4:2
3:5
1:0

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Wizards SO Praha 10 10:9p
5. Daniel Šterbák, 19. Jakub Uhřík, 24. Marek Sluka, 28. Daniel Šterbák, 32. David Konečný, 37. Michal Nový, 46. Daniel Šterbák, 47. Adam Lešuk, 57. Daniel Riley, 61. Tomáš Vlček - 14. Sebastian Maxa, 20. Petr Krob, 25. Petr Krob, 34. Sebastian Maxa, 41. Petr Krob, 44. Martin Brhlík, 47. Martin Lazárek, 49. Karel Smutný, 55. Martin Brhlík; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Dominik Kameš 51 - David Štěpán 40; po třetinách: 2:2, 4:2, 3:5, 1:0;
60:56
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : Co k tomu říct, bereme dva body, jeden ztráta. Soupeř byl houževnatej a trestal z brejků. Pro mne důležitý, že jsme ten zápas neztratili, ikdyž jsme ztratili dvakrát vedení. "KOUZELNÍCÍ" bojovali, ale v závěru jim docházeli síly, kde jsme měli trestat a zaseknout hřebík do rakve. Musíme zlepšit střelbu. Děkujeme soupeři, že nedal kůži zadarmo a děkujeme všem v hale. VLAUFU :-)
65:00
Komentář trenéra hostů Adama Čechoviče část 1.: Hodně vyrovnaný zápas, bohužel jsme místy přistoupili na hru nahoru dolu, a to nás společně s neproměněnými šancemi za remízového stavu stálo body. I tak si myslím, že tým ukázal charakter, prohrávali jsme prakticky celý zápas, místy i o dva góly a vždy se nám povedlo reagovat a zůstat v zápase.
65:00
Část 2.: Vzhledem k průběhu je bod zlatý, ale mohli jsme urvat i tři, prodloužení už je loterie. Jsem rád, že kluci neměli po předchozím zápase hlavy dole a ukázali velkou chuť hrát a bojovat. Děkuji soupeři za zápas v krásné atmsoféře a přeji hezký zbytek víkendu.
60:57
Střely v prodloužení T.B.C. 1 Wizards 0.
60:57
Střely celkově po třech třetinách a prodloužení T.B.C. 50 Wizards 60.
60:57
Domácí Tomáš Vlček vzal celou situaci na sebe. Sólo akci prošel hřiště a překonal hostujícího gólmana. Díky Vlčkovi a všem střelcům si domácí berou alespoň dva body z dnešního utkání.
60:56
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček bez asistence (10:9).
60:45
Prodloužení v domácí hale se hraje tři na tři.
60:01
Buly v prodložení vyhráli opět hosté.
60:00
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině T.B.C. 14 Wizards 24.
59:00
V domácí hale probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:29
V domácí hale to už začíná opravdu hodně houstnou. Domácí by chtěli vyhrát, ale to i Wizards a vypadá to podle toho. Wizards jsou mnohem více hladoví po výhře.
56:24
Domácí přesilovku proměňují přihrávkou přes hřiště, kde domácí Daniel Riley střílí gól do poloodkryté branky.
56:23
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Marek Sluka (9:9).
56:00
Domácí jsou v přesilovce úplně bez moci. Pouze si přihrávají, ale nic více z toho není.
55:00
Zápas v domácí hale sleduje 81 diváků. DĚKUJEME!!!!
54:44
Domácí mají výhodu přesilovky. Budeme doufat že tuto šanci promění.
54:43
Vyloučen hráč Martin Brhlík družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
54:16
Hosté se poprvé v zápase ujímají vedení. Domácí tým třetí třetinu vůbec nezvládá.
54:15
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Brhlík, asistoval Sebastian Maxa (8:9).
52:50
Střela Tomáše Vlčka z poloviny letěla těsně vedle brány. Pokus o teč tam byl.
51:27
Budeme doufat že se domácí probudí ze spánku a něco v domácí hale předvedou a zápas vyhrají.
50:28
Rozhodčí hodně pouštějí fauly, které by v prvních dvou třetinách pískali. Jsou to jak drobné fauly tak i fauly na dvě minuty.
50:12
Po dlouhé době střela domácích, bohužel letěla mimo.
48:12
Domácí třetí třetinu úplně spí. Nedokáží vůbec nic. Souboje prohrávají, střely nekončí gólem, prostě úplně spí. Dovolím si říci, že tým který zde hrál první dvě třetiny šel domů a nastoupil úplně jiný tým.
48:11
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Karel Smutný z trestného střílení (8:8).
46:55
Hosté dávají gól a snižují vedení domácích o jeden gól. Domácí zaspali po buly, které bylo přiznáno hostům a hosté se rychle prosazují nepozorností domácích.
46:54
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Daniel Kronďák (8:7).
46:52
Skvělá souhra domácích juniorů Adama Lešuka a Davida Zemana.
46:51
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval David Zeman (8:6).
45:25
Daniel Šterbák na dvakrát, ale dává gól a posílá domácí do vedení.
45:24
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Karel Horký (7:6).
44:09
Domácí jsou hodně pod tlakem. Vstup do zápasu hodně vlažný. Domácí zbytečně tahají hru sami na sebe.
43:25
Stav utkání je opět vyrovnaný. Domácí ztrácejí vedení už po několikáté.
43:24
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Brhlík, asistoval David Bouda (6:6).
42:15
Dominik Kameš má hned od začátku hodně práce. Domácí do druhé třetiny vstoupili opravdu vlažně. Dostali góla a ještě většina střel došla až k domácímu gólmanovi.
40:24
Domácí bohužel druhou minutu oslabení nezvládli a jejich náskok se snižuje na jeden gól.
40:24
Petr Krob střílel do poloodkryté branky kam se přesouval Dominik Kameš.
40:23
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Petr Krob, asistoval Karel Smutný (6:5).
40:01
Třetí buly vyhráli hosté. Hosté tak mají dvě výhry na úvodní buly.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině T.B.C. 19 Wizards 21.
39:59
Strřely celkově po dvou třetinách T.B.C. 35 Wizards 36.
39:59
Domácí zvládli úspěšně první minutu z trestu Davida Konečného. Uvidíme jestli zvládnout i tu druhou.
39:55
Dominik Kameš si opět připisuje další zákrok.
39:32
Domácí hrají oslabení, ale tlačí se do útoku a úspěšně drží balónek.
39:07
Vyloučen hráč David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
39:00
V domácí hale právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:59
Další odložené vyloučení pro hosty.
37:58
