2:0
1:0
- : -

Orel Jednota Troubelice - FBC TJ TATRAN LITOVEL 4:0
10. Ondřej Kukula, 22. Radomír Pešek, 23. Roman Helekal, 32. Roman Helekal; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Spáčil ? - Ondřej Vařeka ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:0;
36:00
32:25
Vyloučen hráč Petr Holan družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za špatné střídání.
31:06
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Roman Helekal, asistoval Jiří Kasal (4:0).
26:52
Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
26:52
Vyloučen hráč Ondřej Kukula družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:34
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Roman Helekal bez asistence (3:0).
21:40
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Radomír Pešek, asistoval Roman Helekal (2:0).
16:05
Vyloučen hráč Lukáš Doubrava družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání.
13:16
Vyloučen hráč Vojtěch Špunda družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
09:30
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Ondřej Kukula, asistoval Lukáš Doubrava (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ TATRAN LITOVEL:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice: brankář: Martin Spáčil; hráči v poli: Petr Dorušák, Lukáš Doubrava, Roman Helekal, Jiří Kasal, Dušan Krejčí