3:5
1:4
- : -

Florbal Chomutov - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:11
7. Martin Šnobr, 26. Rudolf Klement, 29. Adam Martin, 40. Adam Manas, 55. Štěpán Hendrych - 15. Ondřej Pužman, 18. Jan Zoufalý, 27. Filip Bergman, 32. Filip Bergman, 33. Jakub Seibert, 35. Jan Zoufalý, 40. Jan Zoufalý, 44. Jan Zoufalý, 47. Jakub Seibert, 54. Jakub Šourek, 56. Ondřej Pužman; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 63; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 22 - Martin Navrátil 24; po třetinách: 1:2, 3:5, 1:4;
60:00
59:59
Střely na bránu po třetí třetině, Chomutov: 6 a Boleslav: 9.
59:59
Komentář Trenéra hostů p. Martina Šáchy: Věděli jsme co nás dnes čeká, ale přesto se nám první třetina moc nepovedla a trochu jsme si to zkomplikovali. Naštěstí od druhé třetiny jsme hru zkvalitnili a už si to nenechali utéct. Musíme kluky pochválit za celou kvalifikaci, která byla velmi těžká, každý člen týmu si splnil svoji roli a zvládli jsme ji bez ztráty bodu. Děkuji soupeři za zápas.
58:36
Poslední minuta za chvíli poběží a domácí na míčku, těžce útočí a snaží se s tím stavem něco udělat.
57:16
Protekce trvá, domácí se dostávají k míčku a jdou do útoku.
56:55
Jak začalo v první třetině, hned na začátku tak to trvá až do konce. Oba týmy těžce bojují, ve vedení jsou značně o šest gólů hosté, ale stále to žádný z týmů nevzdává.
55:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Filip Bergman (5:11).
55:23
Míček nám létá z jedné strany na stranu druhou, stále zde mám těžkou hru i v těchto posledních minutách.
54:25
Vlastní branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Štěpán Hendrych (5:10).
54:21
Domácí se snaží, ale hosté také a stále útočí.
53:50
Odhodlání a odpovědnost i včetně sebedůvěry. To vše tady vidíme a domácí útočí.
53:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Šourek, asistoval Jonáš Kudrna (4:10).
52:21
Desítky fandících diváků zvedají aktivitu zde ve sportovní hale a dodávají na hře. Oba týmy i v posledních minutách, které se idehrávají bojují i přes skóre, které je.
51:08
Domácí se dostávají k míčku, ale hosté se hned snaží získat míček.
50:07
Domácí se bohužel dostávají do tvrdých pastí ve, kterých nemůžou nic dělat. Hosét si drží odstupy a útočí.
49:09
Hosté stále v útoku na domácí tým, domácí se však tvrdě brání.
48:25
Hosté se teď drží na míčku a vyčkávají na správnou chvíli k útoku.
47:03
Hosté se vžili do aktivní hry a domáí se teď drží spíše v pasti.
46:36
Opět gól, domácí, ale stále bojují o vyrovnání.
46:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Michal Fišera (4:9).
45:51
Přesilová hra zatím nevyužitá a hosté na ně tlačí.
44:49
Vyloučen hráč Libor Sýkora družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
44:49
Ku zrcadle, hosté si dnes zahrají svojí druhou přesilovou hru v tomto utkání.
43:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Ondřej Pužman (4:8).
43:44
Domácí se bohužel nechali a teď prohrávají o čtyři góly, ale stále bojují o změnu.
43:23
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
42:06
Diváci nadšeně fandí a pomáhajím klukům dnes vyhrát.
41:11
Kluci jsou po přestávce opět na hřišti a tentokrát se oba týmy stále snaží o úspěšnou hru a tím i o úspěšný útok s obranou.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině, Chomutov: 14 a Boleslav: 14.
39:38
39:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Adam Martin (4:6).
38:11
Opět se pomalu, ale jistě blíží poslední minuta druhé třetiny a oba týmy v drsném útoku, domácí jsou však na míčku a bojují o možnost vyrovnat.
37:51
Domácímu týmu se po druhé nepodařilo využít své přesilové hry a však stejně stále útočí.
36:14
Domácí jsou opět v přesilové hře a hosté se brání před útokem domácího týmu, ale povedlo se hostům získat míček to však domácí ihned zasahují.
35:46
Vyloučen hráč Jakub Šourek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
35:16
I přesto, že se domácímu týmu vždy podaří získat míček a probojovat se až k hostům tak o ten míček většinou přichází.
34:36
Timeout Florbal Chomutov
34:36
34:36
Domácí tým dostal šestý gól, tím tedy hosté vedou, ale domácí si berou oddychový čas a nevzdávají se.
33:23
Domácí se drží u hostů a hosté se tím nedostávají k domácím.
32:51
Hosté opravdu velmi dobré útoky, domácí teď nestíhali, ale už jsou opět v útoku.
32:32
31:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Filip Bergman, asistoval Jan Zoufalý (3:4).
31:11
Domácí vážně velmi dobrá hra, ale hosté se nezdávají a mění skóre tím, že proměnili branku.
30:31
Domácí jsou v pasti, ale Klemenat společně s Kellermannem, skvělý útok a dostávají se k míčku.
29:21
Oba týmy teď bojují ne jen o gól, ale také o míček, který se teď nedaří získat ani jednomu týmu.
28:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Adam Manas (3:3).
28:48
Hosté uleveli a domácí využili své šance a dorovnávají skóre hry.
27:48
Domácí tým prohrává o gól, ale stále se nevzdává a útočí tak, aby vyrovnali.
26:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Filip Bergman, asistoval Ondřej Pužman (2:3).
26:49
I hosté si dnes vyzkoušeli svojí první přesilovou hru při, které dokázali vstřelit branku a tím navýšit jejich stav skóre.
26:09
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
25:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Rudolf Klement, asistoval Adam Martin (2:2).
25:11
Domácí tým si při své přesilové hře vedl velmi dobře, ale nedokázal ji využít, hosté už jsou v pěti a oba týmy jsou opět v napjaté hře.
24:08
Hosté získávají míček a obracejí hru, místo obnrany jdou i ve čtyřech do rychlého útoku.
23:32
Průběh přesilové hry se zatím domácímu týmu velmi dobře daří, ale hosté se brání a nedávají domácímu týmu příliš šancí.
22:44
Vyloučen hráč Ondřej Pužman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
22:44