Hosté vysílají další střelu na branku domácích. Střela ale letěla úplně mimo branku.
36:24
Daniel Riley nahrává Michalu Novému, který dává gól do odkryté branky.
36:23
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Daniel Riley (6:4).
35:46
Domácí si nyní nerozuměli s rozehrávkou a málem z toho byl gól.
34:28
Dominik Kameš má opravdu velmi práce ve druhé třetině. Připisuje si dálší zákrok.
33:04
Hosté dávají gól ze strany hřiště. Prosazuje se Sebastian Maxa střelou do šibenice.
33:03
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Karel Smutný (5:4).
32:39
Hostující gólman po vlažném začátku druhé třetiny má nyní opravdu velmi na pylno. Střel šlo na něj málo a proto také ve druhé třetině pustil tři góly a zásahů má málo.
31:32
Tentokrát už to vyšlo. Marek Sluka nahrával Davidu Konečnému, který už prázdnou branku trefil. Zvyšují tak náskok domácích o dvě branky.
31:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Konečný, asistoval Marek Sluka (5:3).
30:48
Hra začíná být roztěkaná. Oba týmy ztrácejí balónky a chodí protiútoky. Nic jiného v domácí hale nevidíme, žádná hezká akce.
29:07
Obrovská šance, až úplně jasná že skončí gólem. Domácí Karel Horký a David Konečný to vymysleli tak dobře, že Konečný nahrával Horkému do prázdné brány. Horký ovšem v rychlosti nedokázal dát gól backhandem.
28:32
Střela Davida Konečného ze strany hřiště. Hostující gólman opět vyrazil.
27:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Daniel Riley (4:3).
26:26
Dominik Kameš si připisuje opět další zákrok. Domácí gólman má ve druhé třetině opravdu hodně práce.
25:40
Další dva zákroky si připisuje Dominik Kameš. Domácí se dostávají do nepohody. Třikrát měli vedení zápasu na svojí straně, ale pokaždé ho ztratili.
24:57
Dva důležité zákroky si teď připočítal Dominik Kameš.
24:27
Vyločený Petr Krob vyběhl z trestné lavice a hned dává gól.
24:26
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Petr Krob, asistoval Tomáš Branžovský (3:3).
23:52
Domácím hra čtyri na čtyři opravdu vyšla.
23:51
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Karel Horký (3:2).
22:20
Domácí oslabení zvládli výborně. Dokázali při tom vybojovat i vyločení hostujícího hráče.
22:19
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
22:05
Střela hostujícího hráče ze středu hřiště letěla mimo branku domácích.
21:52
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
20:35
Backhand Marka Sluky letěl hodně vysoko nad hrací plochu. Kdyby hrál baseball stydět by se opravdu nemusel.
20:01
Druhé buly vyhráli hosté. Zatím obě mužstva mají jednu výhru na úvodních buly.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině T.B.C. 16, Wizards 15.
19:58
Dvě vteřiny před sirénou ještě docela dost povedená střela na branku domácích. Dominik Kameš naštěstí vychytal a stav utkání se nezměnil.
19:04
Hosté velmi podobnou akcí opět vyrovnávají stav utkání. Tentokrát se hráči vystřídali pozice při zakončení.
19:03
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Petr Krob, asistoval Sebastian Maxa (2:2).
19:00
Právě v domácí hale probíhá poslední minuta první třetiny.
18:26
Střela od poloviny hřiště na domácí branku. Tentokrát i domácí vytáhli blok. Konkrétně Karel Horký.
18:08
Domácí Jakub Uhřík si udělal kolem půlící čáry kolečko a vystřelil. Střela proletěla hostujícímu gólmanovi mezi nohama.
18:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Uhřík, asistoval Adam Lešuk (2:1).
17:29
Adam Lešuk se postil do protiútoku, ale byl zastaven hostujícím hráčem. Řekl bych až nedovoleně na odpískání faulu.
16:48
Hosté zatím většinu střel blokují. Gólman hostů má minimální práci.
16:24
Další střela Karla Horkého. Opět blokoval první clonící hráč hostů.
15:51
Domácí vytáhli rychlý protiútok, ale bohužel finální přihrávka nevyšla.
14:01
Dvě rychlé střeli na branku hostů. Hostující gólman nejdříve vyrazil a poté střelu chytil.
13:34
Nabíhající Sebastian Maxa dostal přihrávku do velkého brankoviště a touto střelou se nemálí. Srovnává stav utkání na 1:1.
13:33
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Petr Krob (1:1).
12:44
Rychlá akce Marka Sluky skončila pod hostujícím gólmanem.
12:23
Střela Adama Lešuka zblokována prvním clonícím hráčem.
11:27
Domácí tým úspěšně zvládnul oslabení a předvedl při něm tři útoky.
11:13
Střela Karla Horkého ze strany hřiště letěla jen za branku a do rohu kde balónek sbíral Marek Sluka.
10:39
Domácí zatím úspěšně brání oslabení. K vidění další útok domácích.
09:55
V oslabení už vidíme druhý útok domácích. Hosté zatím ani jednou střelou branku netrefili.
09:27
Vyloučen hráč Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
09:27
Hosté drželi domácí tým pod tlakem přes minutu.
08:20
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení. Hosté mají výhodu hry šest na pět.
06:53
Hosté si připravují akci, ale po špatné přihrávce balónek ztrácejí a nastává rychlý protiútok domácích.
06:47
Rychlá střela ze středu hřiště. Hostující gólman vychytal.
05:14
Střela hostů jen zacinkala o branku domácích. Dominik Kameš měl teď velké štěstí.
04:42
03:26
Hra se přelévá z jedné strany na stranu. Domácí jsou více na balónku, ale často ho ztrácejí.
02:50
Střela Marka Sluky sražena první clonícím, druhá střela Karla Horkého chycena hostujícím gólmanem.
02:12
Hosté jsou ale aktivnější. Nenechají domácí rozehrát a stále napadají.
01:30
První zákrok hostujícího gólmana. Chytnutí za letu, doslova.
00:30
Balónek je dnes opravdu velmi skákavý. Zatím oba celky měli balónek na hokejce stejně.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10: brankář: David Štěpán; hráči v poli: Petr Krob, Daniel Kronďák, Jan Dušek, Sebastian Maxa, Karel Smutný
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: David Zeman, Karel Eichler, Marek Sluka, David Konečný, Karel Horký
00:00

