2:1
1:3
- : -

Torpedo Havířov - 1. SFK Havířov 4:5
13. David Křižák, 20. Tomasz Grycz, 28. Tomasz Grycz, 41. Jan Warcholek - 2. Alex Foltyn, 17. Martin Döhner, 38. Radek Stolárik, 38. Ondřej Pluhař, 39. Radek Stolárik; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Kryštof Rusz ? - Erik Beza ?, René Nieslanik ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:3;
45:00
Komentáře k utkání trenéra 1.SFK, Filipa Kubíčka: Prvních osm minut jsme hráli pěkný florbal, ale potom jsme vypadli z tempa. Soupeř trestal naše chyby v rozehrávce a obraně. Musím kluky pochválit za třetí třetinu, kterou zvládli výborně. Děkujeme soupeři za velmi výbornou hru a divákům za krásnou atmosféru.
45:00
Komentáře k utkání trenéra Torpeda, Davida Mattiviho: Zápas měl nadstandartní parametry. Vysoké tempo, kvalita na obou stranách. Bohužel jsme měli minutový výpadek, který nás stál zápas. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
44:56
Vyloučen hráč Tomáš Poruba družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
40:39
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Samuel Řezáč (4:5).
38:18
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Alex Foltyn (3:5).
37:51
Timeout Torpedo Havířov
37:51
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ondřej Pluhař, asistoval Martin Döhner (3:4).
37:08
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Jan Zaoralek (3:3).
30:00
30:00
27:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Tomasz Grycz, asistoval Jan Warcholek (3:2).
22:30
Střídání brankáře. Nový brankář René Nieslanik družstva 1. SFK Havířov
22:30
Vyloučen hráč David Křižák družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
19:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Tomasz Grycz bez asistence (2:2).
16:20
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Martin Döhner, asistoval Ondřej Pluhař (1:2).
15:00
15:00
12:05
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil David Křižák, asistoval Samuel Řezáč (1:1).
01:10
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Ondřej Matzner (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SFK Havířov: brankář: Erik Beza; hráči v poli: Vojtěch Petřík, Jan Zaoralek, Radek Stolárik, Alex Foltyn, Ondřej Matzner
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Kryštof Rusz; hráči v poli: Tomáš Poruba, Jan Warcholek, David Křižák, Tomasz Grycz, Samuel Řezáč