Domácí i hosté si dnes odehrají velmi těžký zápas, ale domácí si teď zahrají svojí první přesilovou hru v t tomto utkání.

21:41
Domácí tým si dnes vede prakticky výborně a snaží se o vyrovnání.
20:31
První střídání velmi úžasné, oba týmy opět na hřišti a bojují o změnu skóre.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině, Chomutov: 9 a Boleslav: 8.
18:36
Blíží se poslední minuta první třetiny a oba týmy v efektivním naložení.
17:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý bez asistence (1:2).
17:06
Tentokrát vedou o gól hosté, kteří využili chyby domácího týmu.
16:52
Domácí, Holubář krásná střela, ale neproměněná.
15:41
Plášil vyprášil kožichy domácímu týmu když obkličkoval skvěle hřiště. Střelu však domácí tým nevpustil.
14:29
14:29
Hosté vrací a se svojí hrou vyrovnávají skóre. Oba týmy však stále těžce bojují.
13:31
Domácí opět velmi aktivní a drsný útok, ale ztráta míčku nechyběla, Kellermann však okamžitě zasáhl a získává míček zpět k týmu.
12:31
Berthold skvělé získání míčku a získání šance na útok.
11:48
Máme tady velmi úžasnou hru, Hendrycha hráče hostů, kteří rychle a úderně vrací údery.
10:47
Tahle hra je už od začátku neuvěřitelně moc rychlá a napínavá a vypadá to, že to tak bude až do konce tohoto utkání.
09:31
Domácí tým je teď uzavřen ve střelách hostů, kteří využívají všech svých šancí.
08:32
Kellermann, skvělý útok a Adam Martin zachráněná střela týmu hostů, domácí stále bojují.
07:08
Domácí tým vede o gól a stále neustupují a snaží se vstřelit ještě nějakou branku,  ale hosté se stále silně brání.
06:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Šnobr, asistoval František Kubík (1:0).
06:19
A údernou rychlost vrací i hosté, ale domácí se nevzdávají ve své bitvě.
05:50
Holubář. Adam Martin skvělé akcičky před bránou hostů, zatím však bez gólu.
04:34
Domácí stále velmi rychlá hra, ale hosté se brání a nepouští je k sobě.
03:15
Domácí předvádějí překrásnou, rychlou a údernou hru, hosté se však nedávají a vrací jím to.
02:39
Hendrych, hráč hostů velmi vydařený útok, ale střela šla mimo branku.
01:51
Hosté tvrdě útočily, ale domácího už se dostávají k míčku a vrací útok.
00:49
Máme tady začátek velmi efektivního zápasu a oba týmy už hrají z plných sil.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Michal Fišera, Štěpán Hendrych, Jan Zoufalý, Filip Bergman, Ondřej Pužman
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Ondřej Holubář, Daniel Kellermann, Rudolf Klement, Adam Manas, Adam Martin