti velmi silnému soupeři. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Kubince: Chybělo nám 5 hráčů základní sestavy, 7 hráčů hrálo dneska náročný zápas se Spartou. To nám ukázalo, že nemáme zas tak široký kádr, jak jsme si mysleli. Soupeř si na začátku nahrál náskok díky naší naivní obraně, pak se stáhli do bloku a vydrželo jim to až do konce. Díky za zápas.
60:00
58:41
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
58:02
Hosté v plném počtu.
56:02
Vyloučen hráč Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za držení.
53:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Hynek Mošna (4:5).
49:13
Timeout FbC Písek
49:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (3:5).
48:14
42:09
Domácí v plném počtu.
40:09
Vyloučen hráč Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: domácí - 9, hosté - 14
40:00
38:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vojtěch Šanda, asistoval Matěj Prčík (1:5).
36:30
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vojtěch Šanda bez asistence (1:4).
22:24
20:24
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině : domácí - 11 , hosté - 13
20:00
17:46
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Pavel Šebelle (1:3).
10:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Patrik Med (1:2).
08:43
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek bez asistence (0:2).
05:27
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Cigánek (0:1).
04:02
Oba týmy vstoupily do zápasu velmi aktivně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Jakub Mikeš, Michael Kučera, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Matěj Soukup, Filip Štědrý, Filip Blažek, Jindřich Mošna, Jiří Sloup