3:3
2:2
- : -

Kralupy Wolves - 1.FBC DDM Děčín IV 8:7
11. Adam Kozel, 18. Petr Husťák, 20. Jan Řehák, 27. Tomáš Carvan, 30. Jan Řehák, 40. Petr Husťák, 50. Milan Kocián, 56. Adam Kozel - 3. Jan Bräuer, 12. Jan Fidler, 21. Marek Sochor, 38. David Matza, 39. Jan Bräuer, 43. Matouš Dašek, 55. Marek Sochor; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 72; zásahy brankářů: David Kozel 6, Jakub Hoffmann 9 - Adam Havriljak 24; po třetinách: 3:2, 3:3, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra Děčína: Dnešní prohra obzvlášť bolí, protože jsme si z tohoto zápasu minimálně bod zasloužili. Utkání bylo plné soubojů, z kterých více těžili domácí. Opět jsme se nevyvarovali drobných výpadků, které nás stály zápas. Klukům však děkuji za odmakaný výkon, který když zopakujeme, tak se snad těch bodů dočkáme. Díky soupeři a divákům za krásný zážitek.
59:59
Komentář trenéra Kralup: Utkání provázelo spoustu nepřesností, z nichž pramenily chyby na naší straně. Soupeř tyto chyby trestal a my se jen ztěží dostávali do zápasu. Utkání bylo velice vyrovnané a jsme rádi, že jsme to zvládli a zaslouženě získali tři body. Děkujeme soupeři za pěkný zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
59:59
Celkový počet střel na branku 32:22 pro Kralupy.
59:23
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
59:15
Poslední minuta třetí třetiny.
58:12
Hafík chytil krásnou střelu, ale i děčínský brankář drží hosté. Koci sám na branku i Adam Kozel se snažil o něco. Byl však blokovaný.
57:05
Děčín rozehrává, klidní hru.Manek sám na branu, ale trefil brankaře.
57:02
Manek neproměnil nájezd. Samé píšťalky slyšíme. Kralupy na míčku a Matza na zemi.
56:45
Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil Jakub Manek.
56:45
Uff to jsou nervy. Parádní akce Adama Kozla. Kralupy jsou zatím ve vedení. A máme tu nájezd pro Kralupy.
55:37
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Filip Janouch (8:7).
55:00
A je vyrovnáno. Děčín využil přesilovku a vyrovnal na 7:7. Máme posledních pět minut dokonce utkání.
54:55
Timeout Kralupy Wolves
54:55
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Jakub Věchet (7:7).
54:06
Vyloučen hráč Daniel Štefl družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
54:06
Slyšíme teď samou píšťalku. A bude se vylučovat. Dj si jde sednout na dvě minutky za sekání.
53:31
Husto před Kralupskou brankou. Dva hráči v modrém na zemi. Dašek uklidňuje hru. Krásný blok Suka.
52:25
Sekání na brankaře hostí. Matza v krásné šanci před Kralupskou brankou. Naštěstí neproměnil.
51:40
Vrátil rozehrává z půlky. Hafík podržel. Slyšíme hokejky. Děčín uklidňuje hru.
50:55
Na míčku Kralupy. Kocián i Husťák v pěkné akci, ale hosté mají vše pod kontrolou a balonky včas blokují.
50:35
Malík na zemi, ale je OK. Máme posledních deset minut do konce. Je to neskutečné drama.
49:42
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Milan Kocián, asistoval Jan Suk (7:6).
49:42
Gooooool. Kocián za pomocí Suka dorazil míč do brány a Kralupy jsou ve vedení.
49:27
Suk pěknou střelou zkusil, ale brankař má. Děčín je komplet.
47:58
Kralupy jsou komplet. A zahrají si chvíli přesilovku. Uvidíme, zda ji využijí.
47:19
Vyloučen hráč Lukáš Vlček družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
47:03
Koci se snaží podržet balonek. A máme tady další vyloučení. Tentokrát na straně Děčína. Malinká pauza na vytření podlahy.
