0:3
2:1
- : -

SFK Kozel Počenice - FbC Aligators Sokol Bučovice B 5:4
1. Tomáš Bednařík, 2. Marek Šindelka, 15. Tomáš Bednařík, 40. Tomáš Bednařík, 41. Lukáš Krčmař - 21. Roman Houbal, 22. Ladislav Dufek, 28. Roman Houbal, 43. Zdeněk Habr; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jan Kouba; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Vlk ? - Kryštof Krejčí ?; po třetinách: 3:0, 0:3, 2:1;
43:11
Ničajevský před bránou přátelský objímá Dufka. Rozhodčí se rozhodli jim vztah nepokazit a faul nepiskaji
43:06
Timeout FbC Aligators Sokol Bučovice B
43:00
Pozor pozor křičí otec Petráš na syna Petráše
42:44
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #88 Zdeněk Habr, asistoval #66 Tomáš Líznar (5:4).
41:11
Krampla se v zápase rád zříká odpovědnosti, protože dle svých slov raději nahrává než střílí
40:24
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #23 Lukáš Krčmař, asistoval #4 Marek Šindelka (5:3).
40:24
Krčmař si poprvé z zápase řekl, že zkusí trefit bránu a trefil
40:10
Pořadatel Bolf nechápe, proč hráči na střídačku běží protože ,,on tam vždy jen jde"
39:49
Šindelka vybízí spoluhráče aby hráli na 100% a tak šel raději střídat
39:08
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #90 Tomáš Bednařík, asistoval #4 Marek Šindelka (4:3).
35:30
Dofek zlomil úplně mimo hru hokejku soupeři. Celý incident následně komentoval slovy ,,sorry"
34:11
Kovář usoudil, ze obyvatelé Přerova neumí pít alkohol a nazval je peprnějším slovíčkem
34:11
,, Pojď se hýbat" křičí Krčmař a rozběhl se. Přihrávku nedostal
33:06
A teď Dofek, který pustil hokejku, dostal naloženo od soupeře v obranném rohu až z toho spadly mantinely
32:22
Dofek zablokoval střelu...ale jiný Dofek než ten Dofek, který před chvílí pustil hokejku
32:10
Dofek pustil hokejku
30:00
30:00
U stolku o přestávce probíhala vášnivá debata o taktice obou týmů. Všichni se shodli, že Počenice hrály lépe první třetinu a Bučovice druhou. Tohoto faktu si mohl však všimnout každý, kdo jen sleduje góly v onlinu
30:00
29:05
Za kontrolu pravopisu tohoto onlinu děkujeme celému pořadatelskému týmu
27:54
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #8 Roman Houbal, asistoval #68 Ladislav Dufek (3:3).
27:54
Bučovice se uvědomili, že Vlkovo břicho jen tak neprostřelí, tak začali střílet po zemi
27:40
Pořádající dorostenci si poměřují své body v tabulce
27:40
Krčmař a Dufek si dali souboj v šikovnosti, vyhrál Dufek
26:10
,,Jak jsi na tom?" ptá se Dufek svého spoluhráče. Ten neodpověděl nic, což je vlastně více než tisíc slov
21:40
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #68 Ladislav Dufek z trestného střílení (3:2).
21:40
Dufek si s Vlkem pohrál jak s hadrem na zem
21:39
A máme tady nájezd, Krčmař pokračuje v trendu Počenic a seká
20:20
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #8 Roman Houbal, asistoval #9 Martin Houšť (3:1).
20:20
Bučovice poprvé minuly Vlkovo břicho s je z toho gól
18:58
Vyloučen hráč #8 Martin Šafránek družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání.
18:58
Taktický faul Šafránka, na půlce a v situaci, která nic neřešila
18:14
Oba rozhodčí se mračí
16:33
Vlk si lehl do brankoviště a soupeř ho trefil...to je důkaz velkého talentu Vlka
15:31
Bednařík chtěl střílet, pak si ale uvědomil, že dva góly už dál, tak jen posekal soupeře