3:3
2:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - PSN Tatran Střešovice 5:7
27. Albert Smrž, 34. Jiří Dědič, 37. Matyáš Kouba, 43. Matyáš Sirotek, 59. Matyáš Kouba - 6. Martin Krejčí, 13. Filip Píše, 18. Martin Krejčí, 27. Jiří Procházka, 28. Jiří Procházka, 32. Tobiáš Petržilka, 49. Martin Krejčí; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 3 + Vojtěch Fišer 5:2; využití: 0:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 13 - Adam Draslar 13; po třetinách: 0:3, 3:3, 2:1;
60:00
59:59
Oba celky bojovaly statečně ale jako lepší celek v tomto utkání se ukazuje Tatran
59:59
Komentář domácího trenéra Jiřího Kratochvíla: Do zápasu jsme vstoupili ustrašeně, až od 2. třetiny jsme začali hrát s nasazením a bojovností. Takto bychom si to představovali pokaždé.
59:59
Komentář hostujícího trenéra:
Zbytečně jsme dnes soupeře pustili do laufu. Jsem rád, že to všichni kluci přežili bez zranění. Doufám, že podobné zápasy budeme v budoucnu zvládat s větším klidem na hokejce a budeme schopni proměňovat šance.
59:49
Šimon Kaluža opět padá ze hřiště
58:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Vojtěch Fišer (5:7).
54:48
Vyloučen hráč Patrik Matys družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
48:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí, asistoval Jiří Procházka (4:7).
42:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Tomáš Drobiš (4:6).
36:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba z trestného střílení (3:6).
36:35
Damián Drefko vybojoval nájezd
35:48
Vyloučen hráč Jiří Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:20
Jiří Dědič vypadl ze hřiště, 2x
33:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Matyáš Sirotek (2:6).
31:52
Vyloučen hráč Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
31:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tobiáš Petržilka, asistoval Jakub Hejzlar (1:6).
27:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jiří Procházka, asistoval Martin Krejčí (1:5).
27:14
Štíři zlepšují svou hru
26:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Albert Smrž, asistoval Damián Drefko (1:4).
26:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jiří Procházka, asistoval Adam Kučera (0:4).
26:03
Šimon Kaluža míjí bránu
24:25
Vyloučen hráč Tobiáš Hejda družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí, asistoval Jakub Pluhař (0:3).
17:09
Vyloučen hráč Albert Smrž družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
15:58
Kaluža, Fišer a Severin ukázali vzorový protiútok
15:00
Hra je vyrovnaná
12:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Píše, asistoval Tomáš Rosa (0:2).