45:56
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
44:56
Hoffmann vychytal pěknou střelu Sochora, Husťák sám na branku, ale byl faulovaný. Vylučovat se nebude.
44:49
Viděli jsme pár pěkných střel Děčínských hráčů, Kralupy i přes oslabení drží.
43:20
Vyloučen hráč Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
42:41
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek bez asistence (6:6).
42:41
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Hoffmann družstva Kralupy Wolves
42:40
A je vyrovnáno na 6:6. David Kozel odchází z hřiště a nastupuje Hoffmann.
41:50
Drama i u nás za stolečkem. Nestíháme otáčet hlavou. Manek měl šanci z první, ale nevyužil.
40:29
Na balonku Děčín. Zatím probíha hra v klidu. První střela modré šestky ve třetí třetině. A teď tutovka pro Řehyho, ale minul... škoda.
40:01
Napínavá druhá třetina je za námi. Hráči začínají buly. A Adam Kozel v další pěkné šanci.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina skončila vítězně pro Kralupy. Husťák ještě 30 vteřin před koncem druhé třetiny za pomocí Kociána dokázal vsítit parádní branku. Diváci neskutečně tleskají.
39:59
Střely na branku 10:9 pro Kralupy.
39:29
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák, asistoval Milan Kocián (6:5).
38:51
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer bez asistence (5:5).
38:43
A je vyrovnáno. Děčín využil přesilovku, a Brauer rychlou střelou vyrovnal na 5:5.
37:50
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Jan Fidler (5:4).
36:31
36:30
Máme tu první vyloučení pro Kralupy. Suk jde na trestnou na dvě minutky. Děčín bude hrát přesilovku, bude z toho gól?
35:09
Děčín napadá. Tohle měl být gól. Děčínský hráč neproměnil velkou šanci, kdy neměl Kozel půlku branky pod kontrolou.
34:17
Sochor i Martinec ohrožují branku Vlků. Kralupy ale vrací. Hrajeme hru kdo z koho.
33:02
Neruda pěkná střela. Kozel má. Hosté uklidňují hru. Kralupská obrana má celkem co dělat. Vidíme střelu za střelou. Uvidímé, co z toho ještě bude.
31:38
Kapitán Kozel sám za Kralupskou brankou. Kůča mu naštěstí přišel pomoci. Kocián v šanci, balon mu ujel. Malík další střelou ohrozil branku Hostí.
30:52
Velké šance na obou stranách. Brankaři opravdu nejsou v klidu. Fidler se snažil přihrát na Martince, ten ale nevyužil šance.
30:18
Kluci z Kralup se rozjeli. I když teď moc pěkná šance Děčína. Kůča podržel, i Kozel má velké zásluhy. Je to velmi napínavé. Děčín se snaží dorovnat dvoubrankovou ztrátu.
29:12
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Řehák, asistoval Jan Suk (5:3).
29:11
Malík nádherná šance, ale nic.......Goooool. Řehy za pomocí Suka zvyšuje na 5:3 pro Kralupy.
28:36
Hráči mají velkou podporu diváků. Máme tu 72 diváků. Moc děkujeme!
27:45
Takovou pěknou akci Tomáše budou chtít Děčínští velice brzy vrátit.
26:30
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Tomáš Carvan, asistoval Daniel Štefl (4:3).
26:29
Jáááááj a máme tu první gol v divizi pro Tomáše Carvana. Kluk se nám pěkně rozjel.
25:51
I Kocián a Husťák mají velké šance, ale je to zatím bez gólu.
24:38
Děčínská šestka další střelou ohrozila kralupskou branku. Ale i Adam Kozel stále okupuje Děčínskou branku. Obrana v modrých dresech si ho moc dobře hlídá.
22:50
Na míčku Děčín. Pěkný zákrok Kozla. Hráč s číslem 6 se pokusil o střelu. Ale David K měl pod kontrolou. I Kralupy ve velké šanci, slyšíme škooooda od diváku.
