1:2
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  9:5
4. Adéla Kyselová, 7. Adéla Kyselová, 8. Lucie Veselá, 10. Pavla Klementová, 13. Kateřina Vacíková, 25. Šárka Veselá, 31. Adéla Kyselová, 38. Dominika Hančová, 60. Lucie Veselá - 3. Adéla Vrbková, 11. Eliška Zimová, 36. Martina Kratochvílová, 42. Tereza Bočková, 45. Adéla Vrbková; rozhodčí: Petr Kopta - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Natálie Hassová 20 - Veronika Podlahová 18; po třetinách: 5:2, 3:1, 1:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Turnov 9 - Rudé Dračice 7
59:59
Vyjádření vedoucí domácích (Lucie Veselé): Do dnešního zápasu jsme vstoupily velmi slušně, bohužel s postupem času se tempo vytratilo a hra nebyla moc koukatelná. Zároveň jsme tak daly soupeři možnost stáhnout náš gólový náskok a v poslední části jsme měly trochu nahnáno. Naštěstí jsme zápas dotáhly do vítězného konce. Děkujeme pořadatelům a divákům, soupeři přejeme klidnou cestu domů.
59:59
Vyjádření trenéra hostů (Lukáše Vacušky): Celkově vyrovnaný zápas. Nám bohužel nevyšla první třetina, kdy byly domácí hráčky všude první. Ve třetí třetině jsme to byli naopak my, kdo měl více ze hry, ale náskok domácích se nám i kvůli absenci střeleckého štěstí už nepovedlo dohnat. Děkuju holkám za bojovnost a odhodlání. Díky i soupeřkám, kterým přeju ve zbytku sezony mnoho zdaru.
59:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá bez asistence (9:5).
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:36
Timeout TJ Turnov
53:15
Vyloučen hráč Eliška Zimová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
50:20
Domácí ztrácejí tempo se soupeřkami a nabízejí jim čím dál více šancí.
45:41
Rudé Dračice rozhodně nic nevzdávají. Výsledkem dobrého vstupu do třetiny jsou dva kontaktní góly.
44:06
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Adéla Vrbková, asistoval Eliška Zimová (8:5).
42:00
Bočková po přihrávce Bezpalcové se snaží souboj zdramatizovat.
41:21
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Michaela Bezpalcová (8:4).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Turnov 12 - Rudé Dračice 6
37:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Dominika Hančová, asistoval Adéla Kyselová (8:3).
36:20
Hassová si vybrala horší chvilku a inkasuje laciný gól.7:3
35:10
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Martina Kratochvílová, asistoval Tereza Bočková (7:3).
32:10
Adéla Kyselová kompletuje hattrick a posouvám svůj tým blíže třem bodům.
30:31
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adéla Kyselová, asistoval Lucie Veselá (7:2).
30:26
Koubková špatným zpracováním přišla o dobrou možnost.
27:11
Hosté se teď dostaly do dobrých šancí, bohužel pro ně však stále nedokáží najít recept na vstřelení gólu.
24:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Šárka Veselá bez asistence (6:2).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Turnov 14 - Rudý Dračice 17
13:30
Hra se teď přitvrzuje a hráčky obou týmů se nebojí jít do souboje naplno. To vidíme rádi.
12:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vacíková, asistoval Lucie Brabcová (5:2).
10:31
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Eliška Zimová, asistoval Adéla Vrbková (4:2).
09:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová bez asistence (4:1).
09:00
Útočnice hostí netrefila v dobré pozici odkrytou branku
07:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Adéla Kyselová (3:1).
06:17
Kyselová vykoupala barnkářku hostí a posílá Turnov do vedení.
06:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adéla Kyselová z trestného střílení (2:1).
05:12
Turnovské hráčky se budou muset bránit hostující přesilovce, zatím se jim však vede na výbornou.
04:12
Vyloučen hráč Kateřina Vlková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
03:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adéla Kyselová bez asistence (1:1).
02:25
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Adéla Vrbková, asistoval Denisa Příhodová (0:1).
02:01
Úvodních pár střídání zahájily lépe hráčky Turnova, avšak první gól stříli z rychlého protiútoku hosté.
00:01
Zdravím všechny fanoušky u sledování online přenosu 5. kola 1. ligy žen mezi týmy TJ Turnov a Rudé Dračice mladých nadějí Týn. Hráčky se přiravují na hrací ploše k zahájení duelu. Začátek utkání je plánován na 15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Denisa Příhodová, Nella Stašková, Martina Kratochvílová, Tereza Bočková, Šárka Houzarová
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Natálie Hassová; hráči v poli: Dominika Hančová, Kateřina Vacíková, Adéla Kyselová, Šárka Veselá, Lucie Veselá