Dobrý podvečer všem příznivcům florbalu. Dnes máme na programu 4. kolo národní ligy mezi domácím týmem T.B.C. LUCERN Králův Dvůr a hostujícím týmem Wizards SO Praha 10.

00:00

Na úvod bych Vám rád představil tři nejlepší hráče z obou týmů. Začneme týmem hostů. Po třech kolech národní ligy je nejlepším střelcem Sebastian Maxa se čtyřmi kanadskými body. Na svém kontě má dva góly a dvě asistence. Druhým hráčem je Karel Smutný se třemi body, tři branky. Třetím nejlepším hráčem je Martin Lazárek také se třemi body. Ten má na svém kontě jeden gól a dvě asistence.

00:00

Nyní si pojďme představit tři nejlepší střelce za domácí T.B.C. LUCERN Králův Dvůr. Na prvním místě je Michal Nový s pěti kanadskými body. Na kontě má dvě branky a tři asistence. Druhý je Daniel Riley se třemi body, dvě branky a jedna asistence. Třetím nejlepším střelcem je Tomáš Vlček, který má dva body. Jedna branka a jedna asistence.

00:00

Wizards jsou po třech kolem na 10. pozici. Úvodní zápas Wizards vyhráli na půdě ASK Orka Čelákovice po prodloužení poměrem 6:7. Druhý zápas prohráli na půdě Fbc Plzeň poměrem 5:3. Poslední, třetí zápas prohráli Wizards na domácí půdě proti Panthers Praha poměrem 0:19.

00:00

Po třech kolech je domácí tým na 3. pozici. První zápas domácí vyhráli na půdě SK Florbal Benešov poměrem 3:4. Druhý zápas také vyhráli, ale tentokrát na domácí půdě po bitvě s Florbal TJ Kobylisy poměrem 5:2. Třetí zápas byl také vítězný. Domácí tým si dojel pro tři body na půdu ASK Orka Čelákovice, které porazili poměrem 2:4.