22:03
Měli jsme tu teď napínavé chvíle. Marek Sochor vyrovnal na 3:3 a nájezd neproměnil Vladislav Vrátil. Kralupy začínají být ve velkém presu.
21:02
Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil Vladislav Vrátil.
21:02
Máme tu první nájezd pro Děčín, ale Kozel chytil.
20:54
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Zdeněk Martinec (3:3).
20:27
Matza další parádní střela z půlky. Balon letěl mimo bránu. Kralupy střídají a rozehrávají z rohu. Kocián sám na míčku, ale obrana Děčína aktivně balon sebrala.
20:01
Poslední vteřiny do konce pauzy a na buly se nám staví Manek a Fidler.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku 11:7 pro Kralupy.
19:22
Ani jsme se neotočili a Kralupy jsou ve vedení. Krásným golem přispěl Jan Řehák za asistence kapitána Kozla.
19:17
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Řehák, asistoval Adam Kozel (3:2).
17:33
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák, asistoval Daniel Štefl (2:2).
17:04
Vysoká hokejka pro DJ. Střela byla ale pěkná. Modří střídají a je z toho gól pro Kralupy. Husťa našel volné místečko a po přihrávce od Dana Štefla vsítil branku.
16:31
I kapitán z Děčína je vidět. Ohrožuje nepříjemně Kozlovu branku. Děčínští jsou běhaví a nedají Kralupům jen tak balon.
15:46
Kozel se opravdu dnes nenudí. Kůča opět podržel a zachránil svým tělem dva na jednoho. Pochvala.
14:51
Dnes máme velmi vyrovnané soupeře. Míček se střídá mezi modrými a bílými dresy.
13:54
Kučera exceluje v obraně. Minimálně dvakrát podržel Kozla. Teď pěkná střela Janoucha z půlky, ale mimo branku. Zápas se začíná mírně vyostřovat.
12:46
Kralupům se dnes bohužel nedaří. Adam Kozel střela zleva, ale skončila u brankaře. Dnes to bude náročný zápas.
11:26
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Martinec (1:2).
11:26
Máme tu první gol kapitána Kralup. Kocián další střela zleva. Vedle. Ajaj to byla rychlost. Děčín dlouho nečekal a vede 2:1.
10:39
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Jakub Manek (1:1).
10:38
Gooooooool!!!!!
10:31
Matza si jde dnes pro hráče turnaje. Několikátou střelou ohrozil Kozlovu branku.
08:22
Střídáni na obou stranách. Hraje se u Kralupské branky. Kozel se nenudí a má celkem co dělat. Krásný pokus Kučery. Nahodil balon z půlky. Šance to byla moc pěkná. Ale stále žádný gol pro Kralupy.
07:18
Děčín na míčku. Kristián Malík jim ho nenechal a krásnou střelou zleva trefil bohužel jen brankáře z Děčína. Je to mrštná hra.
06:24
Krásna střela Peti Husťáka. Brankař Děčína vše pod kontrolou. Srážka na hřišti. Neruda v modré leží na zemi, ale zvedá se a hraje se dál.
04:35
Další pěkná akce ze strany Děčína. Na míčku víc Děčín. Kralupy zatím v poklidu. Snad uvidíme brzy první gól.
03:18
Máme za sebou první gól, který nikdo nečekal. Kozlovi míček nešťastně projel za zády. Děčín okupuje Kralupskou branku. Jednou střelou za druhou.
02:01
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Petr Fišer (0:1).
01:18
Kapitán z Děčína se snažil o první pěknou střelu z půlky. Byl ale blokovaný.
00:39
Zápas vypadá zatím nevyrovnaně. Míček lítá na celém hřišti.
00:01
Vítáme vás na dnešním utkání v Kralupech nad Vltavou. Právě nám nastupují oba dva týmy. Domácí Wolves a Hosté FBC Děčín. Jak dnešní zápas asi dopadne??
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Adam Havriljak; hráči v poli: Vladislav Vrátil, Petr Fišer, Michal Záruba, David Matza, Jan Fidler
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Jakub Manek, Adam Kozel, Jan Řehák