2:2
6:1
1:0

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FBŠ Všestary 10:9p
9. František Majvald, 23. Maxim Kubelka, 28. Vojtěch Marek, 41. Jiří Skalický, 41. Maxim Kubelka, 48. František Majvald, 50. Marek Švec, 56. Matouš Faltus, 60. Vojtěch Marek, 62. Marek Švec - 4. Jakub Moravec, 10. Pavel Hellmann, 12. Pavel Hellmann, 13. Miloš Macháček, 19. Roman Dostál, 20. Jakub Moravec, 31. Roman Dostál, 37. Štěpán Novák, 44. Miloš Macháček; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 7, Roman Doleček 17 - Vojtěch Kuča 29; po třetinách: 1:6, 2:2, 6:1, 1:0;
61:50
61:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (10:9).
60:01
Komentář trenéra hostí Jana Freiberga:"Mohli jsme mít tři body a máme jeden. Ve třetí třetině jsme si mysleli, že to máme vyhrané a to nás stálo zápas. Nevím, co ani k tomu psát dál. Děkuji diváku a soupeři přeji mnoho štěstí do dalších kol."
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Adamce. První třetina hrůza. Špatné nasazení a rozebrání hráčů soupeře. Od druhé třetiny se to zlepšilo, ale trápila nás produktivita. Třetí třetinu jsme soupeře zmáčkli a dokázali zápas otočit. Moc děkuji všem hráčům, že makali až do konce. Hráčům Všestar moc děkuji za fér utkání a přeju šťastnou cestu domů. Skaldo celý tým ti GRATULUJEME k narozkám!!!
60:00
60:00
59:55
Timeout FBŠ Všestary
59:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Marek bez asistence (9:9).
58:47
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
55:32
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Jiří Skalický (8:9).
49:41
47:43
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:00
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald bez asistence (6:9).
43:07
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Štěpán Novák (5:9).
40:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Martin Novák (5:8).
40:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický, asistoval Ondřej Pokorný (4:8).
40:00
40:00
36:51
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Miloš Macháček (3:8).
33:28
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
30:00
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval František Lahučký (3:7).
29:19
Vyloučen hráč Marek Švec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
27:32
23:35
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
22:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Matouš Faltus (2:6).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
20:00
20:00
19:37
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Oldřich Vaňkát (1:6).
18:28
12:41
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček bez asistence (1:4).
11:16
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Daniel Moravec (1:3).
09:32
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (1:2).
08:01
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (1:1).
03:16
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval František Lahučký (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Miloš Macháček, Štěpán Novák, Daniel Moravec, Pavel Hellmann, Marek Stuchlík